Nipid köögis

Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-08-15 21:14:51
Liisi, su köök on imeilus :)
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2010-09-07 13:30:39
Tjah... mu köök on lükkunud edasi :( Pisuke veeavarii ja terve korruse parkett vajab vahetamist. :( Jumal küll.. aga ma ei jaksa enam :$

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2011-01-27 14:51:01
Köögikappide alla tööpinnavalgustuseks sobivad väga hästi sellised asjad: http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=OF-LBS3528WW60 Õhukene riba - ei paista eriti välja, ei läe kuumaks, sai valida erineva valguse vahel ja valgustab väga kõvasti. :) Muidugi vajab asi pisut tehnilist käppa ja osavust - noh lüliti jne aga asi kinnitus kapi alla tavalise paksema kahepoolse teibiga. :) Postitan millaski pilte ka. :) Et köök lõpuks põhimõtteliselt valmis. :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2011-01-27 16:02:07
Silx:
Köögikappide alla tööpinnavalgustuseks sobivad väga hästi sellised asjad: http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=OF-LBS3528WW60 Õhukene riba - ei paista eriti välja, ei läe kuumaks, sai valida erineva valguse vahel ja valgustab väga kõvasti. :) Muidugi vajab asi pisut tehnilist käppa ja osavust - noh lüliti jne aga asi kinnitus kapi alla tavalise paksema kahepoolse teibiga. :) Postitan millaski pilte ka. :) Et köök lõpuks põhimõtteliselt valmis. :)
Meil on samuti plaan köögikappide alla LEDiriba monteerida, juhtmedki remondi käigus veetud. Tore kuulda, et keegi juba kasutab ja meeldib.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Sweedie
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2011-02-11 13:42:03
oskab äkki keegi anda nõu, milliseid kappe panna seina, kuhu ei tohi panna selliseid kappe, millese saab panna raskeid asju :D ehk siis... üks köögisein on kipsist ja sinna peaks panema ka kappe aga nüüd ongi küsimus funktsionaalsuses, ehk mida sinna kappidesse panna? ja vastavalt sellele siis ka kappide suurused tellida... teine sein õnneks on valatud ja kannatab kõike. on ehk kellelgi ka lapsi ja oskaks kohe köögi tellimisel öelda paar nippi, mida tasub vaadata? Ma muidugi alles 12 nädalat rase, aga kuna köök tuleb korterisse tellida nii kui nii, tasub juba ette mõelda :)

Minu hõrgutised: http://retseptikatel.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2011-02-11 13:44:22
Sweedie:
oskab äkki keegi anda nõu, milliseid kappe panna seina, kuhu ei tohi panna selliseid kappe, millese saab panna raskeid asju :D ehk siis... üks köögisein on kipsist ja sinna peaks panema ka kappe aga nüüd ongi küsimus funktsionaalsuses, ehk mida sinna kappidesse panna? ja vastavalt sellele siis ka kappide suurused tellida...
Riiulid, mis kinnituvad lakke hoopis? Meil oli korraks kaalumisel selline lahendus raamaturiiulile kipsseinas.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Sweedie
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2011-02-11 13:47:23
Thredahlia:
Sweedie:
oskab äkki keegi anda nõu, milliseid kappe panna seina, kuhu ei tohi panna selliseid kappe, millese saab panna raskeid asju :D ehk siis... üks köögisein on kipsist ja sinna peaks panema ka kappe aga nüüd ongi küsimus funktsionaalsuses, ehk mida sinna kappidesse panna? ja vastavalt sellele siis ka kappide suurused tellida...
Riiulid, mis kinnituvad lakke hoopis? Meil oli korraks kaalumisel selline lahendus raamaturiiulile kipsseinas.
Kah hea mõte, peab muidu hästi läbi mõtlema, kuna ma pole kõige pikem tüdruk ja laed seal üüsna kõrged :D kindlasti pakuvad nad välja lahenduse kui ma pakkumisi küsima lähen...

Minu hõrgutised: http://retseptikatel.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2011-02-11 13:50:32
Sweedie:
Thredahlia:
Sweedie:
oskab äkki keegi anda nõu, milliseid kappe panna seina, kuhu ei tohi panna selliseid kappe, millese saab panna raskeid asju :D ehk siis... üks köögisein on kipsist ja sinna peaks panema ka kappe aga nüüd ongi küsimus funktsionaalsuses, ehk mida sinna kappidesse panna? ja vastavalt sellele siis ka kappide suurused tellida...
Riiulid, mis kinnituvad lakke hoopis? Meil oli korraks kaalumisel selline lahendus raamaturiiulile kipsseinas.
Kah hea mõte, peab muidu hästi läbi mõtlema, kuna ma pole kõige pikem tüdruk ja laed seal üüsna kõrged :D kindlasti pakuvad nad välja lahenduse kui ma pakkumisi küsima lähen...
Mingid köied, trossid (meeslemmik mul on armunud nt keermelattidesse) laest - võib täitsa esteetilise lahenduse anda - ei pea riiulid ise hirmkõrgel olema. Seina külge sel juhul kinnitatakse vaid stabiliseeriliseks.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-03-22 16:12:52
Kuna see teema on algatatud köögisisutuse kohta siis uuriks kas kellegil on kogemusi all sahtlis asetseva nõuderestiga. Kas kraanikausist sinna tõstes tilgutab terve elamise ja tööpinna ikka mõnuga täis? Tahaks väga ülemised kapid teha klaasiga ja ilusatele asjadele ja see tähendaks nõuderesti alla kappi...

Lavendlimesi.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-03-22 17:14:25
Kui kraanikauss on kahe poolega ja seal ühes pooles (restiga või ilma) eelnevalt nõud ära nõrutada kergelt, siis ei tilguta midagi.

Zap*

<< 1 | 2 | 3 | 4 >