Saumikser e. nuimikser

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-09-22 09:57:28
Põrnikas 22.9.2008:
Spiidi 21.9.2008:
Kuna mulle väga meeldivad igasugused püreed ja püreesupid, siis on plaan soetada korralikum saumikser. Kuna köök on väike, siis hea meelega ostaks sellise saumikseri, millel on ka tavalise mikseri otsik (hoiab natuke ruumi kokku erinevate masinate arvelt). Kas keegi on sellist kohanud? Ma leidsin näiteks sellise variandi. Kuid sealne mikseri otsik meenutab rohkem visplit ja ma kardan, et ei pea tugevama taigna juures vastu.
selle otsikuga tainast tõepoolest segada ei soovita. samas mune ja koort vahustab kenasti..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-09-22 10:44:59
Mina soovitan kindlasti juhtmevaba vaadata. Meil endil Boshi oma. Laadija käib seinal ja töötab supper hästi. Kaasas siis tavaline saumikser ja topsik lõiketeradega. Visplist pole puudust tundnud veel. Ootan, et mu oma mikser ükskord sussid taevapoole viskaks :P

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Linda
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2008-09-25 18:33:10
Sussukas:
Mina soovitan kindlasti juhtmevaba vaadata. Meil endil Boshi oma. Laadija käib seinal ja töötab supper hästi. Kaasas siis tavaline saumikser ja topsik lõiketeradega. Visplist pole puudust tundnud veel. Ootan, et mu oma mikser ükskord sussid taevapoole viskaks :P
Mina vastupidiselt ei soovitaks osta juhtmevaba mudelit ja vähemasti mitte Boschi. Võib-olla ootasin mina sellelt masinalt liiga palju või tegin liiga palju süüa korraga, aga oli juhuseid, kus see masin "suri" poole pealt lihtsalt ära. Terad olid ja on ka nüridad :) Minu absoluutne poolehoid kuulub Braunile, kus on 4 masinat ühes :) http://www.braun.com/global/products/fooddrink/foodpreparation/handmixers/multiquicksystem/models/m1050m4in1.html
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2008-09-26 22:01:29
Braun on jah üks asjalikemaid väikeste köögimasinate tegijaid. Omast kurvast kogemusest soovitan aga vältida Philipsit. Mootorid on neil nõrgad ja disainil on välimust eelistatud ergonoomikale. Aga mis puutub klassikalisse sausegurisse, siis kui taignakonkse pole tarvis, siis Bamix ruulib. Mäletan oma lapsepõlvest täpselt samasuguse ehitusega mikserit, mis sai 25 aastat järjest vatti, enne kui laiali lagunes. Loodetavasti kestab mu Bamix sama kaua. šveitsi riist ikkagi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-09-26 22:09:01
Netcat:
Braun on jah üks asjalikemaid väikeste köögimasinate tegijaid. Omast kurvast kogemusest soovitan aga vältida Philipsit. Mootorid on neil nõrgad ja disainil on välimust eelistatud ergonoomikale.
Ma muidu ei oska midagi öelda tarka saumiksrite kohta, aga täna just käis külas see sõbranna kes mulle rohkem kui 10 aastat tagasi Philipsi nuinugisti kinkis. Töötab siiani laitmatult ja on minu pikaealiseim kodumasin (Philips siis, mitte sõbranna).
Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2008-11-06 16:03:30
Ma olen saumikserit kasutanud põhiliselt vanapaberist kästitööpaberi tegemisel :D, paar korda jäätisekokteili ja mõned korrad suppi... kusjuures ma imestan, et see sellise robustse paberimassi püreerimise peale susse püsti pole visanud. Aga küsimus selline, et kuidas püreerimisotsa puhastada? On teine supi tagajärjel oranžikas ja nõudepesumasin ei andunud ka soovitud tulemust...
Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2008-11-06 17:17:16
Blondie:
Aga küsimus selline, et kuidas püreerimisotsa puhastada? On teine supi tagajärjel oranžikas ja nõudepesumasin ei andunud ka soovitud tulemust...
ma üritan alati võimalikult kohe peale kasutamist ära pesta, ükskord unustasin, siis oli ka tükk tegemist, et puhtaks saada, aga kohe pestes on kõik kenasti maha tulnud.
Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2008-11-06 20:36:53
Blondie:
Aga küsimus selline, et kuidas püreerimisotsa puhastada? On teine supi tagajärjel oranžikas ja nõudepesumasin ei andunud ka soovitud tulemust...
Puhastamise osas ei oskagi aidata aga enne kui värvi andvate juurikatega tegelema hakkad hõõru/pintselda õliga kergelt plastikust püreerimisots ära (nii soovitatatkse TW heledast plastikust asjadega teha, sest siis ei hakka nt paprika värv plastiku külge) .... eeldan et plastik, sest mul on metallist ja pole 6 aasta jooksul veel värvi muutnud.

kiilikese köögikatsetused

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-11-07 12:50:26
ma siiamaani kahetsen, et köögikombaini ostsin, oleks hoopis pidanud võtma selle brauni saumikseri, kus kõik need muud vajalikud lullad otsas on. nüüd mitu asja ja midagi nagu ikka puudu....

Da Vahtra Residence

Ussicke
Postitusi: 170
Abikokk
2008-11-07 13:36:56
Vernanda:
ma siiamaani kahetsen, et köögikombaini ostsin, oleks hoopis pidanud võtma selle brauni saumikseri, kus kõik need muud vajalikud lullad otsas on. nüüd mitu asja ja midagi nagu ikka puudu....
Äkki keegi tahab vahetada - ?
<< 1 | 2 | 3 >>