Hapukapsas ja hapukapsatoidud

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2010-12-20 08:43:10
Poes on "sada" sorti hapikapsaid, millise firma oma eelistate ja miks ? Mina olen ikka ise hapendanud jõuluks, sest mulle meeldib kui on häsri peened ribad, ikka riivitud mitte hakitud. Sel aastal magasin kuidagi selle hapendamise maha ja nüüd ma siis ei teagi millise firma kapsast eelistada ( tegelikult võibolla tean ka aga ikka tahaks arvamusi kuulda)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-12-20 08:48:06
Ilsu:
Poes on "sada" sorti hapikapsaid, millise firma oma eelistate ja miks ? Mina olen ikka ise hapendanud jõuluks, sest mulle meeldib kui on häsri peened ribad, ikka riivitud mitte hakitud. Sel aastal magasin kuidagi selle hapendamise maha ja nüüd ma siis ei teagi millise firma kapsast eelistada (tegelikult võibolla tean ka aga ikka tahaks arvamusi kuulda)
No mina ostan praktiliselt ainult Uus-Kongo kapsast. Olen paljude teiste kapsastega VÄGA alt läinud - küll on paduhapud, küll padusoolased, küll muu häda (liiga jämedalt ribastatud vm) - nii et "kindla peale" minek on vaid Uus-Kongo kapsastega. Eriti tore, kui saab nende kapsaid turult osta, sest seal on päris kena valik erineva hapususe ja maitsestatusega kapsast. Tegelikult on ka teistel turutädidel head kapsad, tuleb lihtsalt esmalt degusteerida...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-12-20 09:35:04
Pille:
Ilsu:
Poes on "sada" sorti hapikapsaid, millise firma oma eelistate ja miks ? Mina olen ikka ise hapendanud jõuluks, sest mulle meeldib kui on häsri peened ribad, ikka riivitud mitte hakitud. Sel aastal magasin kuidagi selle hapendamise maha ja nüüd ma siis ei teagi millise firma kapsast eelistada (tegelikult võibolla tean ka aga ikka tahaks arvamusi kuulda)
No mina ostan praktiliselt ainult Uus-Kongo kapsast. Olen paljude teiste kapsastega VÄGA alt läinud - küll on paduhapud, küll padusoolased, küll muu häda (liiga jämedalt ribastatud vm) - nii et "kindla peale" minek on vaid Uus-Kongo kapsastega. Eriti tore, kui saab nende kapsaid turult osta, sest seal on päris kena valik erineva hapususe ja maitsestatusega kapsast. Tegelikult on ka teistel turutädidel head kapsad, tuleb lihtsalt esmalt degusteerida...
Pillega sama usku :)

Kätrini kokkamispäevik

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-12-20 09:40:37
Kätrin:
Pille:
Ilsu:
Poes on "sada" sorti hapikapsaid, millise firma oma eelistate ja miks ? Mina olen ikka ise hapendanud jõuluks, sest mulle meeldib kui on häsri peened ribad, ikka riivitud mitte hakitud. Sel aastal magasin kuidagi selle hapendamise maha ja nüüd ma siis ei teagi millise firma kapsast eelistada (tegelikult võibolla tean ka aga ikka tahaks arvamusi kuulda)
No mina ostan praktiliselt ainult Uus-Kongo kapsast. Olen paljude teiste kapsastega VÄGA alt läinud - küll on paduhapud, küll padusoolased, küll muu häda (liiga jämedalt ribastatud vm) - nii et "kindla peale" minek on vaid Uus-Kongo kapsastega. Eriti tore, kui saab nende kapsaid turult osta, sest seal on päris kena valik erineva hapususe ja maitsestatusega kapsast. Tegelikult on ka teistel turutädidel head kapsad, tuleb lihtsalt esmalt degusteerida...
Pillega sama usku :)
Sama siin :)

Zoozi tegemised

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2010-12-20 09:56:21
Mina ka teiega sama usku :)

Lindude toitmine

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-05-10 20:40:14
Pille:
Suitsustest hapukapsastest ei tea midagi, aga minu viimase paari aasta suur lemmik on õllega hautatud hapukapsas
Olen nüüd teinud neid kapsaid, aga ilma õlleta ja kasutanud naturaalset õunamahla. Kui esimesed laarid poe pakimahlaga tegin, ei saanudki eriti aru, mida erilist neis siis on, nüüd saan. Teen nii: hapukapsale valan peale naturaalse õunamahla (viimati Sadama turult ostetud pastöriseerimata mahla), lisan pruuni suhkrut ja võid. Hautan tunnikese või poolteist. Ühesõnaga, mahlal ja mahlal on vahe :)

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2011-10-08 20:05:41
Kas keegi ise ka hapukapsast teeb? Nippe?
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2011-12-12 21:59:57
Sadama turg on kinni, aga kust saab Uus-Kongo talu hapukapsast?

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2011-12-12 22:23:40
Tiina:
Sadama turg on kinni, aga kust saab Uus-Kongo talu hapukapsast?
Stockmannist, Tallinna Kaubamaja toidumaailmast ning viimati ostsin isegi Lasnamäe Prismast :)

Zoozi tegemised

Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2011-12-13 09:25:46
Zoozi:
Tiina:
Sadama turg on kinni, aga kust saab Uus-Kongo talu hapukapsast?
Stockmannist, Tallinna Kaubamaja toidumaailmast ning viimati ostsin isegi Lasnamäe Prismast :)
Eelmisel nädalal oli Kongo kapsast müügil ka Sikupilli ja Mustika Prismades. Äkki kellelegi abiks. :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>