NOP deli-pood, Köleri tn 1, Kadriorg, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-07 14:56:33
Sain vahepeal lisainfot homsel gurmeeturul osalejate kohta: PERENAISE PAGARIÄRI: šokolaadikoogikesed, martsipani-toorjuustukoogikesed, vanillikorvikesed viimaste suvemarjadega, kukeseenepirukad HEIDI PARK LA MUU - Eesti esimene ökojäätis Müüki tuleb 4 sorti jäätist - mangosorbett, mustikasorbett, tõmmu šokolaadi jäätis ja kohvijäätis. "Kord on selline, et kõigepealt tuleb kõiki sorte maitsta ning siis osta 1, 2,3,4 või enam jäätisepalli :)" KALAMATSI MEIEREI EPI TALU käsitöötoidutooted Saaremaalt REBASEONU kodutehtud suitsuliha ja vorstid LOODUSRAVI KLIINIK ja superfoods tooted ORAVA ja MORNA TALU - hooajalised õunad, ploomid, sinised kartulid, värvilised porgandid jne Ja muidugi NOPi enda tooted

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-09-03 14:05:09

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-09-11 12:55:15

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-11 15:10:58
Ma istun parasjagu NOPis ja söön lõunat. Ja vaatan, et siin mingid suuremad ümberkorraldused toimumas - lastenurka enam vanas kohas pole, aga kohvik laieneb teise otsa (ehk poest teisele poole) ja lastenurk tuleb sinna. Põnev. Aga lauad on kuidagi jube tihedalt pandud nüüd, loodetavasti vaid ajutiselt.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-03-11 17:55:16
Pille:
Ma istun parasjagu NOPis ja söön lõunat. Ja vaatan, et siin mingid suuremad ümberkorraldused toimumas - lastenurka enam vanas kohas pole, aga kohvik laieneb teise otsa (ehk poest teisele poole) ja lastenurk tuleb sinna. Põnev. Aga lauad on kuidagi jube tihedalt pandud nüüd, loodetavasti vaid ajutiselt.
NOPi FB lehel oli just kirjas paar päeva tagasi, et teevad kohvikus uuenduskuuri ja avavad teisipäeval ukse taas.. Võib-olla nad siiski ei jõudnud kõike ära teha ja päris nii see interjöör ei jää..

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-03-29 13:19:57
Olin siis korraks Tallinnas ja pidin NOPis natuke pettuma. Vaatasin enne minekut netist menüüd, et kas on midagi huvitavat. Aga kohapeal selgus, et menüü netis ja üldse nende koduleht on mitu kuud uuendamata ja smuutisid nad üldse enam ei tee, chai lattet ka ei saanud, lõunasöögiks pidin valima lihtsalt midagi ära, aga nuh ei olnud eriti rahul sellega. Ka too jõhvikalimonaad, mida ostsin viimati pool aastat tagasi ja mis tol hetkel oli koduses klaaspudelis ning ilusti sildiga varustatud, oli nüüd sellises pisikeses plastpudelis, mis väideti olevat 0,5 L aga mis on ilmselgelt 0,3 L ning ilma ühegi sildita. Töötajad olid sõbralikud ja meeldivad, aga jäi selline tunne, et kuidagi väga hipilik või boheemlaslik on kõik, kord käest ära vms. Seal ümber nurga Kukk ja Konn oli hoopis teine tera..

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-14 02:01:36
Kohv on NOPis hea. Aga nende Caesari salatit ma enam ei telli, sest kaste on liialt vänge, selline vürtsikiluvänge. Ma olen seda ka varem tõdenud, aga täna oli kuidagi eriti üle võlli :( Aga kohv on tore, jah.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-07-14 12:54:49
NOPis on uus peakokk, Monika Viidemann. Ühes juunikuu Postimehes oli Britt Roseni artikkel temast: Suveköök naiselikus kastmes. Kolm retsepti on ka: Maasikad sefiiri ja vanillikreemiga Valge redise rullid suvikõrvitsapestoga Salat grilljuustuga

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-11-30 13:18:26
Eilsega sai vist läbi minu pea kuueaastane love-hate suhe NOPiga. Minu arust ei ole normaalne, et suhteliselt rahulikul laupäevasel pealelõunal tulevad lastepraed lauda 50 minutit. Kui toidud lõpuks tulid, siis olid need igati maitsvad - ja teenindajaks olnud noormees vabandas ette ja taha. Ma väga loodan, et nad teevad midagi seal oma kokkadega, sest eile jäi mulje, et just köök oli nõrgimaks lüliks. Lohutuseks pakutud mahlad natuke lohutasid küll, aga sööma sinna küll vist niipea uuesti lähe. Lastega kohe kindlasti mitte.. PS Aga tualetid on neil nüüd varasemast palju viisakamad. PS Valikus on ainult värskelt pressitud mahlad ja pakimahladest tomatimahl. Ehk siis mahlajanuste laste jootmine läheb kulukaks ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2014-12-02 22:39:30
Pille:
Eilsega sai vist läbi minu pea kuueaastane love-hate suhe NOPiga. Minu arust ei ole normaalne, et suhteliselt rahulikul laupäevasel pealelõunal tulevad lastepraed lauda 50 minutit. Kui toidud lõpuks tulid, siis olid need igati maitsvad - ja teenindajaks olnud noormees vabandas ette ja taha. Ma väga loodan, et nad teevad midagi seal oma kokkadega, sest eile jäi mulje, et just köök oli nõrgimaks lüliks. Lohutuseks pakutud mahlad natuke lohutasid küll, aga sööma sinna küll vist niipea uuesti lähe. Lastega kohe kindlasti mitte.. PS Aga tualetid on neil nüüd varasemast palju viisakamad. PS Valikus on ainult värskelt pressitud mahlad ja pakimahladest tomatimahl. Ehk siis mahlajanuste laste jootmine läheb kulukaks ;)
Nad on vist ennatlikult kuulda võtnud ja lisajõu kuulutus juba enne Su külastust ülal: http://blog.nop.ee/otsime-tiimi-taiendust Mul endal on sarnane love-hate suhe NOPiga. Kuid siiani ikka püüan end veenda ja lähen aeg-ajalt tagasi. Mul on olnud päevi, kus ma lähen NOPi tööd tegema, istun seal tundide kaupa arvuti taga ja kogu päeva jooksul (no ikka julge 4-5 tundi) ei tule keegi küsima, et kas soovin midagi. Ja viimasel korral pidin oma teed letist tellima, kuna neiu mu laua juurde ei sattunud. Ja siis uuesti oma teed letist üle küsima. Ja kui siis kolmandal korral letist küsisin, siis sain oma tee :)

le D?ner

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >