SIBUL & LAUGUD: Mugulsibul, šalottsibul, porru ja nende kasutamine köögis

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2013-09-26 16:11:58
oi see teema mulle meeldib ! sibulad on head asjad sibula-camemberti-pirukas Tomati-sibulasupp Prantsuse sibulasupp

PAPRIKA: Karima's Food

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2013-09-26 21:34:56
Oi, sibulad-laugud on jaa lemmikud! Sel suvel üritas minu vanaema isegi mulle oma sibulasidumistarkusi pärandada, aga eks arenguruumi on mul veel rohkem kui Peipsini ja tagasi. (Pildil minu täiesti esimene vanik!) Meie pere sibula-lauguteemaline vankumatu esikolmik 1. Sibulapirukas! Õhuke muretaigen, eelküpsetatud, siis ohtralt pannil või-õli segus hautatud sibulad peale ning ahju! Hautamise ajal pannile peale soola-pipra-terakese suhkru veel törts valget veini ja muskaatpähklit, mis annab eriti mõnusa meki. Ja muud polegi vaja! Ei mingit munapiima ja juustu. Aus pirukas, mis laseb sibulal rambivalguses olla. (p.s. pisaraid väärt) 2. Meie pere teine lemmik sibulatoit on suvine värske sibulapealse-hapukoore salat. Jällegi lihtne ja kõigile teada-tuntud, aga ma olen kindel, et nii mõnelgi hakkab suu vett jooksma, kui nad esimese suvise sibulasalati peale mõtlevad, mida terrassil õhtuse sooja päikese käes istudes just grillilt tulnud liha kõrvale taldrikule tõsta. mm.. 3. Jällegi lihtne ja puhta maitsega, peedi-juustu-küüslaugusalat. Tuleb välja, et need kõige lemmikumad asjad kipuvad ikkagi need rubriigist 'vanad-head' tulema. :) vahvat sibuldamist kõigile!

Jazzino. teen. naudin.

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2013-09-26 23:47:57
Mul tekkis küsimus kas salat kus on nii rohelinesibul,mugulsibul,majonees,ja grillitud/suitsutatud kala kas see läheb ka arvesse või ei.Sibulat on palju sees.

PAPRIKA: Karima's Food

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-09-27 19:59:20
Karima:
Mul tekkis küsimus kas salat kus on nii rohelinesibul,mugulsibul,majonees,ja grillitud/suitsutatud kala kas see läheb ka arvesse või ei.Sibulat on palju sees.
Läheks küll, Karima.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2013-09-27 22:06:57
Sibula-kalasalat

PAPRIKA: Karima's Food

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-09-28 00:11:10
Eile õhtul sõime seda ahjustrooganovi, millest seened asendasin topeltkoguse sibulaga. Väga hea sai!

Liisi Blogi

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2013-09-29 23:42:05
rohelisesibulasalat (pisikese lisandiga)

PAPRIKA: Karima's Food

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2013-09-30 12:01:33
Aitäh Liisile, väga hea sibula-kodujuustupirukas. Külla tulnud poja perele maitses, samuti ka meile. Kindlasti teen veel ja veel.
Liisukas21
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2013-09-30 17:28:57
[IMG]http://i41.tinypic.com/b4euqc.jpg[/IMG] minu sibula bhajee ehk siis õlis küpsetatud sibula ribad :)

There is no sincerer love than the love of food.-George Bernard Shaw

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-10-01 03:29:58
Aire1:
Aitäh Liisile, väga hea sibula-kodujuustupirukas. Külla tulnud poja perele maitses, samuti ka meile. Kindlasti teen veel ja veel.
Tore, et meeldis! Mul on kotitäis punaseid sibulaid juba ammu ootamas, et neist mõnus moos keeta. Siin aga üks varasem sibulamoosi retsept. Koos brie juustu ja krõbesaiaga on sibulamoos ülimaitsev!

Liisi Blogi

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>