SIBUL & LAUGUD: Mugulsibul, šalottsibul, porru ja nende kasutamine köögis

Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2013-10-31 12:21:43
Mina katsetasin ka Liisi blogist selle kana sibulakatte all järgi, panin küll fariinsuhkrut ja veidi sherry äädikat lisaks palsamiäädikale, sest kodus olid need otsa lõppenud. Tulemus jäi nii maitsev! Kindlasti jääb see nüüd menüüsse! :) Lisaks olen veel kooskokkamise ajal teinud Ragne linnuliharaamatust sibula-kanapirukat (uueks lemmikuks sai!) ja veel nipet-näpet. :)
Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2013-11-01 00:42:07
Tegin veel vürtsikat sibulasuppi, jällegi vegan.
Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2013-11-04 16:55:55
Pille:
Sussi:
Kui eelmisel nädalavahetusel pakkusin sibulasuppi juustuga, siis täna oli lõunasöögiks Silja tomatine sibulasupp. Meeldis väga ja kindlasti teen seda veel. Lihtne ja maitsev! Pilt blogis.
Sussi, jäta Silja blogisse ka kommentaar, need rõõmustavad alati blogijaid!!!
Käisingi just rõõmustamas kommentaari üle. Kuigi olen oma blogi nii unarusse jätnud, et piinlik kohe :) Luban et teen sel aastal veel mitu sissekannet :) Ja see supp on üks mu lemmikuid ka. Ema hiljuti pidas supp-praad-magustoit-sünnipäeva ja see supp maitses küll kõigile külalistele.

Lavendlimesi.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-04 17:19:19
Research Randomizer soosis kasutajaid KIRSIKE, KAROLIN ja SUSSI. Palju õnne ja jään postiaadressi ootama!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2013-11-04 22:33:21
Oiii, eriti tore üllatus! Olen nii rõõmus, tahtsin väga seda raamatut saada! Suur-suur aitäh! :)
Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2013-11-04 22:43:38
Nii tore :) Aitäh!

sussi-sussi.blogspot.com

Kirsike
Postitusi: 1359
Abikokk
2013-12-10 22:44:52
Oi, alles praegu märkasin, et olen miskit võitnud:) Aitäh! Jälgisin kogu aeg seda, millal sa loosid pildistamise teema all lihapildi auhunna :P ja jätsin siin asjad unarusse. :)

Lindude toitmine

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-05 11:41:57
Pille:
Research Randomizer soosis kasutajaid KIRSIKE, KAROLIN ja SUSSI. Palju õnne ja jään postiaadressi ootama!
Karolin ja Sussi - kas ma teile saatsin äkki kogemata hoopis raamatu "Sibulad ja laugud"? Tean, et Kirsike sai kätte temale mõeldud raamatu "Tervis söögirõõmude kaudu" ja tegelikult pidite te ka need saama. Ja neid on mul riiulis veel 2 tk. Rebane ja Liisi pidid saama raamatu "Sibulad ja laugud", aga neid pole mul riiulis ühtegi :( Ma tegelikult ostsin ise juba poest ühe lisaks ja saatsin vist Rebasele (?), aga Liisi pole kindlalt enda oma saanud. Ühesõnaga, olen hirmus suure segaduse suutnud korraldada, aidake jälile jõuda :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2014-01-05 23:41:45
Mina sain tõesti "Sibulad ja laugud", aga aasta lõpp oli nii kiire, et ma üldse ei mõelnud sellele, et tegelikult oleks pidanud hoopis teine raamat tulema. Mis saab nüüd siis? :)

sussi-sussi.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-06 12:00:00
Sussi:
Mina sain tõesti "Sibulad ja laugud", aga aasta lõpp oli nii kiire, et ma üldse ei mõelnud sellele, et tegelikult oleks pidanud hoopis teine raamat tulema. Mis saab nüüd siis? :)
Sussi, ma saadan Sulle Liisi aadressi ja panen Sulle endale selle toitumise raamatu posti :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>