Mis toiduajakirju tellite, ostate ja loete?

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2008-03-30 19:46:17
Olen KÖÖKi tellinud juba mitu aastat ja arvata on, et tellin ka edaspidi. Oma Maitse suhtes olen natuke skeptiline olnud ja pole seda ostnud. Pean vaatama, kas Olive siin ka müüakse, vastasel juhul vaja Tallinnas silmad lahti hoida. Good Food ja olive on mõlemad BBC toodang nagu ma aru saan?

Zap*

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-03-30 20:15:49
Zapxpxau:
Pean vaatama, kas olive siin ka müüakse, vastasel juhul vaja Tallinnas silmad lahti hoida. Good Food ja olive on mõlemad BBC toodang nagu ma aru saan?
GF ja Olive mõlemad BBC omad.
Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2008-05-13 00:23:34
Varem oli tellitud Köök, siis otsin ikka Oma Maitset, praegu kõnnin ajakirjade letist mööda, sest paberihunnikut võtavad kiiresti elamises võimust, kui soovile järgi anda. Kui kätte juhtuvad kuskil, siis ikka viskan pilgu peale, kuid üldiselt uurin internetiavarusi.

Tullia jutukesed

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2008-06-14 19:24:39
ikka Oma Maitse ja vahepeal Köök ka. Välismaistega pole veel tutvunud. Ja ega võõrkeeleoskused kiita pole. Rohkem uurin netist erinevaid artikleid, nt toidutarest.

Kaie

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-06-15 00:36:44
Pagan, ma tunnen ennast ikka väga madala diletandina teie kõrval :D Ma pole vist elu sees ühtegi toiduteemalist väljaannet omanud. Samas - olen tähele pannud et isegi erialaste väljaannete puhul mida vahepeal innuga tellisin, ei jäänud seda aega igasse numbrisse süveneda ja läbi lugeda. Pigem olen targemaks saanud mingeid asju otsides, selles mõttes elan vist isikutüübina õigel internetiajastul, hamstrilikust infokogumisest olen veel oma noores vanuses pääsenud (kuigi vanavanemate eeskujul peaks maniakaalne kogumisfanatism mul veres olema, äkki lööb hiljem välja).

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Kika
Postitusi: 220
Abikokk
2008-08-10 18:33:47
Ma nüüd ei tea, kas kirjutan õigesse teemasse... nimelt ostsin nädal tagasi Apollo raamatupoest sarja 100 rooga kuuluva raamatu ning sain kaasa kupongi, millega saab 2 kuud tasuta Oma Maitset. Täitsin ära, panin posti ja nüüd ootan ajakirja :) :)
Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2008-08-10 23:49:54
Veel ei telli ühtegi toidualast ajakirja, aga Oma Maitset piidlen küll. Mõned numbrid on väga head olnud, aga kui see augustikuine tase ka septembris end ilmutab, siis tellima ma end küll veel ei asuta. Pisteliselt ostan nii Oma Maitset kui Kööki. Regulaarselt loen ka Kodukirja ja Eesti Naise retsepte. Peale seda, kui Kodukirjas köögitoimetaja Angeelika Kang lahkus ja asemele tuli Pille Enden, ei ole mul eriti enam midagi järgi teha, sest ma ei leia enda jaoks eriti midagi uut. Maru retseptid Eesti Naises on kah, nagu nad on. Üksikuid üllatusi muidugi leiab, aga mitte eriti sageli. Võõrkeelseid ajakirju olen lugenud vaid pisteliselt ja oma eelistusi pole mul välja kujunenud.
Edith
Postitusi: 218
Abikokk
2008-08-11 00:33:12
paar korda olen poest kaasa haaranud oma maitse aga muidu väga ei loegi. korra ostsin köögi ka.

Kuidas teha ... ja miks? Sest ma saan

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2008-08-11 08:54:48
Mina ostan regulaarselt Good Food'i (ja olen seda teinud viimased 4-5 aastat) ja nüüd on viimased kuud poes pihku jäänud ka Olive. Eesti ajakirjadest olen ostnud Oma Maitset ja Kööki, kuid minu jaoks on mõlemad viimasel ajal igavaks muutunud ning seetõttu olen otsustanud nende regulaarsest ostmisest loobuda.
Ssille
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2008-08-20 12:14:39
Minule meeldib ajakiri Kööginurk, seal on ainult retseptid, ei ühtegi reklaami ega artiklit, retseptid on lihtsatest komponentidest, aga üsna huvitavad, tellitud on lisaks ka Oma Maitse.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>