HIIUMAA söögikohad

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2010-08-09 14:11:55
Lamba ja Lesta kohta ma ei saa hääd sõna just teeninduse kohta öelda, eranditult olid kõik mossis ja sõna suurt üle huulte ei saadud....
Teretore
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2010-08-10 22:33:41
Vandiste:
Kristel:
Grill "Lammas ja lest" (või oli see vastupidi?). Koht on välimuse järgi hiljuti valminud ja kujundus on detailideni läbimõeldud, kuigi võib-olla natuke liiga lage. Menüü on mitmekesine ning proovitud toite (seakael, lõhe, püreesupp) julgen igati soovitada. Kahjuks ei olnud seekord nälg piisavalt suur, et ka eelroogasid (siig, angerjas jms.) proovida.
Kassaris on jah "Lest ja Lammas", kusjuures lammast neil tol päeval, kui me neid külastasime, ei olnud :D. Me ei riskinud saatusega mängida ja lesta küsidagi, vaid võtsime grillitud lõhe koos (samuti) grillitud aedviljadega, mis maitsemeelele andis piisavalt tööd ning jätab puuduva lamba eest miinuse andmata. Lastele singipasta, praepelmeenid - veidi viriseti pelmeenide liigkõva kooriku kallal, aga ära söödi peaaegu kõik, me saime ainult natuke maitsta. Hinnatase on pisut kõrgem kui Rannapaargus, samas portsjonid suuremad küll ei ole, pigem suti väiksemad. Nägime, et mitmed pered läksid peale menüüga tutvumist minema, kuigi siin võis süüdi olla ka see õnnetu puuduv lammas....
Lestas ja Lambas pole kunagi menüüs olnud pelmeene, ega tule ka, mis juttu te ajate kõvast pelmeeni koorikust -.-
Kristel
Postitusi: 132
Abikokk
2010-08-10 23:41:59
Mann:
Lamba ja Lesta kohta ma ei saa hääd sõna just teeninduse kohta öelda, eranditult olid kõik mossis ja sõna suurt üle huulte ei saadud....
Seda võin minagi kinnitada, tüdrukud olid ikka üsna kurja olemisega.......
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2010-08-11 15:44:32
Teretore:
Lestas ja Lambas pole kunagi menüüs olnud pelmeene, ega tule ka, mis juttu te ajate kõvast pelmeeni koorikust -.-
Võimalik, et ajasin mõne teise kohaga sassi, tšekke ka alles ei ole, et kontrollida. Kuna kohalikud teavad paremini, vabandan.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-08-11 16:44:35
Hiiumaa ainus ja õige söögikoht on Sõnajala söökla :) täitsa tõsiselt räägin...odav, hea ja nostalgiline koht. ja Rannapaargu oli ka täitsa mõnus koht-natuke ehk kallis, aga ilus ja toidud olid ka head.

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-02 16:44:00
Kärdla Kohvikutepäev sel laupäeval. Loe lähemalt Facebookist või veebilehelt.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2011-08-03 14:02:36
Külastasin see aasta Lammas ja Lest -a. Välimust kohal on, suur massiivne palkmööbel väljas ja sees selline avar ja puhas sisekujundus. Kuigi ma olin kuulnud legende, et selles kohas puudub nii lest kui lammas, sain mina mõlemat. Tellida tuli seest, ning arve tuli kohe ära maksta, mis tähendas, et mingit jootraha see koht teilt ei taha :) Ja tellimine ja teenindus oli ja ilmselt on selle koha erilisus. Lauale toodi kahele inimesele näiteks neli klaasi vee jaoks. Siis samuti toodi lauda toidud sellises järjekorras, mis enne valmis said, mitte põhimõttega, et koos süüakse eelrooga, koos põhirooga. Mina sain oma supi ja kuna valge kala oli soolakala ja külm (lisandiks küll keedukartul) kohe kui leidsime endale koha istumiseks, aga tüki aja pärast alles saabus mehele grillilt lambamaks ning paari minuti pärast ka kohe karree. Toidul ei olnud iseenesest viga, portsud korralikud ja maitse hea, aga midagi erilist nad ka kindlasti ei olnud.
Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2011-08-03 15:36:22
Kui meil seal mõni nädal tagasi käia õnnestus, siis oli nii lesta kui lammast ja teenindajad polnud ka naeratamisega kitsid. Istusime koeraga õues, palkmööbel oli tore. Lesta ei proovinud, aga nii head tallekarreed ma pole küll saanud, kui seal õnnestus...

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-07 11:30:35
Suvi 2012. Kas keegi teab, kas Hiiumaal on avatud/plaanis avada mõni tore ja isikupärane söögikoht. Või äkki on mõnel tõsiselt heal kokal Hiiumaal suvekodu, kus ta juulis peesitab? Üks hea tuttav tahaks üht toredat kokkamisõhtut teha oma sünnipäeval ning uuris, kas oskan kedagi või midagi soovitada...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kespel
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-06-18 21:36:39
Tere, vastuseks Pille viimasele küsimusele pakuksin välja näiteks Hõbekala kohviku Kalanas. http://www.hobekala.ee/?lang_id=1&id=39 Seda küll tuttavate soovitusel, ise pole veel jõudnud, praegu rohkem suvehiidlane nii iga suvi nädala jagu... Kuid kohviku asukoht on tõeliselt võrratu... Ja uutest kohtadest niipalju, et kohvik ja külaslistemaja Villa Loona avatakse(avati?) Kärdla keskväljakul endise Nordtoodri asupaigas (Rookopli 20). http://villaloona.ee/ Niisama kohvitamiseks ja koogiks võib Kärdlas alati Gahwa kohvikut soovitada. Hubase atmosfääriga ja hää kahwega koht. Ehk jõuab suve jooksul ka seda arvustuste rida siin täiendada, na lühike teine... :)
<< 1 | 2 | 3 >>