ODER: odrajahu, odrakruubid jm

Annu
Postitusi: 21
Kokaõpilane
2008-03-21 18:58:47
Evelin:
Ma soovitan sul ikka Oma Maitsest pärit toeka odrajahu-šokolaadikoogi ka ära katsetada. täitsa nagu päris :)
proovisin täna, erakordselt hea oli.
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-04-15 07:29:43
Sloveenias tundub, et odrajahu on miski tundmatu värk. Ei tea kas mõne muu jahusordiga võiks asendada. Suur karaski isu on peal. Täna katsun enne tööd Ljubljana turult läbi käia, seal on olnud üks jahulett.
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2009-06-16 12:47:13
Kas seda karaskit saaks ka ainult odrajahust teha või on karaskitele siiski tavaks ka nisujahu hulka panna? Odrajahu-hapupiimakarask

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-11 20:51:50
Tziiki:
Kas seda karaskit saaks ka ainult odrajahust teha või on karaskitele siiski tavaks ka nisujahu hulka panna? Odrajahu-hapupiimakarask
Enamasti ikka segatakse - nisujahu lisamine parandab küpsemisomadusi. Aga Sa proovi ainult odrajahuga ja anna teada :) Lihtsalt vahemärkuse korras - lugesin just Eesti Rukki Seltsi kodulehelt, et Eestis on aretatud sellised odrasordid nagu Toomas, Miina, Esme, Liisa, Teele, Elo, Anni, Leelo (aretajaks Hans Küüts). Ja mina mõtlesin, et ostan lihtsalt head odrajahu. Järgmine kord proovin järgi uurida, mis odrasordist mu odrajahukaraskide jahu tehtud on :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-08-11 21:20:52
Pille:
Tziiki:
Kas seda karaskit saaks ka ainult odrajahust teha või on karaskitele siiski tavaks ka nisujahu hulka panna? Odrajahu-hapupiimakarask
Enamasti ikka segatakse - nisujahu lisamine parandab küpsemisomadusi. Aga Sa proovi ainult odrajahuga ja anna teada :)
Karaskit saab väga edukalt ainult odrajahust teha. Olen korduvalt nii teinud.

http://www.perenaine.ee/

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2010-02-15 23:20:38
mina olen ka nüüd odrajahupudru fänn, palju mõnusam kui kaerahelbepuder
Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-02-16 11:35:37
Eva:
Pille:
Tziiki:
Kas seda karaskit saaks ka ainult odrajahust teha või on karaskitele siiski tavaks ka nisujahu hulka panna? Odrajahu-hapupiimakarask
Enamasti ikka segatakse - nisujahu lisamine parandab küpsemisomadusi. Aga Sa proovi ainult odrajahuga ja anna teada :)
Karaskit saab väga edukalt ainult odrajahust teha. Olen korduvalt nii teinud.
küll kuid hiljem, aga siiski :) suvel sai õe lõpetamiseks lauale tehtud odrajahukaraskit, vot ei mäletagi nüüd, kas koguste mõttes kasutasin siinset retsepti või tegin retseptivabalt...küll aga kasutasin ainul odrajahu ja imemaitsev sai-just sellise rustikaalse tekstuuriga, nagu ootasin!

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-02-16 11:36:49
Leoola:
mina olen ka nüüd odrajahupudru fänn, palju mõnusam kui kaerahelbepuder
minu lemmikpuder! just lapsepõlvest...mäletan hommikuid kui vanaema odrajahuputru tegi, võisilm peale ja kõrvale praetud soolaliha ja külm maapiim...nämm...millised mälestused!

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Leoola
Postitusi: 634
Abikokk
2010-02-28 16:45:39
Minul ka see karask nüüd tehtud, olen tavaliselt poest ostnud või siis rotermanni turult, aga isetehtult ikka parem.
Coccinella
Postitusi: 26
Kokaõpilane
2010-03-27 18:31:56
Kuna odratanguteemat ei leidnud, siis teeksin siinkohal pakkumise see teema üldiseks odrateemaks. Ise tegin hoopis odratangukaraskit saades innustust antud retseptist: http://www.kadri10.pri.ee/veg/porgandikarask.php seente-paprika-baklažaaniga, superhea tuli ;)

www.thefoodisonfire.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>