Tallinna ja lähiümbruse sushi-kohad

betrarca
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2014-08-28 13:42:33
Soovitan omalt poolt Neko Sushit. Ma olen vära nõudlik sushi suhtes ja nii riis, kui ka toores kala peavad olema väga kvaliteetsed. Sellesama põhjuse pärast ma näiteks väldin Järve Keskuse esimese korruse sushibaari ja ka Japosha kaupa. Samuti viimasel ajal sain väga halva kogemuse Tokyo55 sushibaarist Gonsiori tänaval, sest sashimi mitte ainult ei olnud kohutavalt madala kvaliteediga kalast (kala oli värske, aga lihtsalt väga viletsa kvaliteediga - kiuline liha, kuiv), vaid kalal olid ka luud sees. Neko asub Kunderi tänaval ja sealt saab ainult kaasa osta, toovad vist koju ka, kui vaja. Mulle meeldib, et menüü on väga huvitav, kuigi ma ise eelistan klassikalist kaupa, riis on alati korrektne ning siiani on vähemalt lõhe olnud värske, pehme, rasvane, täpselt nagu üks lõhe olema peab. www.neko.ee
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-12-01 20:33:00
Täitsa hea kogemus oli viimati Rocca Prisma kassade juures paikneva sushiletiga (nimi meelest läinud). Tõsi rullid olid nii kraami täis topit, et arusaamine, kuidas riis ise maitses oli veidi takistatud, aga kõik oli värske ja kvaliteetne, ainult angerjas(?) oli kuidagi veider (mitte halb, aga nagu hoopis teine elukas kui see, mis tavaliselt sushis angerja pähe antakse, if you get my point. Mulle meeldis, et nad küsisid, kas ma tahan roosaks värvitud ingverit või värvimata. Aga muidugi nad kannatavad ka selle kreemjuustu-maania all.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-12-07 01:28:19
Tallinna "lähiümbruses" (ainult 80 km) kiidan Konnichiwa't Helsingis (http://www.konnichiwa.fi/), väga mõnus lõunabuffee ka hilisel pealelõunal.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-12-07 11:25:13
Fre:
Tallinna "lähiümbruses" (ainult 80 km) kiidan Konnichiwa't Helsingis (http://www.konnichiwa.fi/), väga mõnus lõunabuffee ka hilisel pealelõunal.
:D :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2015-09-24 21:25:32

Tallinna parim sushi on kaheldamatult Tokumarus!

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-09-25 13:05:59

Tiina, mulle ka väga-väga meeldib Tokumarus!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

ilmar
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-10-20 11:28:36

Kalamaja sushile ei ole ma veel vastast leidnud.

foodsy
Postitusi: 13
Kokaõpilane
2015-10-22 10:52:18

Superhea koht on Amijami sushi Ravi tänaval. Nii maistvaid ja suuri rulle pole mujalt Tallinnast saanud. Hinna ja kvaliteedi suhe suurepäraselt paigas!

<< 1 | 2 >