Piltide laadimine

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2008-08-01 11:33:58
Mul väike palve nami-namikatele lisada foorumitesse VÄIKESE mõõduga pilte, sest suured pildid laevad päris pikalt alla ja uue postituse "järjehoidja" jääb väga kaugele. Suured pildid on küll ilusamad, aga arvan, et piltidel on siin leheküljel siiski eelkõige pigem praktiline, kui kunstiline väärtus.

http://www.perenaine.ee/

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-08-01 11:51:07
Kas meil foorumiskriptis mingit pildisuuruse muutjat ei ole mida postitajale kättesaadavaks teha? Mingi täiesti eraldi pildilisamiseskript oleks ka muidugi asjalik (add picture, select size small/medium/large) aga aitaks vist ka mingi suurusemääramise lisatag? Kui linkida mingi ülisuuruses foto siis seda ta oskab juba praegu foorumilaiuseks vähendada. Ei ole suurem asi itibeib, ei oska midagi eriti n6ustada, s6ltub vist et kui viitsiv it-tiim nami-nami taga peitub :) M6nede piltidega on lihtsalt raske veebis oleva pildi suurust muuta, näiteks kui ei ole enda tehtud/hallatud pilt v6i siis äkki m6ned ei oska ka, tuleb nii nagu fotokas annab.

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-09-21 10:13:02
Eva:
Mul väike palve nami-namikatele lisada foorumitesse VÄIKESE mõõduga pilte
Kas on ka mingi soovituslik piltide suurus - ei leidnud kusagilt. Panin 400 x 600 aga vist sai suurevõitu. Kuna otse arvutist laadida ei saa siis ei jaksa vahepeatuste kaudu katsetada ka hetkel.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-09-21 10:29:34
Fre:
Eva:
Mul väike palve nami-namikatele lisada foorumitesse VÄIKESE mõõduga pilte
Kas on ka mingi soovituslik piltide suurus - ei leidnud kusagilt. Panin 400 x 600 aga vist sai suurevõitu. Kuna otse arvutist laadida ei saa siis ei jaksa vahepeatuste kaudu katsetada ka hetkel.
Eva laeb pilte siia Flickrist ja seal on väikese foto mõõduks enamasti 240 x 160 (medium on 500 x 333 ja see on ka suurim formaat, mis siia Nami-nami foorumisse 'mahub'. 600-laiusega pilte vist juba ei kuvata..) Aitäh soovituse eest, Eva! Ma proovin siis edaspidi tagasihoidlikum olla :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-09-21 20:25:21
Pille:
Eva laeb pilte siia Flickrist ja seal on väikese foto mõõduks enamasti 240 x 160 (medium on 500 x 333 ja see on ka suurim formaat, mis siia Nami-nami foorumisse 'mahub'. 600-laiusega pilte vist juba ei kuvata..)
Tea kas on asi ainult minus, aga see väike mõõt on minu ekraanil ikka väga väike, kohe ärritavalt väike. Kõik detailid lähevad kaduma. Õnneks Eva pilte vaatan ma Flickrist.

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-09-21 21:32:41
Pille:
Eva laeb pilte siia Flickrist ja seal on väikese foto mõõduks enamasti 240 x 160 (medium on 500 x 333 ja see on ka suurim formaat, mis siia Nami-nami foorumisse 'mahub'. 600-laiusega pilte vist juba ei kuvata..)
Tegelikult näitab 600-se laiusega pilte ka, aga eks ma siis edaspidi katsun väiksemaks teha. Mu jaoks tundus 600 juba nii väike et pisemaks ei täind kuidagi teha....
Crystella353
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2009-08-04 14:38:57
Väike pildi katsetus siis, kas sain ikka hakkama. edit:Yeii välja tulii :D
Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2009-08-12 13:41:58
olgu, ma sian lõpuks pihta, mis ma alati pildi lisamisel valesti olen teinud aga nüüd sooviks teada, et kuidas ma saan nii, et pilt ei oleks kolossaalsetes mõõtmetes vaid mingis normaalses suuruses?:D Struudli teemas on praegu suur pilt..

Armastus käib kõhu kaudu :)

Ullike
Postitusi: 335
Abikokk
2009-09-19 11:43:13
Nagu mu nimigi ütleb - olen üsna ullike ja vajan seetõttu kogenud manikate abi. Piltide osas ei saa veel sugugi kaasa rääkida - sest pildimasinatki pole. Aga mille tahaks selgeks saada - on võimalus lisada oma kommentaari linki mõnele retseptile. Näiteks foorumiteema lõuna-,õhtusöök, kus kirjeldad oma pere õhtusööki... ja kui sai kasutatud siinset retsepti, siis kuidas ma saaksin selle sinna n.ö. lingina? Paistab, et teistel namikatel on vastav oskus käpas :D - ehk oskab keegi ka ullikesele puust ja punaseks teha?

Söömine on ainuke töö, mis toidab

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-09-19 17:12:58
Ullike:
Nagu mu nimigi ütleb - olen üsna ullike ja vajan seetõttu kogenud manikate abi. Piltide osas ei saa veel sugugi kaasa rääkida - sest pildimasinatki pole. Aga mille tahaks selgeks saada - on võimalus lisada oma kommentaari linki mõnele retseptile. Näiteks foorumiteema lõuna-,õhtusöök, kus kirjeldad oma pere õhtusööki... ja kui sai kasutatud siinset retsepti, siis kuidas ma saaksin selle sinna n.ö. lingina? Paistab, et teistel namikatel on vastav oskus käpas :D - ehk oskab keegi ka ullikesele puust ja punaseks teha?
Ullike, selleks kopeerid endale konkreetse retsepti URL-aadressi ja paned selle selliste teekide (ing. k. 'tags' vahele) (URL=URLaadress nurksulg)retsepti nimi/viite tekst(/url), aga ümarsulgude asemel kasutad nelinurksulgusid. Foorumipostituse all on BBC-koodid kirjas ka, vaata siia (võid ka lihtsalt sealt sobiva koodi kopeerida ja siis asendada URL-aadressi ja viidatava teksti).
Heleen:
olgu, ma sian lõpuks pihta, mis ma alati pildi lisamisel valesti olen teinud aga nüüd sooviks teada, et kuidas ma saan nii, et pilt ei oleks kolossaalsetes mõõtmetes vaid mingis normaalses suuruses?:D Struudli teemas on praegu suur pilt..
Heleen, soovitavalt võiks pildi laiem külg olla maksimaalselt 400 pikslit - kui Sul sellist varianti ei pakuta, siis peab need pikslid seal koodis lihtsalt ära vahetama (aga see alati ei tööta).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>