Lõunapaus

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-05-24 13:26:49
Minul mööduvad viimasel ajal lõunapausid ennekõike järgmistes kohtades: 1) Tornimäe Mamo - Viimase ajal (seoses kerge dieediga ehk) olen märganud, kui raske on leida tervislikku päevapraadi. Mamos on aga alati võimalik võtta mõni kerge aga toitev salat või taimetoiduroog. Täna patustasin pisut ja sõin väga häid tuunikala-spinati cannelloonisid. Samuti meeldib Mamo juures see, et 30 sendi eest on võimalik juua nii palju vett, kui mahub :) Kuna aga Mamo menüü võib üsna üksluiseks kujuneda, siis lõunatame ka teistes kohtades. 2) Cafe More - väga meeldib, et nad päevapraadide hinnad 4,5eur peale tõid. Kuna valikus vaid üks supp ja üks praad (praegu küll ka salat), siis jälle iga päev ei pruugi nende valikust midagi meelepärast leida. 3) Villa Thai - valikus üks supp ja kaks praadi. 4) Sfäär - valikus üks praad. 5) Vahest harva ka Cafe Compass, sest neil on need praed üsna imelikuks läinud.
Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2012-11-15 03:09:32
Mina olen viimasel ajal paar korda Kompotti lõunale sattunud. Kvaliteet on liiga kõikuv ja peale viimast korda lähiajal sinna eriti enam ei kipu. Vaatasin enne minekut ilusti FB-st järele, pakkumises oli kartuli-porru püreesupp ja paneeritud kala koorekastmes. Kohapeal selgus, et kala on asendatud põdralihahautisega (ja FB-s selle info korrigeerimine oli neil ilmselgelt üle jõu käinud). Vaatasin siis püreesuppi ja küsisin igaks juhuks ettekandjalt üle, kas nad on sinna liha ka pannud. Ettekandja kinnitas, et ei ole, aga kui ma ütlesin, et minu meelest on seal supipotis singilõhn, siis läks küsis kokalt üle ning selgus, et supp on peekoniga... Päev varem söödud lõhesupp oli täiesti ok, samas on kolleegid praadide osas pidevalt öelnud, et need tuuakse lauda täiesti jahtunult.
Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2013-05-10 16:16:31
Postitan oma järjekordse kommentaari Kompoti kohta siia, kus seda juba nagunii põhjalikumalt arutatud on. Ma eraldi nende resto kohta foorumist teemat ei leidnud (kas siin otsingut muidu ühe alateema piires saab kasutada? mul hetkel kompotiga tulid praktiliselt ainult need hommiku- ja õhtusöögipostitused välja). Aga Kompott. Koos leivaga serveerivad nad kausikeses maitsestatud searasva. Ma olen paaril korral soovitanud neil seda klientidele öelda, sest Eestis pole just väga vähe taimetoitlasi ja moslemeid ja üldiselt ei oska klient arvata, et tavapärase või, toorjuustu või margariini asemel on leivalemäärimiseks searasv. Siiani pole ma kordagi tähele pannud, et nad seda mainiks. Eile võtsin angersäga pannileivaga. Olin seda seal varem ka söönud ja teadsin, et täiesti ok toit on. Eile oli kala all praekartul sibula ja peekoniga. Algul arvasin, et midagi on segamini aetud, sest eelmine kord oli pannleib siiski mingi leivalaadne asi, mitte kartul peekoniga. Aga selgus, et selline see nende pannileib ongi. Aga no kui raske on menüüsse kirja panna, et nende kalatoit sisaldab peekonit? Mina olen see, kes liha ei söö, küll aga kala ja mereande, aga ma ei tule ka iga toidu puhul selle peale, et üle küsida, et "ega te seda kala mulle lihaga ei serveeri". Spargel oli nii puine, et pool jäi lihtsalt järele.
Annne
Postitusi: 11
Kokaõpilane
2015-10-02 12:17:13

Tallinna Teeninduskooli õpperestoranis on hetkel käimas nädalad, kus nad pakuvad süüa, mille valmimist juhendavad erinevte retoranide kokad. Eile saime väga hõrku tuunikala tar-tar'i. Hinnad on imeliselt soodsad ja saab ka kaasa osta.

Nende facebooki lehel on menüü olemas päevade kaupa.

https://www.facebook.com/tallinnateeninduskool/photos/a.115368551828712.4220.112814012084166/693539540678274/?type=3&theater

<< 1 | 2 | 3 | 4 >