Jamie Oliveri koolilõunad jt kokasaated

Maris
Postitusi: 305
Abikokk
2008-11-05 23:28:27
See kõik algab kodust. Kui laps ei näe kunagi, kuidas kartulit kooritakse, salatit pestakse, liha lõigatakse, mune keedetakse, siis nad ei saagi seda kunagi oskama. Nii mõnigi kord teatakse, kui paha on küllastunud rasv või lisaained, aga seda ei teata, milline porru või peet välja näeb või kuidas see maitseb.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-11-06 15:57:07
See läheb nüüd teemast (Avaleht » Toiduteemalised ajakirjad » Jamie Oliveri koolilõunad) täitsa kaugele, aga vaatasin ekstra täna Jamie Oliveri "Põgenemine Itaaliasse" kordust. Mulle hullult meeldis, polnud selline kunstlik ja punnitatud nagu kohalikud saated, kindlasti vaatan ka edaspidi.
Gegegerda
Postitusi: 327
Abikokk
2008-11-12 19:34:53
Olin väga õnnelik, kui nägin täna, et Jamie Oliveri seiklused ei lõppenudki nende koolilõunatega, vad lähevad edasi põgenemisega Itaaliasse. Väga lahe saade.

www.gegegerda.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2008-11-12 20:57:14
Vaatasin mõnuga. Köögis söögitegemise ajal õlut juua ja vahest ka üks sigaret lubada, ilma et keegi paanikahoogu või rabandust saaks - naudin seda isegi. Või nagu Bourdain ütles, et kõige vingem söögikoht on teise peakoka köök, kus ta tohib süüa juua ja suitsetada.

Profa köögipool

Riinyke
Postitusi: 80
Kokaõpilane
2008-12-03 22:32:37
See on tõesti lahe saade. Boheemlasest kokk, kes näeb välja rohkem kui õhtuti diivanil õlut libistav poissmees kuid tegelikult on väga suur gurmaan ja toiduspetsialist ning täis häid ideid.

Keegi pole patrioot tühja kõhuga.

Tiopepe
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2009-07-15 11:35:08
meie kaubandusvõrgus (näiteks Tallinnas Sikupilli Prismas) oli näha uut toiduajakirja JAMIE. ostsin, meeldis ajakirja kujundus, lugeda ka üht-teist, retsepte võiks rohkem olla. hind 105 eeku.
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-12-19 14:38:55
Õnneks ei olnud tänases Jamie saates mincemeat enam hakklihaks tõlgitud :)

Zap*

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-12-19 14:46:19
Zapxpxau:
Õnneks ei olnud tänases Jamie saates mincemeat enam hakklihaks tõlgitud :)
ikka ju oli?!? "hakklihas on piisavalt vürtse, ei pea juurde panema". ja "twister" või "to twist" vms oli "tuulispask". ma just mõtlesin, et kuida ikka saab tuima tursa näoga kõik need aastad samu vigu panna. või kasutavad nad google translatorit?!?

Da Vahtra Residence

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-12-19 15:42:32
Puuviljakonservi mainis? Er... :O ma ei pannud liha tähele, aga samas iga sõna ka ei vaatanud just. Olen vist sama hajameelne kui see tõlkija!

Zap*

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2010-12-19 16:15:57
Vernanda:
Zapxpxau:
Õnneks ei olnud tänases Jamie saates mincemeat enam hakklihaks tõlgitud :)
ikka ju oli?!? "hakklihas on piisavalt vürtse, ei pea juurde panema". ja "twister" või "to twist" vms oli "tuulispask". ma just mõtlesin, et kuida ikka saab tuima tursa näoga kõik need aastad samu vigu panna. või kasutavad nad google translatorit?!?
Minumeelest ei tõlkinudki, st tõlkes kirjutatigi mincemeat

Liisi Blogi

<< 1 | 2 | 3 >