betrarca

Postitusi: 2

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2014-08-28 14:09:19
Sattusin ka hiljuti Tokumarusse. Toit oli väga hea, aga ma tahaksin teha mõned tähelepanekud, mis ehk kliendielamust mõjutavad. 1) Kuna teie köök on avatud ja inimesed leti ääres näevad iga teie sammu, siis puhtus ning korrektsus on väga olulised. See tähendab, et kellegi seljakott kuskil laua peal või puhastuslapid hunnikus ei mõju hästi. 2) Teie rameni puljong oli vaimustavalt hea ja tummine, aga ma arvan, et mõnel nõrgema kõhuga sööjal läheks vist isu ära, kui ta näeks, kuidas seda tõstetakse suurest kahtlase välimusega potist, kus hulbivad sees mingid tükid (tõenäolielt needsamad lihakäntsakad, mis selle imehea puljongi välja andsid). 3) lisate ehk restorani nõksa hubasust juurde - hetkel on see ikka väga kõle. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!
2014-08-28 13:42:33
Soovitan omalt poolt Neko Sushit. Ma olen vära nõudlik sushi suhtes ja nii riis, kui ka toores kala peavad olema väga kvaliteetsed. Sellesama põhjuse pärast ma näiteks väldin Järve Keskuse esimese korruse sushibaari ja ka Japosha kaupa. Samuti viimasel ajal sain väga halva kogemuse Tokyo55 sushibaarist Gonsiori tänaval, sest sashimi mitte ainult ei olnud kohutavalt madala kvaliteediga kalast (kala oli värske, aga lihtsalt väga viletsa kvaliteediga - kiuline liha, kuiv), vaid kalal olid ka luud sees. Neko asub Kunderi tänaval ja sealt saab ainult kaasa osta, toovad vist koju ka, kui vaja. Mulle meeldib, et menüü on väga huvitav, kuigi ma ise eelistan klassikalist kaupa, riis on alati korrektne ning siiani on vähemalt lõhe olnud värske, pehme, rasvane, täpselt nagu üks lõhe olema peab. www.neko.ee