Lõunapaus

Piper21
Postitusi: 58
Kokaõpilane
2008-03-18 09:13:12
Tegelikult aga on inimene loodud selliseks, et leiab alati, mille üle viriseda. Praegu on mul vaja alates kella kaheteistkümnest raha ja oma pere kaart näppu võtta, mõni samm astuda, ning juba serveeritaksegi toit lauale. Samas aga, rahutu ja kõigele uuele avatud, nagu ma olen, tahaks teinekord proovida midagi muud, uusi maitseid, tunda teise koka käekirja. Siis tuleb appi võtta puhkepäevad või õhtusöök hoopis kuskil mujal.
Merit
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2008-03-27 12:37:43
Töötan Narva mnt alguses ja tavaliselt söön Cafe Kompassis (Central hotell). Või siis õigemini ostan karbiga kaasa ja tarbin puhkeruumis. Päevapraed näevad küll isuäratavad välja, aga minu jaoks liiga suured. Võtan kaaluga kanavokki, mille kõrvale antakse erinevaid kastmeid. Taipärane nuudlivokk on ka päris hea. Väike ports nii 40 krooni. Kõige soodsam lõunakoht asub kõige peenemas ärihoones ehk siis City Plazas, 20 kroonine poolik ports juurvilju on hea kerge eine. Pubid mulle ei istu ja Viru Keskuses söömine tundub ka suht võigas.. lõunapaus peaks rahulik olema:)

www.heatoit.com

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-27 15:42:44
Läbi lume sahiseva ja ühtegi korda autoga lumehange kinni jäämata, maandusin nop-poe lõunalauda. Olles eelnevalt letist tellinud tomati-mozarella salati ja keefiri. Salat oli minu jaoks tiba mage, kuid üldine maitsekooslus oli suurepärane. Kohapeal valmistatud pesto, mida nad ka kaasa müüvad, tasub kindlasti ostmist - juhul, kui ise viitsimist teha ei ole, loomulikult. Kusjuures, valisin meelega istekohaks laua, kust avaneb vaade kööki, kokkade innukale toimetamisele. Kohe väga kangesti meeldib see koht - nii sümpaatne ja soe.

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Amööb
Postitusi: 476
Abikokk
2008-03-28 15:31:40
Tere, mu nimi on Amööb ja ma olen Nop-poe sõltlane :D Minu kõva promo peale, tuli Nopi lõunatama ka mu töökaaslane. Proovisin kuskussi salatit mündiga ning joogiks värskelt pressitud greibimahla ning kaaslõunataja võttis suitsulõhe wrapi. Koos maiustasime pärast shokolaadikoogiga ning ostsime kohapeal valmistatud ciabattat ja seemneleiba kaasa. Järjekordne mõnus ja valgusküllane lõunapaus :)

Gurmaan, kes loeb kaloreid on nagu prostituut, kes vaatab kella.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-05-06 15:56:36
Sõin täna esimest korda lõunat Viru Keskuses AURA-kohvikus. Võtsin spinati-kana-seene pasta. Maitsel polnud vigagi, küll pole ma aga eales näinud niiiiii vedelat pastakastet - mul jäi vähemalt sentimeetripaksune kiht rohelist koorekastet sinna taldrikusse :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Praad.ee
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2008-11-20 14:49:45
Võtsime teie soove kuulda ning lõime päevapakkumiste netikataloogi www.praad.ee. Päevapakkumisi on võimalik näha nii praad.ee leheküljel kui tellida tasuta enda e-mailile :)
Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2008-11-20 16:32:22
Ehk siis arenenum variant Tartu päevapraadidest? : ) Neil kahel portaalil on vist aga suur erinevus, ühes (selles väiksemas) tuleneb info lehe loojatelt, teises (selles suuremas) peavad söögikohad ise liituma? Natuke nadi on see valik veel, kahjuks.
Praad.ee
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2008-11-20 16:50:53
Avasime portaali alles nädala alguses, ning projekt on pidevas arengus, arendame nii lehte ennast klientide tagasiside põhjal ning tegeleme aktiivselt uute söögikohtade leidmise ja lisamisega. Ka Teie asjalikud nõuanded on teretulnud!
Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2008-11-20 20:54:06
Pille:
Sõin täna esimest korda lõunat Viru Keskuses AURA-kohvikus. Võtsin spinati-kana-seene pasta. Maitsel polnud vigagi, küll pole ma aga eales näinud niiiiii vedelat pastakastet - mul jäi vähemalt sentimeetripaksune kiht rohelist koorekastet sinna taldrikusse :)
Tallinnasse sattudes olen tihti seal söönud ja pastakastmed on seal tõepoolest nõnda vedelad, kuigi enamasti maitsvad :)
Tädi Eevi
Postitusi: 21
Kokaõpilane
2010-11-04 12:45:26
Tere! Võtame teema uuesti üles?! Töötan ka Tallinna Ülikoolis ja Kehrwiederi supid on enam-vähem kõik ühe maitsega. Seega... Eilne Sfäär oli kell 13 tuubil täis ja enamus lõunapausi läks ootamisele... Foorumi Bonaparte's on pidevalt erinevad asjad otsas...grrr. Täna kappan Vapianosse ja vaatan pitsad üle... Kompott käis ka korra peast läbi, aga lugesin Aglio é Oglio blogi ja...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>