Lõuna tööl/koolis?

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2008-10-15 14:50:27
Täna sain töömeilile toreda kirja. Nimelt Tartu erinevate söögikohtade päevapakkumised. Kiiduväärt algatus igal juhul. Info ise aadressil http://paevapraed.info
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2008-10-15 15:02:23
Aurora:
Täna sain töömeilile toreda kirja. Nimelt Tartu erinevate söögikohtade päevapakkumised. Kiiduväärt algatus igal juhul. Info ise aadressil http://paevapraed.info
Aitäh jagamast! :)
Whitechess
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2008-11-25 12:57:36
ma lõunatan üsna tihti koolis. kui aega pole, haaran kuskilt jogurtit vms kiiret, lihtsat. kui istuda on aega, lähen kooli kohvikusse. kunstiakadeemia söökla pakub iga päev erinevaid suppe, pearoogi (ka taimetoitu), magustoit. kõrvale saab valida erinevat salatit, kartulit, riisi, tatart. hommikuti pakutakse putru, vahel piimasuppi ja kes lõuna ajal läheduses satub olema, võib alati ka tulla. uksed on avatud kõigile.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-06-14 16:34:54
Riinuška:
Vabandan, kui selline teema on juba olemas (otsinguga ei leidnud, Pille võib vajadusel ehk ümber tõsta). Sooviksin saada retseptisoovitusi tervislikele toitudele, mida tööle lõunaks kaasa võtta. Mikrolaineahi on olemas, nii et võimalik on ka toitu soojendada. Olen ise siiani valmistanud nt tatraputru erinevate lisanditega, riisiroogi, salateid jne (kuna gluteeni ei talu, siis nisutooted - sh pastaroad - jätaks esialgu kõrvale), aga menüü tundub ikkagi kuidagi üksluine. Kas on näiteks mingisuguseid köögiviljaroogi, mille valmistamine ei võta liigselt energiat ja aega, mida keegi soovitaks? Magustoidusoovitused (tervislikud) on samuti teretulnud :) Ise olen siiani puuviljadega piirdunud, aga kui keegi oskaks pakkuda midagi kerget ja maitsvat, oleksin igati tänulik.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2013-06-14 17:33:09
Pakuks siis omalt poolt mõne tervislikuma idee. Suvel on minu lõunavalikus kindlasti külmad supid. Külm borš, gazpacho ja muud mõnusad asjad. Oblika ja muud umbrohusupid soojalt. Kõikvõimalikud rabarberitoidud, alates liha kõrvale rabarberimoosist lõpetades kisselli ja kohupiimaga. Trennipäevadel on menüüs kindlasti kodujuust mingi lisandiga, näiteks hapukoor-sibul-redis. Ahjupeet erinevate lisanditega. Alati leidub mul tööl mõni avokaado. Suur suvine lemmik on värsked hapukurgid ja kõik roheline mis peenralt tuleb. Samuti kõik mida kannatab suitsuahju panna, sink,lestad,räimed jne. Ja lõpetuseks - täna käisin hoopis Vesivärava burksiputkas Tallinna parimat burksi söömas:)

Profa köögipool

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2014-01-03 01:38:50
mina võtan enamasti toidu kaasa-miskit lihalist ja salati. õnneks on tööjuures olemas mikrokas soojendamiseks ja kohvi/tee tegemise võimalus. Kuigi sööginurk on ebamugav ja jagavad seda umbes miljon inimest (mis tähendab, et rahulikuks söömiseks tuleks valida kas ebanormaalselt varajane või hiline kellaaeg), aga ajab asja ära. Majas on ka söökla, aga seda kasutan haruharva, kuna kole on maksta söökla toidu eest resto hinda, söök on muidu maitsev (kahjuks mitte huvitav ega tervislik) ja majast väljaskäimine on keerukas, kuna töökoht linna ääres ja toidukohti ümbruses pole.

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2014-01-03 20:41:58
Kaasa vahetas mullu töökohta ja sööb nüüd igaks lõunaks suppi, kuna uues kohas on hinnad hoopis teised kui vanas. See-eest kiidab, et kui enne supist kõhtu täis ei saanud, siis nüüd on nad normaalse konsistentsiga, kõhu saab täis nii, et koduse õhtusöögini väga hästi vastu peab ja pole praega võrreldes liiga rasked. Ikka, et pärast tööd ka teha jaksaks ja uni ei hakkaks keset päeva kimbutama. Laps taas oma kooli söökidest eriti ei pea.
<< 1 | 2 | 3 | 4 >