Tädi Eevi

Postitusi: 21

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2013-11-16 13:46:11
N099 jazzibaar on digimuutunud. Selle asemel on nüüd seal keldris garderoob :) Lava + uus ja väga kipa söögikoht täidab esimese korruse fuajeed. Jah seda, kus need sambad on. Väga huvitav lahendus. Ja lõpuks midagi sellist ka mujal kui Kalamajas-Pelgulinnas. Endal on seni õnnestunud vaid majaveini (2,50€!!!) ja šokolaadi mousse' maitsta (oli väga mõnus).
2013-11-16 13:33:11
Söögiga kogemused head, aegluse üle võiksin küll ka kurta. Eriti soovitaksin nende talvehooajal pakutavat hõõgveini vms. Täpselt ei mäleta, aga möödunud jõulude paiku viis mingi sedalaadi jook seal mul keele alla. Aga. Suvel. Avastades et kaasa võetud 1a lapsel on kõht ootamatult tühjaks läinud, uurisin, et kas oleks ehk menüüs esinevates toorainetest võimalik midagi lapsele teha. Munaputru kodujuustuga või midagi muud analoogset. Sain vastuseks: "Sellega on väga lihtne, hommikusööki serveerime kuni kella 12ni". Ja kõik. Läksime see peale kogu seltskonnaga minema ja väga kehv emotsioon tuleb sellele kohale mõeldes nüüd. Oleks tõesti oodanud, et vähemalt püütakse mingit lahendust pakkuda, mitte ei osutata tuimalt menüüle ega nendita et jah, kahjuks praegu pole õige kellaaeg.
2013-11-16 13:21:03
Käisime möödunud nädalal ja pettusime. Koht ise on mõnus, hubane ja mitte liiga uhke. Lõunaks või casual õhtusöögiks ideaalne. Teenindus oli aga allpool arvestust, kahjuks. Ei tea kas tütarlaps oli täiesti koolitamata või lihtsalt ignorantne. A'la pärast pikemat arutelu (kus ta ka juures viibis) toimunud veini tellimist, toodi mulle klaasiga vein. Märkuse peale et tellisime pudeli, ilmus see minu nina ette :) teistele sööjatele pidime ise klaasid juurde küsima :) Üks meist ei soovinud eelrooga ja väljendas seda ka selgesõnaliselt. Mispeale toodi tema pearoog samal ajal meie eelroogadega...Ühesõnaga väga elementaarsed asjad. Toidu kvaliteet varieerus korralikust (kitsejuustuga salatiline, osso bucco, brüleekreem) kuni külmutatud ja seega pehmeid ja vesiseid aedube sisaldavate asjadeni (kanamaksa salatis nt). Väga loodan, et nad vaatavad teeninduse ja tooraine üle. Asukoht on ju imeline ja majake ise väga armas.
2012-09-17 17:32:33
Sattusin sellise briti start-upi otsa... :) http://cargocollective.com/ento/ Vaadake videot ka!
2012-04-25 11:26:42
Appi-appi. Kolisime vanemate juurest ära ja maailma parimat (tavalist) juustunuga kaasa ei antud :) Nüüd on kaks juustunuga majapidamises - üks liiga kõva st tavalist eesti juustu lõigates tulevad sellised paari cm pikkused laastud ja teine (Fiskars Avanti vms) on jälle liiga pehme st mõnus on lõigata vaid 5mm paksuseid viile... Aga minule meeldivad pea läbipaistvad viilud, nii et üks juustuviil katab pea terve leivaviilu :) Soovitage, milline juustunuga aitaks teha klassikaliseid eestlase võileibu. Tänuuuud.