KOKKAME KOOS # 56: KÕRVITS ja kõrvitsatoidud

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-11-21 00:16:56
Ma ei ole auhindade loosimist ära unustanud - igal õhtul ahhetan, et jälle ei jõudnud. Palun kergemat karistust :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-11-21 01:48:04
Pille:
Ma ei ole auhindade loosimist ära unustanud - igal õhtul ahhetan, et jälle ei jõudnud. Palun kergemat karistust :)
Pole hullu, kõrvitsaid veel jagub! ;)

Jazzino. teen. naudin.

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-11-21 12:03:18
Pille:
Ma ei ole auhindade loosimist ära unustanud - igal õhtul ahhetan, et jälle ei jõudnud. Palun kergemat karistust :)
Me oleme kõik äärmiselt solvunud... :) Tegelikult tõesti, mina olen ka täiesti kõrvitsahoos veel ja me võime kollektiivselt teeselda, et tegelikult kestabki kooskokkamine kuni 1. detsembrini...

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-11-21 18:56:00
OlgaKa:
Pille:
Ma ei ole auhindade loosimist ära unustanud - igal õhtul ahhetan, et jälle ei jõudnud. Palun kergemat karistust :)
Me oleme kõik äärmiselt solvunud... :) Tegelikult tõesti, mina olen ka täiesti kõrvitsahoos veel ja me võime kollektiivselt teeselda, et tegelikult kestabki kooskokkamine kuni 1. detsembrini...
Ah, teemegi siis nii. Mulle on veel hirmus palju kokaraamatuid ka saadetud, nii et ... ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-11-23 14:34:42
Pille:
OlgaKa:
Pille:
Ma ei ole auhindade loosimist ära unustanud - igal õhtul ahhetan, et jälle ei jõudnud. Palun kergemat karistust :)
Me oleme kõik äärmiselt solvunud... :) Tegelikult tõesti, mina olen ka täiesti kõrvitsahoos veel ja me võime kollektiivselt teeselda, et tegelikult kestabki kooskokkamine kuni 1. detsembrini...
Ah, teemegi siis nii. Mulle on veel hirmus palju kokaraamatuid ka saadetud, nii et ... ;)
Väga tore.. jagan selle peale siis veel üht retsepti :) Läätse-kõrvitsasupp:

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2014-11-25 20:55:18
Tegin Olga imemaitsvaid kõrvitsatrühvleid. Ja ma olen täiesti kindel, et neid teen ma veel.

sussi-sussi.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-11-26 10:25:35
Meil on kõrvits ikka veel tihti menüüs. Aga ühtegi retsepti otseselt genereerinud ei ole, lihtsalt pistan kõrvitsat iga toidu sisse :) Eile näiteks ahjus röstitud lillkapsas, brokoli, kartul ja kõrvits. Mõnus :)
OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-11-27 12:33:47
Sussi:
Tegin Olga imemaitsvaid kõrvitsatrühvleid. Ja ma olen täiesti kindel, et neid teen ma veel.
Niii tore kuulda, et maitsesid! Olen neid isegi kaks korda vahepeal veel teinud, sest need sulavad kahtlaselt kiiresti.. ;)

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2014-11-27 18:17:42
Tegin eile esimest korda kõrvitsa orsottot, mulle väga meeldis, vist rohkemgi kui risottoriisi kasutades. Ülejäänud kõrvitsa panin püreena pidusaia sisse, tuli väga mõnus pehme ja mahlane.

Kaie

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-11-30 22:36:14
Kiidan ütlemata head röstitud kõrvitsa ja tomati suppi blogist Toidutegu. Isegi abikaasa sõi ja mõmises (muidu on püreesupid rohkem minu pärusmaa).

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

<< 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >>