Lastele meeldivad toidud

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-01-26 22:50:24
Netcat:
Blondie:
Mina ise selle peale ei tulnud, aga kartulikrõpsude-tortillachipside jms snäki üheks asendusvariandiks: lavašile määrida õhuke kiht merevaiku ja küpsetada ahjus krõbedaks, murda vabavormis tükkideks. Meeldib lastele väga :)
See peaks mõne maitsestatud toorjuustuga veel parem olema.
Nami-Namis isegi paar retsepti olemas.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2011-01-27 14:24:25
Ketšupiga seoses: vaatasin pojaga (kohe saab kaheseks) ükspäev Jänku-Jussi multikaid ja pidin toolilt maha kukkuma, kui seda nägin. Ega ketšup iseenesest ju mingi mürk pole, mõne toidu peale sobib ja koostist saab ka silte hoolikalt lugedes valida. Väike laps aga ei peakski sööma selliseid toite, mis ketšupit vajavad (friikad, vinkud jne). See, et eelkooliealistele mõeldud multikas promob ketšupit, on vähemasti minule küll täiesti arusaamatu.

Siit nurgast ja sealt nurgast

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2011-01-27 14:44:30
Mari-Liis:
Ketšupiga seoses: vaatasin pojaga (kohe saab kaheseks) ükspäev Jänku-Jussi multikaid ja pidin toolilt maha kukkuma, kui seda nägin. See, et eelkooliealistele mõeldud multikas promob ketšupit, on vähemasti minule küll täiesti arusaamatu.
mis seal imestada kui multika toetajaks on Felix :)

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2011-01-27 14:48:02
Tziiki:
mis seal imestada kui multika toetajaks on Felix :)
No just. Nüüd leiti küll hea kanal, kus reklaami teha.

Siit nurgast ja sealt nurgast

Ragne
Postitusi: 860
Abikokk
2011-01-29 17:32:32
Mul laps õnneks ei tea ketšupist eriliselt midagi. pikemat aega tagasi sai kapist ketšup otsa ja pole lihtsalt uut enam ostnud, kuigi selline punane pudelike äratab lapses ikka uudishimu küll kui see külmkapi riiulil vedeleb. Lasteaia toite aga kiidan vähemalt niipalju kui mina nüüd olen lugenud ja näinud. Kuna lasteaed pakub lastele sealjuures veel Vändra käsitööleibasid, siis see teeb meele eriti heaks:)

www.kokkama.ee

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-03-11 10:52:59
Minu 1- aastane õetütar ei ole just eriline lihasõber ja selleks puhuks meisterdasime talle kana- maisi püreesuppi, mis talle hästi maitses, sest liha oli selles püreeritud. Ise söömisel raputasime ka lisaks parmesani peale.

Maitse asi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-03 12:29:40
Vaheteadaanne: Petrone Print on välja andnud sellise imeilusa raamatu: Muinasjutud armastusest, kus muinasjutte vestab Epp Petrone. NOVEMBRI ESIMESEL PÄEVAL LOOSIN VÄLJA ÜHE EKSEMPLARI KÕIKIDE NENDE VAHEL, KES OKTOOBRIKUU JOOKSUL LASTE TOITUMISE TEEMADEL SÕNA VÕTAVAD SIIN ALAFOORUMIS (olgu see siis koolitoitumine, näputoitumine, laste kokaklubi vm teema).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-09 17:23:12
Sellist nukravõitu lugemist: The Death of Italian Cuisine? Kids in Rome are eating just as much junk as kids in America.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-04-15 01:30:13
Bon Appetit kirjutab: How Chefs Teach Their Kids to Cook (and Eat Their Vegetables)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2016-06-19 10:50:26

Selline tore toidurežiim jäi silma: 

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>