Emadepäev 10. mai 2015

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-05-07 15:34:22
Meil teevad emadepäeva söögi minu "mehed" :), kuid mina valin, mida ma tahan ja millega nad hakkama võiksid saada ja et köök oleks ühes tükis ka peale neid. Samuti pean jagama infot, kus miski asub. Seni on see hästi toiminud - mina rahul ja nemad ka :)

Zoozi tegemised

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2009-05-07 15:49:53
Ma plaanin teha selle koogi põhjal, kuid seekord kirssidega variandi. Vaarikatega oli küll väga maitsev.
Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-05-07 21:02:20
Netcat:
Mina tahtsin teha südamekujulise, munalikööriga vahukoore/kohupiimatordi mille retsepti kusagilt (Pere&Kodu?) välja lõikasin kuid tagasi, aga olen selle ära kaotanud. Paanika-paanika. Kas keegi mäletab sellist retsepti näinud olevat? Keskelt kollane ja valged kohevad kreemikaunistused äärtes, oli pildi peal.
Netcat, kas sa mõtlesid seda kooki? Pilt ja retsept suuremalt siin.

Söömine on ainus töö, mis toidab

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-05-07 21:27:19
Frieda:
Netcat:
Mina tahtsin teha südamekujulise, munalikööriga vahukoore/kohupiimatordi mille retsepti kusagilt (Pere&Kodu?) välja lõikasin kuid tagasi, aga olen selle ära kaotanud. Paanika-paanika. Kas keegi mäletab sellist retsepti näinud olevat? Keskelt kollane ja valged kohevad kreemikaunistused äärtes, oli pildi peal.
Netcat, kas sa mõtlesid seda kooki? http://farm4.static.flickr.com/3356/3511015868_e5e295ce9f_m.jpg Pilt ja retsept suuremalt siin.
Frieda,väga nutikas!!!:D

Zoozi tegemised

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2009-05-07 21:35:13
Netcat:
Ja küpsisetort küpsisetordiks, a kui mees ei taipa ise torti tavalise poe asemel soliidsest pagariärist tellida, siis tuleb talle õigel ajal vastavaid vihjeid anda...
:) Ei tahaks peakorraldajaks hakata :). Ja minu jaoks on küpsisetort just selline mõnus tort, mida koos lastega teha. Pealegi seda kõik söövad ka. Muud tordid ma enamasti pean ise ära sööma :). Samas. Millised on Tallinnas nn soliidsed pagariärid? See info kulub ikka ära :).
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-05-08 00:17:01
Triin:
Samas. Millised on Tallinnas nn soliidsed pagariärid? See info kulub ikka ära :).
Noh, Matilda ja Mademoiselle näiteks... Usun, et Imre Kose koogikesed kõlbavad kah, kuigi nendega isiklikku kogemust ei oma. Ja hljuti märkasin, et Kaubamaja on hakanud Werneri torte edasi müüma, järelikult arvatavasti saab nende kaudu neid ka tellida... väga uhked nägid välja... maitseomaduste kohta ei tea. Tartu inimesed las kommenteerivad seda :)

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-05-08 00:21:15
Frieda:
Netcat, kas sa mõtlesid seda kooki?
See tema oli. Suured tänud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2009-05-08 09:21:21
Zoozi:
Frieda,väga nutikas!!!:D
Laiskus on selle nimi :P

Söömine on ainus töö, mis toidab

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-05-09 14:44:45
Istun siin ja nuputan. Emadepäev ja selle ümbrus kujuneb varsti samasuguseks ralliks nagu jõuluaeg. Olen nüüd kaks päeva igasugustel emadepäevaüritustel osalenud ja homme tuleb oma ema külla. Mees ja suurem laps on ära ja kardetavasti aastane ja neljane ei ole mingeid kulinaarseid üllatusi (õnneks) ette valmistanud. Niisiis pean kuidagi oma peakesest mingi toidu välja pigistama, ideid on 0 ja battery low. Viimased korrad vanemaid võõrustades olen lähtunud oma neljaaastase menüüsoovitustest aga need hakkavad üksluiseks muutuma. Täitsa selline "keedan pelmeene" tunne on peal. Aga pelmeene ka pole kapis.
Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2009-05-09 15:16:50
mul on ka soov hoiduda, et igast väikesest peretähtpäevast ei kujuneks suurejooneline jõuluralli. Ja meil on see hästi õnnestunud. Kõik isade- emadepäevad jms kulgevad rahulikult ilma suurejooneliste pidudeta ja sadadesse minevate eelarveteta. Väike lill ja mõni tore raamat päevakangelasele ja muus osas lihtsalt rahulik päev perega.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>