GOURMET COFFEE, Koidula 13a, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-05 18:47:05
Netcat:
Esimene kord, kui ma seal käisin, olid jah Komeedi koogid letis, aga teisel õhtul olid kõik koogid jällegi Vertigo omad. Niiet see on juhuse asi vist.
Hetkel on kookidega varustajaks Café More :). Oli nii kardemonisaiu kui ka neid beseetupsudega korvikesi. Kardemonisaiad maksid 2.50 (Café Mores vist 1.90?), aga nende kohv on siiski imeline. Ma jõin kohe kaks cappuccino't järjest, nii sametine ja aromaatne oli. Cappuccino maksis 2 euri. Lisaks ostsin kaasa pool kilo nende endi röstitud kohviube. Loodetavasti olid vähemalt need veidi soodsamad, kui mujalt ostes (olen Gourmet Coffee ube näinud ka Tallinna Kaubamajas ja NOPis). Lisaks kohvile-saiakesele võtsin ka kana-penne kreemjas kastmes. Lõunasöögiks sobis küll.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-19 23:15:36
Käisin jälle lõunal seal. Imehea latte ja Café More kardemonisaiake, lisaks meeldiv röstitud kitsejuustu ja peedi salat. Mõnus tugitool, riiulis hulgaliselt toredaid kokaraamatuid lappamiseks. Ühes kõrvallauas kaks itaallia noorukit, kes üritasid ühte kena blondi tütarlast ära rääkida; teises kaks noort vene tüdrukut, kellest üks rääkis absoluutselt perfektset eesti keelt; veiniriiuleid tudeeriv omanik; sisse-välja voorivad lõunatajad - väga mõnus lõuna oli :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-03-20 07:49:55
Pille:
Käisin jälle lõunal seal. Imehea latte ja Café More kardemonisaiake, lisaks meeldiv röstitud kitsejuustu ja peedi salat. Mõnus tugitool, riiulis hulgaliselt toredaid kokaraamatuid lappamiseks. Ühes kõrvallauas kaks itaallia noorukit, kes üritasid ühte kena blondi tütarlast ära rääkida; teises kaks noort vene tüdrukut, kellest üks rääkis absoluutselt perfektset eesti keelt; veiniriiuleid tudeeriv omanik; sisse-välja voorivad lõunatajad - väga mõnus lõuna oli :)
Mina olen selle koha sõltlane just nende samade asjade pärast (sebivaid itaallasi pole kohanud :D), aga imehea kohvi, mõnusad söögid, More saiakesed ja muhe õhkkond on imelised.

Kätrini kokkamispäevik

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-04 21:15:30
Kohv (sh latte) on endiselt ikka tõsiselt hea. Saaremaa kukeseentega suitsujuustusupp kärab ka. Noored meessoost teenindajad ääretult sümpaatsed ja sõbralikud :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2012-10-05 00:20:33
Pille, me siin kordamööda kiidame :) Prantsuse hommikusööki julgen ka soovitada - kaks suurt ja tuliselt lauda jõudvat croissanti, sinki, juustu, võid, bried ja mustsõstramoosi. Kohv ja teenindus ikka super. Uudisena on neil ju nüüd ka kohvikud merimetsa ja ülemiste jazzis - ise pole jõudnud veel, aga usun, et kohv on sama hea.

Kätrini kokkamispäevik

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2012-11-04 23:19:55
Minu Gourmet Coffee kogemus oli nii ja naa. Tunnistan, et olen täielik kohvivõhik ja palusin teenindajal soovitada midagi mahedamat, mispeale saime mingi Brasiilia kohvi, mis maitses hapukalt, midagi sellist nagu Soome kohvid, mis mulle üldse ei maitse. Ehk siis kohvielamus polnud suurem asi. See-eest kõrvale võetud kook ja trühvel maitsesid üsna hästi. Ei saaks öelda, et just väga eriliselt, aga hästi. Pean ikka teinekord veel proovima. Teenindus oli kena ja sõbralik, õhtusel ajal oli kohvikus üsna palju rahvast ja ringisebivaid lapsi.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2012-11-28 18:11:50
Raudselt linna parim kohvi, eriti meeldis mulle see, et menüüs oli juba valik topelt espressoga latte, mis muudes kohvikutes silma pole hakanud! Risotto kanafileega viis ka keele alla. Raudselt lähen tagasi, juba ainult kohvi pärast!

Vanapere köögikatsetused

contingency
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2012-12-23 01:41:03
Suurepärane kohv. Lõuna-Eurooplasest mees ütles, et esimene hea kohv Tallinnas.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-21 13:43:52
contingency:
Suurepärane kohv. Lõuna-Eurooplasest mees ütles, et esimene hea kohv Tallinnas.
Endiselt on neil seal väga hea kohv, isegi papptopsikust juues :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-06-09 13:33:48
Gourmet Coffee avas hiljuti "harukontori" Tallinnas Pärnu mnt 15, täpsemalt avati seal Gourmet Coffee City Kohviteek. Eesti Maitsed Täna käis seal pilte tegemas, albumit näete siin.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >