NOP deli-pood, Köleri tn 1, Kadriorg, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-12-15 15:03:28
Gurmeehõnguline jõuluturg NOPi hoovis sel laupäeval 19.12 kl 11-14 Eeloleval laupäeval saab teistkordselt teoks Gurmeehõnguline Turuhommik, mis oma edukad ristsed septembrikuus kätte sai. Sel korral on loomulikult fookuses pühad, peolauale saab noppida põnevamaid leide ahjupraeks, eelroogadeks, magusaks näksimiseks enne ja pärast toitu, mitmesugust joogipoolist ning loodetavasti on igaühele midagi üllatavat ja uut. Muidugi ei puudu kohalt ka kuused, potis ja muidu ning muud kaunid kodukaunistused. Kõigile tulijatele soovitus: soojad riided selga ja saapad jalga, et lähenev talv vaid rõõmuga saaks vastu võetud ning mitmed tunnid õues võiks veeta, nagu põhjamaalastele kohane – me ei karda ju külma ega pimedust, me pöörame kõik selle hoopis suureks peoks!:) Kohtumiseni laupäeva hommikul!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-05-21 08:04:01
Laupäeval, 22.mail kell 11-15 toimub NOPi hoovis kolmandat korda Gurmeeturg. Üks kord hooajas toimuv turg toob kokku väikeettevõtjad üle Eesti, kelle toodangut muidu raske hankida. Gurmeeturule tulevad kokku erilised inimesed eriliste toodetega, kellel tahtmist arendada ja tegeleda mitte masstoodanguga. Selle hooaja võtmesõna on muidugi kevad, mis tähendab sparglit ja rabarberit, värskeid salateid ning kõike muud põnevat, mis nendest teha saab. Turu eesmärk on tuua tooteid lähemale klientidele, kes saavad vahetut kontakti ja infot tootjatega. NOP on pere -ja naabruskonnakeskne pood ja kohvik, mistõttu plaanitakse Gurmeeturulgi midagi põnevat lastele ja päev peaks tulema meeleolukas algus nädalavahetusele. NOP on Kadriorus, Köleri tn 1 asuv pood ja kohvik, mis keskendub kohalikule heale värskele ja kaasa arvatud ka mahedale toidule ning esindab erinevate rahvaste kööke.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kuuki
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2010-10-21 00:43:07
Mul kohe kuidagi ei ole NOPi vaimustust, nagu siin teistel on :( Ma muidu ei ole mingi nuriseja, aga minu arvates on see NOP natuke ülehinnatud ja viimased 2 korda kohvikut külastades oli kohvik kuidagi räpane või koristamata. Positiivset ka midagi :) -salatid, risotod on täitsa maitsvad olnud ja suvel avatud hoov on väga mõnus.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-21 08:17:48
Arvan, et söögikohana on nad ilmselt täitsa ok - miljöö on hubane, kohv hea ja teenindus on sõbralik, kuigi iga kord, kui ma olen sinna sattunud on neil parasjagu selline menüü, et ma ei oska/taha valida midagi muud kui ikak need benedicti munad lõhega - mis on küll maitsev. Aga poena on nad tõesti ülehinnatud. Ökokauba hindu võib ju püüda mõista, aga täitsa tavalised artiklid, mis on ka mujal saadaval, on räige juurdehindlusega. Ütleme nii, et vahel tekib selline "Donald Trumpi liignaise" tunne sealt midagi ostes, nagu Redfox ütleb. Nagu ei kuuluks sihtgruppi või nii. Nagu tahetaks mõista anda, et meie olemegi sellisele ühiskonnaklassile, kellel on kama, kui palju miski maksab. Ses mõttes nagu väikese, lihtsa hubase kohviku imagoga täielik konflikt.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-07 09:28:07
Mina tahtsin natuke kurta :( Mulle väga meeldis nende hommikune munapuder peekoni, kartuli ja tomatiga - selline toekas eine, mis meenutas mulle mu Suurbritannia-aastaid. Aga viimati (reedel?) selgus, et roog on muutunud - nüüd on lihtsalt suur hunnik muna, mõned peekonid ja röstsai hakitud tomatiga - mulle meeldis eelmine variant palju rohkem. (Aga samas on see minu viga; igal söögikohal on õigus oma menüüs muudatusi teha vastavalt oma äranägemisele. Eks ma pean mõne muu hommikuse lemmiku sealt menüüst avastama enda jaoks)..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2010-11-08 11:44:36
Imestan, et keegi ei ole järgnevat uudist varem postitanud. Mina jaoks oli väga meeldivaks üllatuseks, et NOPis neljapäeviti nüüd on kalapäev. Lähemalt võib lugeda nende blogist. Olen juba tellinud kammkarpe ja sinimerekarpe. Kammkarbid nt palju parema hinnaga, kui Stockmannis või Kaubamajas. Muidu ka tundub päris asjalik valik olevat.
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2010-11-12 14:05:58
Mulle see kohake meeldib. Esimene külastus oli veidi kohmakas, menüü nimelt on kirjutatud leti taha seinale ja seda ei ole just kõige mugavam seal sirvida, edaspidi oli teema (pakutav) suht selge ja asi tunduvalt lihtsam. Toitudest olen proovitud tuunikala creppi, veisemaksa, mõlemad suurepärased! Laps sõi laste pastat ja see oli ka maitsev! Meeldis, et mahl oli värskelt pressitud. Pannkook oli suur üllatus, saime terve perega sellest magusaisu täis - tõeliselt suur ja paks mustikatega täidetud ja karamellkastmega pannitäis! Poe poolele ka kiidusõnad, hea lihavalik ja muu muidugi ka! Kindlasti külastan varsti jälle!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-18 07:55:53
Kuuki:
Mul kohe kuidagi ei ole NOPi vaimustust, nagu siin teistel on :( Ma muidu ei ole mingi nuriseja, aga minu arvates on see NOP natuke ülehinnatud ja viimased 2 korda kohvikut külastades oli kohvik kuidagi räpane või koristamata.
Mina istusin veidi pikemalt NOPis jälle eile hommikul. Vist juba pool üheksa olin kohal. Väga mõnus oli. Selline talviselt õdus-hämar, mahedate laevalgustite valgus. U2 mängis vaikselt taustaks. Jõin kohvi ja värskeltpressitud mahla, lugesin hommikust ajalehte. Vastasmajas elav telenägu käis hommikukohvi kõrvale saiakesi ostmas. Ümberkaudsed elanikud põikasid sisse, et teel kooli/koju kaasa haarata topsikohv või mingi värskeltpressitud mahl. Veel paar inimest istusid pikemalt maha ja klõbistasid arvuti taga tööd teha.. Selline tõeline ümbruskonna kohvik (kallis, jah, aga paljud antud piirkonna elanikud ei ole vist nii hirmus hinnatundlikud -kallis elurajoon ju). Mul hakkas kohe kahju, et see minu kodupiirkonnast nii kaugel on ja ma tööl mitte käies sinna nii harva satun... (Mu samal tänaval elav väga hea sõbranna oli kella 13 ajal seal oma pisitütrega kohvitamas ja helistas ning kutsus kampa. Kahjuks pidin siis juba ülikooli kiirustama - muidu oleks veel teistki korda sinna läinud :D)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2010-11-18 09:58:25
Kuuki:
Mul kohe kuidagi ei ole NOPi vaimustust, nagu siin teistel on :( Ma muidu ei ole mingi nuriseja, aga minu arvates on see NOP natuke ülehinnatud ja viimased 2 korda kohvikut külastades oli kohvik kuidagi räpane või koristamata.
Jäi ka viimati silma et hädasti oleks koristamist vaja. On väga hea, et lastele on mänguasjad ja mängunurk, aga last sinna enam lasta ei tahaks. Ma saan aru, et väljas on porine ja lapsed lohistavad asju mööda põrandat jne, aga samas saab ju asjad aeg-ajalt pesumasinast läbi lasta ja põrandast harjaga üle käia. Käsi südamel - ma ei ole hullunud steriilsusefänn, koht muidu meeldib ja käin ka edaspidi, aga justnimelt püsiklient märkabki selliseid asju, kes korra käib, sellel ei ole võrdlusmomenti.

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-18 10:02:46
Profa:
Kuuki:
Mul kohe kuidagi ei ole NOPi vaimustust, nagu siin teistel on :( Ma muidu ei ole mingi nuriseja, aga minu arvates on see NOP natuke ülehinnatud ja viimased 2 korda kohvikut külastades oli kohvik kuidagi räpane või koristamata.
Jäi ka viimati silma et hädasti oleks koristamist vaja. On väga hea, et lastele on mänguasjad ja mängunurk, aga last sinna enam lasta ei tahaks. Ma saan aru, et väljas on porine ja lapsed lohistavad asju mööda põrandat jne, aga samas saab ju asjad aeg-ajalt pesumasinast läbi lasta ja põrandast harjaga üle käia. Käsi südamel - ma ei ole hullunud steriilsusefänn, koht muidu meeldib ja käin ka edaspidi, aga justnimelt püsiklient märkabki selliseid asju, kes korra käib, sellel ei ole võrdlusmomenti.
Ma käin enamasti hommikul vara, siis on küll kõik veel ok. Õhtuti pole tükk aega sattunud, ei oska seepärast ka seda puhtuse-mustuse teemat kommenteerida. Koristaja käib ilmselt hommikuti :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>