Kooliaasta algus - 1. september

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-08-29 18:22:24
Nii, kohe algab uus kooliaasta ja ootan huviga, millise laua te kooliaasta alguse puhul katate. Kõikide vastavajate vahel loosin 3. septembri õhtul välja NADEŽDA KAARMA raamatu NADJA KOOGID 2 (kirjastus MENU).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Iiris
Postitusi: 16
Kokaõpilane
2013-09-01 16:54:13
Rakvere vinkud klassikalise kartulisalatiga ning purgivirsikute ja põldmarjadega kaunistatud Selga küpsisetort on alati olnud minu kolme lapselapse lemmikud. Nii ka seekord ja juba täna!
Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2013-09-01 19:49:45
Risotto spargli ja krevettigega ja banaanileib šokolaaditoorjuustga.

Vanapere köögikatsetused

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-09-02 11:53:48
Meie käisime eile kooli saatmas mehe vennapoega. Pärast toredat aktust, rongkäiku ja õnnitlemist olime kutsutud sööma. Laual oli makaroni- ja kartulisalatit, ahjus küpsetatud viinerid, erinevad snäkid, tort, meekook ja ahjusoe õunakook. Ka vahuveini pakuti- nii suurtele kui väikestele oli oma jook. Ütleksin, et kõik suured inimesed oli poole rohkem sellest päevast elevuses ja ärevuses, kui see koolijüts, kes tegelikult kooli läks :)
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2013-09-02 16:25:51
Oli vaid väike koosviibimine, kuid siiski natuke erilisema menüüga. Tegime burgereid, kuhu läks hakitud veiselihast pihv, rukkikuklid (Fazer vist), ketšupit, lehtsalatit, hapukurki, tomatid ja väike sorts majoneesi. Pihv oli tõesti korralik, suur vahe sees isegi 100% veise-hakklihaga võrreldes. Huvilised sõid ka kõrvitsa-seenepüreesuppi. Magusaks oli viimaste punaste sõstardega Brita tort, mille biskviidiosa oli rukkijahust ja minu suureks üllatuseks täiesti suurepärane. Olin veidi skeptiline, aga täitsa põhjuseta. Oma aia viinamarju sõime ka.
Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2013-09-03 01:14:20
Meil on ka nüüd koolilaps. Tellis tänaseks lõunaks kartulisalatit. Lisaks pakkusime viinereid, ahjus küpsetatud kanakoibi, suitsuangerjat, naabrite kasvuhoone suurepäraseid tomateid, oma aia porgandeid dipikastmega, vahvli-iirisemaiust ning kamatorti, mille kaunistas tänase päeva peategelane.

Tullia jutukesed

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-09-03 01:21:19
Meil taas traditsiooniline laud singi-oasalati, toorvorstide, võileivatordi ja puuviljadega. Mina tegin seekord magusa toorjuustutordi, arvestades, et koolilapse lemmikud on Dops-küpsised. Väga hea sai, varsti jagan retsepti blogis ;)

Liisi Blogi

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2013-09-03 13:50:09
Mul on nii kahju, et vanus juba selline, et endale enam koolitarbeid osta pole vaja. Ja laps pole veel nii vana, et talle neid osta. Mulle alati meeldis augusti lõpp ja kooliminekuootus... Seetõttu pole meil ka miskit erilist lauda esimese septembri puhul olnud. Sel aastal haarasin Werneri trühvlitordi ja sõitsime maale, et emale, kes on õpetaja, esimese septembri puhul õnne soovida. Seega oli pisike kohvilaud tordi ja võileibadega. Ei midagi erilist, aga tuju tegi kõigil heaks. :)
greip
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2013-09-03 20:14:31
Meie pere laual olid pitsa ja toorsalat. Kuna pitsa pole just igapäevane toit, siis üle pika aja maitses hästi. Tordiks oli Evelin Ilvese suvikõrvitsakook väikeste omapoolsete mugandustega. Igati sügisene ja kooli algust tähistama sobiv tort.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-09-04 16:25:49
Tänud kõikidele vastajatele (kokku 8). Fortuunaks oli sel korral mu koduhaldjas Tanja, kes ütles numbriks SEITSE. Seitsmes vastaja oli Aniitram. Tegelikult on ju kena, et ka õpetajad uue õppeaasta algust tähistavad ja tublid tütred neil abiks tähistamas on :) Aniitram, ootan jälle Su postiaadressi endale meili peale!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >