RABARBER!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-11 14:27:00
Pille:
Ullike:
Netcat:
Tegin siis neid kuulsaid rabarbrimuffineid. Kuna mõned kommentaarides kurtsid, et liiga hapu oli, lisasin veel terake valget šokolaadi ja hakkisin tublisti suhkrustatud ingverit sisse. Tuli isegi liiga magus. Mul oli tavalisest väiksem (mulle tundub nii) 6 auguga muffinivorm ja sain täpselt 2 täit teha. Väljast väga ilusad, süües maitsvad ka, aga minumeelest jäid seest tooreks (kuigi küpsetasin nii kaua, kui välimus lubas). Saan aru, et mina olin ilmselt viimane namikas kes neid on proovinud teha, niiet kui kellelgi on enda arvates õnnestunud variandist mingi läbilõiget näitav pilt tehtud, vaataks huviga, milline sisu tegelikult peab välja nägema. Sest kuigi retsept ütleb, et 300-400g rabarbritükke, minul õnnestus ainult 200g pigistada selle koguse taina sisse, muidu olekski ainult rabarber olnud vähese kastmega...
Netcat - lohutuseks: mul ei ole ka kunagi niipalju rabarbreid kui retseptis antud on õnnestunud sinna sisse pigistada :)
Netcat, ma tegin neid meespoole tungival nõudmisel eile õhtul ja mõõtsin rabarbrikoguse grammides ära. Panin 302 grammi ja Kristjan pärast ütles, et vähem kindlasti ei tohiks panna. Tegime täna hommikul läbilõikest ka pilti, kui arvutisse laen, panen siia ka. Küpsetamisaeg kõigub meil 15-20 minutini, ilmselt olenevalt tuule suunast ja konkreetsest rabarbrikogusest. Suhkrut rohkem kindlasti ei paneks, läheks läilaks, aga vähem ka mitte (sest rabarbrit on siiski nii palju, et tasakaalustavat haput on küllaga). Tegin retseptis rabarbrikoguse osas muudatuse, st 300-400 g asemel on nüüd seal 300 g. Eile tehtud muffinid on tänavu vist viiendad selle retsepti järgi. Korra kasutasin täisterajahu ja peenjahu pooleks - maitse oli ikka väga hea, aga kerkisid muidugi vähem.
Netcati rõõmuks (aka mu eilne hommikusöök): Too tainas seal rabarbritükkide vahel on ikka täitsa läbi küpsenud ja biskviidipurune, kuigi fotol see vist eriti välja ei paista..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-06-14 11:06:29
Sai sellist moosi/tšatnit tehtud, mis hea liha kõrvale tarvitada on. http://profatoitub.blogspot.com/2010/06/rabarberimoos-lihale.html

Profa köögipool

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-06-14 12:05:02
Ilmselt see muffinitaigna tegemine tahab ikka veel harjutamist. Tegin nädalavahetusel kolmandat korda, välja nägi peaaegu samasugune, aga nii kuiv ikka ei olnud (mitte et keegi kurtnud oleks) ja küpseda tahtis ikka kõvasti rohkem kui 15 min. Ei tea, kas on vale küpsetuspulber või mis.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2010-06-14 16:17:44
Pille:
Netcati rõõmuks (aka mu eilne hommikusöök): http://farm2.static.flickr.com/1308/4690645080_9e4ffc8d28.jpg Too tainas seal rabarbritükkide vahel on ikka täitsa läbi küpsenud ja biskviidipurune, kuigi fotol see vist eriti välja ei paista..
Ja minu eile tehtud muffinid (selle retsepti järgi esimest korda) nägid täpselt sama head välja ;). Maitsesid ka täna päeval väga hästi ja olid sama mõnusad pehmed nagu ahjust tulnuna (üllatavalt pehmed isegi, mitte nätsked, vaid mõnusad ja õiged).
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2010-06-14 23:42:09
Netcat:
Ilmselt see muffinitaigna tegemine tahab ikka veel harjutamist. Tegin nädalavahetusel kolmandat korda, välja nägi peaaegu samasugune, aga nii kuiv ikka ei olnud (mitte et keegi kurtnud oleks) ja küpseda tahtis ikka kõvasti rohkem kui 15 min. Ei tea, kas on vale küpsetuspulber või mis.
Ma tegin ka täna neid muffineid ja mul küpses ka kauem. Kasutan silikoonvormi ja selles küpsebki kauem kui näiteks metallvormis. Konsistents oli just parasjagu - ei kuiv, ei nätske.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2010-06-17 20:22:51
Rabarbrihooaeg hakkab vist vaikselt lõppema... Lisaks neile olen sel kevadel teinud rabarbrist veel lehttainaga rabarbripirukat, vürtsikat rabarbrikooki kookosega, lehttaina-rabarbrikoogikesi, rabarbri-beseekorvikesi, biskviitkooki rabarbriga, maasika-rabarbritorti ja brita kooki rabarbriga. Kisselli ka muidugi. Sügavkülma panin ka mõned karbid.

Siit nurgast ja sealt nurgast

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2010-06-19 21:44:53
Arvatavasti viimane rabarbrikook sel hooajal mahlane kookosekattega rabarberikook

Magusad fotod

Pisi-Pisi
Postitusi: 258
Abikokk
2010-06-20 19:27:40
Ullike:
Netcat:
Tahtsin eile teha toda keefiriga munavaba plaadipirukat, aga üks lontrus oli spetsiaalselt selleks tarbeks mõeldud keefiripaki tilgatuks joonud. Tegin siis neid kuulsaid rabarbrimuffineid. Kuna mõned kommentaarides kurtsid, et liiga hapu oli, lisasin veel terake valget šokolaadi ja hakkisin tublisti suhkrustatud ingverit sisse. Tuli isegi liiga magus. Mul oli tavalisest väiksem (mulle tundub nii) 6 auguga muffinivorm ja sain täpselt 2 täit teha. Väljast väga ilusad, süües maitsvad ka, aga minumeelest jäid seest tooreks (kuigi küpsetasin nii kaua, kui välimus lubas). Saan aru, et mina olin ilmselt viimane namikas kes neid on proovinud teha, niiet kui kellelgi on enda arvates õnnestunud variandist mingi läbilõiget näitav pilt tehtud, vaataks huviga, milline sisu tegelikult peab välja nägema. Sest kuigi retsept ütleb, et 300-400g rabarbritükke, minul õnnestus ainult 200g pigistada selle koguse taina sisse, muidu olekski ainult rabarber olnud vähese kastmega...
Netcat - lohutuseks: mul ei ole ka kunagi niipalju rabarbreid kui retseptis antud on õnnestunud sinna sisse pigistada :)
Mina tahaks teada, mitu vart te sinna retsepti sisse topite? Ma vedasin õuest 2 vart selleks otstarbeks tuppa ja vabalt oleks teist samapalju veel sisse saanud panna.

Pisi-Pisi on see, kes ülesoolamise hirmus soola lisamata unustab...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-20 21:08:36
Pisi-Pisi:
Ullike:
Netcat:
Tegin siis neid kuulsaid rabarbrimuffineid. Väljast väga ilusad, süües maitsvad ka, aga minumeelest jäid seest tooreks (kuigi küpsetasin nii kaua, kui välimus lubas). Saan aru, et mina olin ilmselt viimane namikas kes neid on proovinud teha, niiet kui kellelgi on enda arvates õnnestunud variandist mingi läbilõiget näitav pilt tehtud, vaataks huviga, milline sisu tegelikult peab välja nägema. Sest kuigi retsept ütleb, et 300-400g rabarbritükke, minul õnnestus ainult 200g pigistada selle koguse taina sisse, muidu olekski ainult rabarber olnud vähese kastmega...
Netcat - lohutuseks: mul ei ole ka kunagi niipalju rabarbreid kui retseptis antud on õnnestunud sinna sisse pigistada :)
Mina tahaks teada, mitu vart te sinna retsepti sisse topite? Ma vedasin õuest 2 vart selleks otstarbeks tuppa ja vabalt oleks teist samapalju veel sisse saanud panna.
Eks see oleneb varrest, Pisi-Pisi :) Selline korralik mõõdukalt suur vars kaalub vast ca 100 g, nii et 3 ilusat prisket vart oleks kenasti mahtunud. (Ma neid väga suuri väldin, kui vähegi võimalik). Ise panen 3-4 vart enamasti (sealt tuli ka see esialgne 300-400 g).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2010-07-02 23:56:44
Vist üheks selle aasta viimaseks rabarbriküpsetiseks sai maitsev rabarbri-maasika krõbedik.

http://jucjaco.blogspot.com/

<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>