TORT: Kust saab head torti tellida?

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2013-06-11 15:48:27
Mina tellin enamasti Heidi Park´ilt.

Profa köögipool

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2014-01-26 11:02:33
Tordihaldjas - fb-s ja siin ka: Tordihaldjas.wordpress.com

Da Vahtra Residence

Kodumeeskokk
Postitusi: 84
Kokaõpilane
2014-02-13 11:51:23
Kui aus olla siis need värvainetest kubisevad 3D tordid on minu jaoks ikka totaalne Ameerika . Varsti jõutakse selleni kus neid hakatakse printima 3D printeriga. Minu jaoks pigem vaatamiseks ,mitte söömiseks...
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-02-13 16:41:53
Kodumeeskokk:
Kui aus olla siis need värvainetest kubisevad 3D tordid on minu jaoks ikka totaalne Ameerika . Varsti jõutakse selleni kus neid hakatakse printima 3D printeriga. Minu jaoks pigem vaatamiseks ,mitte söömiseks...
No eks nad olegi vist rohkem lastele vaatamiseks. Ma liigitaks nad pigem skulpturaalsete kui kulinaarsete taieste alla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-11 12:45:06
Mina viisin õe ja õepoegade sünnipäevale Heidi Parki Raffaello-tordi: Täpselt parasjagu kreemine ja parasjagu magus, hästi tugeva kookosmaitsega. Ehk kui seltskonnas on Raffaello-sõpru, siis soovitan kindlasti!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2015-01-12 19:00:20
Teab keegi, kas Heidi Park'i tortides kasutatud toiduvärvid on looduslikud või mingi asojama? Vaadates neid kirkaid värve kardaks pigem viimast...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-01-13 17:58:37
Netcat:
Teab keegi, kas Heidi Park'i tortides kasutatud toiduvärvid on looduslikud või mingi asojama? Vaadates neid kirkaid värve kardaks pigem viimast...
Netcat, sain Heidilt sellise vastuse: The food colorings in special order cakes are not natural. Our sugarpaste is colored by the manufacturer. I always recommend to people who are afraid of food coloring, to not eat the sugarpaste or marzipan covering. Kas asojama vm, seda ei oska praegu öelda.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2015-04-21 01:53:08
Upitaks torditeemat ja küsiks (uuemaid) soovitusi (lisaks Heidi Park'ile) Tallinnas. Vaja oleks torti lasteaia lõpupeole. Ja veel, kas keegi oskab öelda kuidas arvutada mõistlikku tordi kogust per inimene. Üks juhuslik nõuanne oli et lasteaiarühma (24 last + vanemad jne) jaoks sobib 10 kg tort, ma ei tea kas see on miski meelevaldne ümardus või ei.
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2015-04-21 18:33:07
Fre:
Upitaks torditeemat ja küsiks (uuemaid) soovitusi (lisaks Heidi Park'ile) Tallinnas. Vaja oleks torti lasteaia lõpupeole. Ja veel, kas keegi oskab öelda kuidas arvutada mõistlikku tordi kogust per inimene. Üks juhuslik nõuanne oli et lasteaiarühma (24 last + vanemad jne) jaoks sobib 10 kg tort, ma ei tea kas see on miski meelevaldne ümardus või ei.
Päris hea valik lastepäraseid ja häid torte: www.violia.ee 10kg tort on lasteaia lõpupeoks suur, meil oli 5kg. Oleneb kui raskest materjalist (kohupiimatordid on väiksemad) ja kui kõrge tort tehakse. Mõte on ju et kõik saaks suu magusaks mitte kõhu täis ja südame pahaks!
<< 1 | 2 | 3 >