Pille Petersoo / Nami-Nami kokaraamatud

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-03 19:23:00
Veidi hilinenud infona, et novembris 2013 oli minu uus kokaraamat kirjastuse "Varrak" enimmüüdud raamat aimekirjanduse kategoorias: Suur aitäh kõikidele, kes raamatu endale juba soetanud on!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-26 12:41:53
Selline tore uudis: 2013. aasta lemmikraamatud Varrakus Eelmise aasta lõpus ja käesoleva alguses korraldas kirjastus Varrak väikese küsitluse, mille eesmärk oli välja selgitada lugeja meelest parim Varraku välja antud raamat 2013. aastal. Vastata võis nii veebis kui ka paberil. Küsimusele vastajaid oli üle 800 ja nimetati 160 raamatut, millest paarkümmend oli välja antud küll varasematel aastatel. Nii suur lemmikraamatute arv näitab, et pea iga Varrakus kirjastatud raamat leidis tee vähemalt mõne lugeja südamesse. Nii nagu poodide müügiedetabelis, osutus ka lemmikraamatute valimisel ülekaalukalt võitjaks Indrek Hargla romaan „Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja“. Teise koha lemmikute pingereas saavutas Zoja Gabovitši raamat „Minu tee reanimatsioonist homöopaatiani“ ja kolmandaks tuli müügiedetabelis alles neljakümnenda koha saanud Andrus Kivirähki „Liblikas“, mis tegelikult oli kordustrükk. Lugejate 10 lemmikraamatut on: 1. Indrek Hargla, „Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja“ 2. Zoja Gabovitš, „Minu tee reanimatoloogiast homöopaatiani“ 3. Andrus Kivirähk, „Liblikas“ 4. Pille Petersoo, „Nami-Nami. Maailma maitsed 1“ 5. J.K. Rowling, „Ootamatu võimalus“ 6. Indrek Hargla, „Süvahavva“ 7. Michel Houellebecq, „Kaart ja territoorium“ 8. Juta Raudnask, „Tervislikud ürdid ja vürtsid“ 9. Kristel Vilbaste, „Eesti allikad“ 10. Ragne Värk, Andra Kalda, „Retseptisahtel käsitöökapis“

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-29 12:51:43
Oi, ma pean seda jagama. Leidsin Facebooki postkastist sellise kirja: "Tere minu kirjutamise põhjuseks on suur ja siiras tänu. Minu väga väga hea sõbranna Juta kinkis mulle sünnipäevaks Teie raamatu "Nami-Nami maailma maitsed 1" Minu jaoks on see uskumatult põnev toidumaailma seiklus. Esimestel kordadel raamatut sirvides, märkisin ära kõik need toidud mida proovida soovin. Alustuseks olen jõudnud kümmekond ära proovida aga suurem osa ootab veel oma järjekorda. Hetkel on mu vaieldamatu lemmik Kreeka. Suur suur tänu, et olete nii vahva ja ispireeriva raamatu loonud. Jään põnevusega ootama järgmist. Ilusat ja tegusat Rõõmu ja naudinguid Olge hoitud ja kaitstud H. A." Ma olen niiiii heldinud - ja nii tänulik sellise tagasiside eest

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2014-05-29 19:44:12
Ega vist tihti ei tulda ütlema jah, kuigi ise mõtlen tihti nami-namist häid mõtteid ja kasutan siinset retseptikogu iga päev. Roosast raamatust on vist küll pooled asjad ära tehtud ja mitte üks kord.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-05-29 20:12:55
Jah, ma olen ka mitu korda mõelnud, et kuidas selles Nami-Nami raamatus niipalju retsepte on mis tihti kasutuses :) Kuidas Sa oskad niimoodi Pille:) Mul on kokaraamatuid terve maast laeni riiulitäis ja rohkem veel aga ikka ja jälle võtan kas Roosa või MM-i Ja mis tähtis, alati toimib ja alati tuleb välja hea toit. Ootan juba uut raamatut! Aitäh !

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-29 20:29:42
Marju ja Ilsu, suur-suur aitäh :) PS Täna tegin oma oranžist raamatust marineeritud pommuviile (Toscana peatükk), nii et endal ka tihti kasutuses :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >