Ajakiri EESTI NAINE

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-08-24 14:38:04
Enam-vähem kõikjal? Kus teda siis nii väga ülearu näha on? Enne seda, kui algas tema raamatu haipimine, polnud ma Marust kuulnudki.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Põrnikas
Postitusi: 435
Abikokk
2009-08-24 15:23:27
aga nüüd Maru ju Oma Maitses ka..
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-08-24 15:57:35
Oma Maitse hinna ja sisu suhe on mulle juba mõnda kuud vastuvõetamatu olnud. A eks siis peab uuesti proovima.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2009-08-25 08:40:37
Netcat:
Enam-vähem kõikjal? Kus teda siis nii väga ülearu näha on? Enne seda, kui algas tema raamatu haipimine, polnud ma Marust kuulnudki.
OM ja EE.
Kingadraakon
Postitusi: 217
Abikokk
2009-08-26 19:10:21
Marit:
Väga kahju jah, huvitav miks???
maru ootab titat. ehk soovib ta seepärast pisut tagasi tõmmata?
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2009-08-26 21:14:25
Kingadraakon:
Marit:
Väga kahju jah, huvitav miks???
maru ootab titat. ehk soovib ta seepärast pisut tagasi tõmmata?
Ma ei tea, EN-s oli tema viimaste retseptide juures selline tekst, mis jättis mulje et asi tuli talle endale suht ootamatult. Aga minul jälle on Maruga mingi imelik lugu - inimene meeldib ja stiil meeldib ja retseptid pealtvaadata meeldivad - aga mingi pisiasi ei tööta.... No ma ei tea, pole väga süvenenud ka. Aga tundub mulle rohkem tore pealevaatamine kui kaasategemine.
Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2009-08-26 21:42:26
Fre:
Aga minul jälle on Maruga mingi imelik lugu - inimene meeldib ja stiil meeldib ja retseptid pealtvaadata meeldivad - aga mingi pisiasi ei tööta.... No ma ei tea, pole väga süvenenud ka. Aga tundub mulle rohkem tore pealevaatamine kui kaasategemine.
Mul ka täpselt sellised tunded. Kunagi korra olen üht ta retsepti proovinud ka, jõle palju komponente ja maitse polnud suurem asi. Selge muidugi see, et ainult ühe retsepti põhjal ei maksa otsustada, aga kuidagi nii on jäänud, et ei kisu järele proovima

proua söögisõltlane

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-05-01 10:07:58
Aprillis 2012 Hele-Mai Alamaa: "Mitte üksnes neljapäev" Kala on kasulik, kala on tervislik, kala on maitsev... Huvitav, miks see kogu aeg meelest ära läheb? Midagi seal kalaletis ikka müüakse. Ja turgudel on valik täitsa korralik juba. Head kalaisu! Haugipallid Vale-Caesar Kala tomatis Anni juurest plehku pistnud kiluleivad Kevadine kasukas

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-07-21 21:40:15
Kas keegi teab kas Eesti Naises ilmunud retseptid kusagil mujal ka saadaval on? Sirvisin sõbranna juures ajakirja ja jäi silma et juulikuu numbris olid toredad grilliretseptid. Aga EN kodukal on vaid üks retsept.
Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2013-07-22 20:25:24
Fre:
Kas keegi teab kas Eesti Naises ilmunud retseptid kusagil mujal ka saadaval on? Sirvisin sõbranna juures ajakirja ja jäi silma et juulikuu numbris olid toredad grilliretseptid. Aga EN kodukal on vaid üks retsept.
Need olid toredakesed jah. Aga mujal küll mu meelest neid ei avaldata. Kui, siis ühes veebipõhises retseptikogus ja sedagi aasta pärast.

Siit nurgast ja sealt nurgast

<< 1 | 2 >