Merit

Postitusi: 57

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-10-26 13:00:47
Ma hakkan täna taas Kundalini jooga harrastajate retsepti järgi kichereed valmistama. Selline mungubadest, riisist ja köögiviljadest valmistatud roog, kus maitset annavad ingver, küüslauk, sibul ja ohtralt vürtse. Ma ei tea kas nende pidustustega sobib, aga tegemist on roaga, mis ravib kõike külmetushaigustest vähini:)
2011-07-04 11:01:14
Siit mõned minu lemmikretseptid kodumaistest maasikatest:) Kõige parem maasika-toorjuustukook Maasika-vahukooretort biskviitpõhjal Rabarberi-maasika moos vanilliga
2011-05-10 09:59:46
Minu lemmik võileivakatteks on ja jääb tuunikala majoneesiga, viimati segasin eelmise päeva ahjulõhe kreemjuustu ja poole sidruni mahlaga - maitses samuti hea. Siia lisan natuke "keerukamad" retseptid, mis pärinevad paneeritud kanafilee vaimustuse perioodist. Kanavõileib sellerisalatiga Kanaburger kartulitsipsidega Ja veel üks kiire näljapeletaja mis koosneb suitsukanast, poolitatud viinamarjadest, jääsalatist ning majoneesist.
2011-03-03 12:24:49
Ma ei ole kuigi suur pannkoogivalmistaja, sest minu jaoks on tegemist üsna tülika ettevõtmisega - hommikul unisena ja tühja kõhuga eelistaks pigem kohvitass näpus kohe laua taha istuda mitte tainast valmistma ja kooke praadima hakata:) Need kaks retsepti on aga nii maitsvad, et vahel ikka võtan selle tembu ette. Mõlemad pannkoogid on väikesed ja paksud, just nagu mulle kõige enam meeldivad! Kohevad peti-ricotta pannkoogid Banaanipannkoogid
2011-02-21 13:06:26
Kajastan ka ülipopulaarset ja algselt Pille sõbranna blogist pärit krõbeda kana retsepti, mis on tänini minu blogi kõige loetum postitus nädalate, kuude ja aastate lõikes :) Ühesõnaga ma ei tunne kedagi, kes teaks kedagi, kellele see ei maitseks. Krõbe kana magushapus kastmes Kellele meeldib magushapu kana, võiks proovida ka Hiina sidrunikana. Liisi võib kinnitada, et see on samuti väga maitsev :) Hiina sidrunikana (lemon chicken)