Kartul

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-10-24 17:50:14
Juc:
Ka Laura-usku hetkel.
näed siis! ma olen ka viimasel ajal ainult Laurat ostnud! :)
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2008-11-05 09:57:58
Proovisin ka Laurat, meeldis väga. Ilus värv, maitse ja konsistents.
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-11-05 10:18:46
Mina tassisin eile turult 8 kilo Laurat ja pettusin. Ei olnudki enam nii ilus kollane, kui varem poest ostes. Aga maitse oli hea.

Zoozi tegemised

Liblikapyydja
Postitusi: 49
Kokaõpilane
2008-11-05 11:11:46
Meie ostsime talveks turult koti Laurat, paistis küll väga ilus. Korra olen süüa ka teinud sellest, oli ilus kollane ja maitses hästi. Eks näis, kuidas talve vastu peab, aga meil on muidugi üsna hea kelder ka.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-05 13:52:51
Zoozi:
Mina tassisin eile turult 8 kilo Laurat ja pettusin. Ei olnudki enam nii ilus kollane, kui varem poest ostes. Aga maitse oli hea.
:( Äkki turumüüjad kuulsid, et Laura kartul on hetkel 'in' ja pakuvad kõiki punasekoorelisi nüüd selle pähe? Meie ei leidnud kodupoest Laurat, ostsime üht teist punasekoorelist (nimi ei meenu hetkel). Peale koorimist ja siniste laikude väljalõikamist midagi enam väga alles ei jäänud :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-11-05 14:59:08
Pille:
Zoozi:
Mina tassisin eile turult 8 kilo Laurat ja pettusin. Ei olnudki enam nii ilus kollane, kui varem poest ostes. Aga maitse oli hea.
:( Äkki turumüüjad kuulsid, et Laura kartul on hetkel 'in' ja pakuvad kõiki punasekoorelisi nüüd selle pähe? Meie ei leidnud kodupoest Laurat, ostsime üht teist punasekoorelist (nimi ei meenu hetkel). Peale koorimist ja siniste laikude väljalõikamist midagi enam väga alles ei jäänud :(
Pille, ilmselt mõtled Red Scarletit. Mul mees tõi ka viimati seda, kuna poes Laurat polnud. See oli küll jama, tõi veel selliseid pabulaid, andis koorida ja jah, sinised olid ka.

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-06 16:21:29
Zoozi:
Pille:
Meie ei leidnud kodupoest Laurat, ostsime üht teist punasekoorelist (nimi ei meenu hetkel). Peale koorimist ja siniste laikude väljalõikamist midagi enam väga alles ei jäänud :(
Pille, ilmselt mõtled Red Scarletit. Mul mees tõi ka viimati seda, kuna poes Laurat polnud. See oli küll jama, tõi veel selliseid pabulaid, andis koorida ja jah, sinised olid ka.
Vaatasin järgi, sordinimeks Rosaara. Enam ei osta :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-11-06 23:37:50
Huuh, kus mul vedas siis, et ma seda Red Scarletit ei ostnud... Läksin nimelt Prismasse "ainult kartulit" ostma, pudruisu oli ja kodus polnud pudrukartuleid - Prismast olen ennegi Laurat ostnud. Polnud seekord, vähemalt Sikupillis mitte. See Scarlet nägi Lauraga võrreldes hale ja äbarik välja, surusin pudruisu alla ja ostsin hoopis paki beebiporgandeid :) Mul negatiivne kogemus Marabeli nimelise kartulisordiga. Pidi olema sobiv salati jaoks, et ei kee sodiks ja koorega keetes laseb koore ilusti lahti. Mhh, vesine nigu Princess, hoia kümne küünega kinni, et üldse hakkida kannataks.
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-11-06 23:51:30
Laurat ei ole juba tükk aega näinud Prismas. Stockmannis oli täna, aga kuna olin jalamees, siis ei viitsinud tassida.

Zoozi tegemised

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-11-06 23:53:33
Eh, siis ikkagi turg kõige kindlam koht kartuliostuks: Laurat lausa mitmel müüjal kastide kaupa. /miks turud öösel lahti ei ole?! ma tahan kartuliputru.../
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>