Ajakiri KÖÖK

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-08-04 20:44:01
Ei tea kas KÖÖK ikka ilmub veel? Kas väljaandja on ikka veel Kirjastus Elustiil? Kirjastus Elustiil OÜ on pisut raskustes, loodan et ajutiselt, on algatatud pankrotimenetlus, istung järgmisel nädalal. Ehk on uus kirjastaja?

Zap*

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2009-08-04 21:25:24
Zapxpxau:
Ei tea kas KÖÖK ikka ilmub veel? Kas väljaandja on ikka veel Kirjastus Elustiil? Kirjastus Elustiil OÜ on pisut raskustes, loodan et ajutiselt, on algatatud pankrotimenetlus, istung järgmisel nädalal. Ehk on uus kirjastaja?
Ei julge nüüd täitsa kindlalt väita aga hea mitu kuud tagasi kuskil räägiti, et üks toiduajakiri lõpetab. Tookord oli tellitud Oma Maitse mul ja mõtlesin et see jääb siiski ilmuma ... :(

kiilikese köögikatsetused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-04 21:52:11
Zapxpxau:
Ei tea kas KÖÖK ikka ilmub veel? Kas väljaandja on ikka veel Kirjastus Elustiil? Kirjastus Elustiil OÜ on pisut raskustes, loodan et ajutiselt, on algatatud pankrotimenetlus, istung järgmisel nädalal.
Uue kirjastaja kohta ei tea midagi kosta. Vist ikka Elustiil üllitab seda ajakirja. Ei usu, et neil need majandusraskused üleöö ja ootamatult tulid - seda kummalisem on siis see, et rahastati uue ja uhke veebilehe tegemist? Samas loodan, et nad ikka püsima jäävad. Visuaalselt teis(t)est kodumaistest kokandusajakirjadest ikka oluliselt kenam..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-08-04 22:23:33
Pille:
Uue kirjastaja kohta ei tea midagi kosta. Vist ikka Elustiil üllitab seda ajakirja. Ei usu, et neil need majandusraskused üleöö ja ootamatult tulid - seda kummalisem on siis see, et rahastati uue ja uhke veebilehe tegemist? Samas loodan, et nad ikka püsima jäävad. Visuaalselt teis(t)est kodumaistest kokandusajakirjadest ikka oluliselt kenam..
Noh selle uue veebilehe tõttu ma mõtlesingi, et ehk on keegi uus tegija. Oleks kurb jah, ei jääks muud üle kui ainult Jamie ja Gourmet Traveller.

Zap*

Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2009-08-05 00:56:20
Seda pankroti asja ma kartsingi, kuid samas tundus imelik, sest uus koduleht oli tulemas .. tuli ta küll pikka aega aga kohale jõudis. Loodetavasti siiski KÖÖK ilmub edasi.

Armastus käib kõhu kaudu :)

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2009-08-05 21:02:27
Sel aastal on ilmunud vaid üks number. Ja praegu on august! Mina sain tänu nami-namile tasuta, aga kas tellijad ei kurjusta?

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2009-08-05 21:22:24
Tiina:
Sel aastal on ilmunud vaid üks number. Ja praegu on august! Mina sain tänu nami-namile tasuta, aga kas tellijad ei kurjusta?
Minul sai tellimus mai alguses läbi, nii et pole väga suur kadu, aga need kes sellel aastal uue tellimuse tegid, nemad võivad küll kurjad olla. Ise tahtsin juunis tellimust uuendada, aga see koduleht ei saanud kuidagi valmis (neil oli varem tellimise link kodulehel) ja nüüd kui valmis on, võib sealt lugeda, et tellida saab vaid otsekorraldusega. Jäigi siis tegemata.

Zap*

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-08-06 17:05:02
Samas spämmi saadavad nad küll usinalt kogu aeg. Mingite Vertigo loosimiste kohta.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Liina
Postitusi: 125
Abikokk
2009-11-09 23:05:16
Mul oli ka tellitud nii profiköök kui ka tavaline. Nüüd profiköök tuli nädal tagasi ja see selle aasta 3'as number ja tavalist Kööki pole väga ammu näinud. Rahast ka veidi kahju, päris suur summa läks sinna alla ja mitte midagi :rolleyes: .

Minu kokkamised!

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-04-21 09:31:33
Kuigi Facebookis väideti siin-seal veel novembris, et uus number on juba komplekteerimisel ja kohe-kohe ilmub, siis nüüd võib vist küll juba väita, et pood on n-ö kinni pandud. Veebileht (uhke ja uuendatud) veel töötab, Facebooki leht ka veel alles, aga uut ajakirja ei kuskil...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>