Mis toiduajakirju tellite, ostate ja loete?

Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2008-03-06 21:29:36
ma täna ostsin ja just sirvin, paar ägedat mõtet juba liigub, et mida ja miks teha. Aga ma ei hakka teie rõõmu rikkuma ja ette rääkima, mida lahedat seal sees on.

proua söögisõltlane

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-06 21:47:22
Pille:
ma elan nii-öelda maapiirkonnas, nii et meile tuuakse niikuinii päev hiljem, kui pealinlastele..
Me Pille siis enam-vähem ühes raadiuses :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-07 09:21:39
Kätte sain :D

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-07 09:25:20
kajakas:
ma täna ostsin ja just sirvin, paar ägedat mõtet juba liigub, et mida ja miks teha. Aga ma ei hakka teie rõõmu rikkuma ja ette rääkima, mida lahedat seal sees on.
Kajakas, nagu näed, on ka maaelanikud (nagu Amööb ja mina - täna postkastis) märtsi OM kätte saanud, nii et võid aga uue teema tekitada ja muljetama hakata. Ja siis võime kõik üheskoos sealt retsepte läbi kokkama hakata :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-07 09:52:16
Pille, me oleme hoopis agraar- või aedlinnabeibed :lol:

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-03-07 10:19:21
amööb:
Pille, me oleme hoopis agraar- või aedlinnabeibed :lol:
Aedlinnabeibed kõlab hästi :D Ise ka end elupõliseks linlaseks pidanud (Pelgulinn/ Pääsküla/ Õismäe/ Nõmme/ 7-aastat-Edinburghis/ Viimsi), aga mullu oli uudis, et maapiirkondades muutuvad postiindeksid ja siis tuli meile ka teade, et meie indeks muutub, nii et sealt see enesemääratlus :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kärt
Postitusi: 503
Abikokk
2008-03-07 10:31:15
Tundub, et peab vist postitoojatega kaklema hakkama jälle, elan kesklinnas ja mul polnud küll täna OMi kastis :mad:

Kahekesi Kalamaja köögis

Sirliiz
Postitusi: 348
Abikokk
2008-03-07 20:49:17
Tellin Oma Maitset juba mõnda aega. Varemalt lugesin kuidas paljud Good Foodi kiidavad aga ise seda müügil ei näinud, nüüdseks olen võimalikud ostukohad avastanud ja ilmselt rändavad värsked numbrid minu koju. Märtsi numbri lõin poes lahti ja valisin vajalikud toiduained juba ajakirjaga koos välja, et esimest retsepti kohe katsetama hakata. Minule, kui suht toiduvõhukule (veel ;) ), väga meeldib see ajakiri :)
Aari
Postitusi: 16
Kokaõpilane
2008-03-08 09:57:47
Pean tunnistama, et paberkandjal toiduajakirjad on peale ühe süvenevat nami-nami-sõltuvust jäänud tahaplaanile. Riiulil on mitmeid Good Foodi aastakäike ja ka Oma Maitset ning sekka ka muid lennujaamadest soetatud eksemplare, aga igasugust paberit koguneb nii palju, et väikese keskkonnasõbraliku teona kogun viimasel ajal inspiratsiooni pigem sõpradelt ja netist.
Leiwoudw
Postitusi: 16
Kokaõpilane
2008-03-10 14:33:53
Mina tellin Oma Maitset ja ka Toit ja Tervis. Üldjuhul vaatan netis rohkem ringi. :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>