Põnevad (täidetud) pannkoogid ja pannkoogitordid

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-15 09:01:58
Nii, panen pannkoogiteema väikese hilinemisega "lukku" - 48 kooskokkajat oli sel korral, loosiõnn naeratas järgmiselt: Netcat (Lavazza espressotassid), 3liko (kokaraamat), Tripsakas (kokaraamat). Kokaraamatuid on pakkuda kaks: Angeelika Kangi "Maailma parimad magustoidud" ja Maria Öhrni "Tordiraamat" - 3liko ja Tripsakas andku oma eelistusest siinsamas teada. Loomulikult jääb pannkoogiteema kui selline alles ja alatiseks avatud, lihtsalt auhindadega kooskokkamine on selleks korraks läbi.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2011-03-15 13:04:07
Netcat:
Mandlitorbik (tavalise pannkoogitaigna sees mandlihelbed) viinamarjakastmega: http://home.uninet.ee/~netcat/fileed/vmtorbik.jpg
Nii ilus pannkook! Milline see tavaline tainas on?
3liko
Postitusi: 62
Kokaõpilane
2011-03-15 13:23:32
Oi, aitäh!!! Mulle meeldiks: Angeelika Kangi "Maailma parimad magustoidud"
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-15 15:36:34
Marju:
Netcat:
Mandlitorbik (tavalise pannkoogitaigna sees mandlihelbed) viinamarjakastmega: http://home.uninet.ee/~netcat/fileed/vmtorbik.jpg
Nii ilus pannkook! Milline see tavaline tainas on?
Munapannkoogi tainas: 175g jahu kohta 3 muna ja 250ml piima, vist. St tuleb vähe paksem, kui krepp, näiteks. Suhkrut maitse järgi ja ma lisan ka tillukese sortsu õli, et panni külge ei jääks, eriti kui malmpannil praen. Viinamarjatorbiku retsept on pärit ühest sakslase kirjutatud pannkoogiraamatust, mille pealkirja ei mäleta hetkel. Aga see kaste ei kukkunud üldse välja - viinamarju tuli hautada nelgi ja suhkruga maitsestatud veinis, vastavalt siis punases ja valges, ja seejärel kompotile veidi želatiini lisada, aga nagu ma kahtlustasingi, ettenähtud aja jooksul mingit kallerdumist ei toimunud (see juhtus järelejäänud vedelikuga alles tükk maad hiljem) niiet mingit paksu kastet siin pildil näha ei ole, nagu oleks pidanud olema

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-16 14:09:09
Spiidi:
Täna on Eesti Ekspress ettenägelik ja Ungari köögist juttu tehes oli seal lausa kahe (või isegi kolme) pannkoogi retseptid. Üks oli nii huvitav, et seda proovin kindlasti. See oli kreekapähkli täidisega pannkook šokolaadikastmega. Mul kahjuks retsepti ei ole hetkel käepärast, kuid täidis koosnes rõõsast koorest, rummist, rosinatest, jahvatatud kreekapähklitest ja veel paarist komponendist. See tundus kohe väga huvitav.
Nüüd on retsept ka veebis olemas: Gundeli pannkoogid
Pille:
Nii, panen pannkoogiteema väikese hilinemisega "lukku" - 48 kooskokkajat oli sel korral, loosiõnn naeratas järgmiselt: Netcat (Lavazza espressotassid), 3liko (kokaraamat), Tripsakas (kokaraamat). Kokaraamatuid on pakkuda kaks: Angeelika Kangi "Maailma parimad magustoidud" ja Maria Öhrni "Tordiraamat" - 3liko ja Tripsakas andku oma eelistusest siinsamas teada.
Auu, Netcat!!! Mis ma Sinu auhinnatassidega teen? :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-16 18:36:34
Pille:
Auu, Netcat!!! Mis ma Sinu auhinnatassidega teen? :O
Ma ei tea, kas need on salakohta minemiseks ebasobivad? Siis peavad ootama, kuni lumi ära sulab, enne ma Viimsisse küll ei satu.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-16 19:25:19
Netcat:
Pille:
Auu, Netcat!!! Mis ma Sinu auhinnatassidega teen? :O
Ma ei tea, kas need on salakohta minemiseks ebasobivad? Siis peavad ootama, kuni lumi ära sulab, enne ma Viimsisse küll ei satu.
Ei ole ebasobivad, lihtsalt ma mäletan, et Sa ei sattunud kesklinna vist üldse. Kas panen ka homme teele?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-03-17 11:40:56
Pille:
Netcat:
Pille:
Auu, Netcat!!! Mis ma Sinu auhinnatassidega teen? :O
Ma ei tea, kas need on salakohta minemiseks ebasobivad? Siis peavad ootama, kuni lumi ära sulab, enne ma Viimsisse küll ei satu.
Ei ole ebasobivad, lihtsalt ma mäletan, et Sa ei sattunud kesklinna vist üldse. Kas panen ka homme teele?
Ei jõudnud eile vastata, kui nad juba ei läinud, siis võiks oodata asjaga järgmise nädalani.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

3liko
Postitusi: 62
Kokaõpilane
2011-03-23 12:43:02
Tere, Pille! Tunnen huvi, et kas pakk on teel ? ;)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-23 12:52:59
3liko:
Tere, Pille! Tunnen huvi, et kas pakk on teel ? ;)
Täna läheb!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>