Põnevad (täidetud) pannkoogid ja pannkoogitordid

Domori
Postitusi: 99
Kokaõpilane
2011-03-13 16:07:54
Neljapäeval sõime mõnusat pannkoogirooga "Kaiserschmarrn". Retsept on ka siinses retseptikogus olemas, valmistamisel jägisin rohkem saksakeelset retsepti (vähem muna, rohkem piima ja kindlasti rummirosinad). Lisandiks keetsin juurde veidi õunamoosi, mida sageli selle roaga koos pakutakse.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-13 17:54:35
Pannkoogitort virsikukonservi, pistaatsiate ja karamellkastmega . Pistaatsiad läksid siis hakituna tavalise munapannkoogi taina sisse, virsikud ja kaste(võist ja suhkrusiirupist) vahele ja lõpuks valasin kastmega üle.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Liilia
Postitusi: 431
Abikokk
2011-03-13 18:20:09
Tegin täna toitvaks lõunasöögiks pannkoogitordi hakkliha ja seentega Kõrvale sobiks hästi mõni värske salat, aga kahjuks pole veel aiast midagi saada :(

Köögitoimkond

Triinpvr
Postitusi: 195
Abikokk
2011-03-13 19:09:11
Eelmine nädal tegin ühed täiesti tavalised hapupiima pannkoogid mustikatega See nädal, aga spinatipannkoogid Väga head hapukoore ja haugimarjaga, kui teha sellised parajad ampsusuurused, sobivad ideaalselt suupistelauale

laualamp.wordpress.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-13 22:07:51
Ilusad rohelised! Huvitav, kas mõni teine roheline ollus peale spinati ka sama hästi sobiks, nt rukola.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2011-03-13 22:25:16
Õhukesed pannkoogid peekoni ja juustu täidisega Banaani-šokolaadi täidisega pannkoogid Sõrnikud Varasemast Austria pannkoogirullid kohupiimatäidisega

Liisi Blogi

Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2011-03-13 22:32:40
Kohevad jogurtipannkoogid metsmaasikamoosi ja jogurtiga

Sööme silmadega

Shiltsa
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2011-03-13 23:17:43
Sõrnikud: retsept raamatust "Kokteilidest kookideni". Nii head olid, et sõin suurema osa üksi koju jäädes ise ära. Kindlasti lisas neile minu silmis lisaväärtust see, et "nii palju valku ju!". Mustikapannkoogid viimasest Toidust & Trendist tegin ka. Kodujuustu asemel läks kasutusse kohupiim ja võitükikestega ei serveerinud, nagu originaalis oli. Segasin taigna ka vist üle, läks üleni siniseks, mitte ei olnud selline nagu pildil: mustikad täpikestena üksikutes kohtades. Head olid ikkagi. Sea kaelakarbonaad seal kõrval oli samuti mõnusalt tasakaalustav.

toidupeegeldused.com

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2011-03-13 23:53:35
Pannkookidega on see lugu, et tavaliselt küpsetab neid mu meespool, taina pean aga alati valmistama mina :) Huvitavaid pannkooke on katsetatud küll, aga tavaliselt on need pildistamata jäänud. Tavalisest erinevaks on neid teinud just erinevate jahude kasutamine: rukis, kaer, oder. Väga meeldivad mulle ka Nigella (raamatust Nigella ekspress) rohelised munad singiga (jällegi pole pildini jõudnud), mis minu meelest võiksid kvalifitseeruda soolaste pannkookide alla. Eriliseks teeb need pesto kasutamine tainas. Olen pesto asemel lisanud ka tšillikastet. Jällegi huvitav :) Leidsin varasemast paar pilti ka: kaerapannkoogid munaga lusikakoogid Nüüdse kooskokkamise puhul tegin ka ühe pannkoogitordi ka. Küpsetasin kreppe, millede vahele täidiseks läks kohupiim vahukoorega ja mustikad.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-14 10:22:24
Mandlitorbik (tavalise pannkoogitaigna sees mandlihelbed) viinamarjakastmega:

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>