TOMATID ja nende hoidistamine ja säilitamine

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2008-09-16 14:19:09
Thredahlia:
Aeglaselt röstitud tomatid seevastu on taevalikud ja poest ei saa! Olen kiiremalt ka proovinud hakkama saada, aga see pole see.
Nigella Expressis oli üks väga huvitav retsept tomatite aeglase röstimise kohta. Märgistasin selle enda jaoks ära. Peakski lähiajal proovima.
Pasteet
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2008-09-16 14:22:57
Pille:
pasteet:
Kuumutamata tomati-sibula hoidis paar aastat tagasi ilmus see retsept Arteris, kahjuks olen aga ära kaotanud. Kas keegi teab midagi analoogset retsepti? oleksin väga tänulik.
Tõstan Pasteedi küsimuse siia tomatiteemasse. Ma päris kuumutamata tomati-sibulahoidise retsepti pakkuda ei oska, aga soovitav väga nn meeste moosi e. tomati-sibulahoidist (vt ka siia).
seda olen ka ise aastaid teinud, aga mäletan, et kuumutamata variant pidi 24 tundi jahedas seisma, siis purki ja külmkappi.Igatahes jube hea oli: sibul oli krõmps ja tomatitükid jäid terveks. mai kuus oli veel hea süüa. Äkki keegi siiski teab midagi sellist
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-09-16 18:54:48
Pille:
pasteet:
Kuumutamata tomati-sibula hoidis paar aastat tagasi ilmus see retsept Arteris, kahjuks olen aga ära kaotanud. Kas keegi teab midagi analoogset retsepti? oleksin väga tänulik.
Tõstan Pasteedi küsimuse siia tomatiteemasse. Ma päris kuumutamata tomati-sibulahoidise retsepti pakkuda ei oska, aga soovitav väga nn meeste moosi e. tomati-sibulahoidist (vt ka siia).
minul on selline retsept küll, Eesti Naise mingis kokanduslisas oli 1 kord, kui soovid võin siia trükkida. mulle see meeldib just sellepärast, et ei pea tomateid kuumutama, kuumutatud värk mulle ei istu.

Hexy asjatab

Pasteet
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2008-09-17 12:56:04
Hexy:
Pille:
pasteet:
Kuumutamata tomati-sibula hoidis paar aastat tagasi ilmus see retsept Arteris, kahjuks olen aga ära kaotanud. Kas keegi teab midagi analoogset retsepti? oleksin väga tänulik.
Tõstan Pasteedi küsimuse siia tomatiteemasse. Ma päris kuumutamata tomati-sibulahoidise retsepti pakkuda ei oska, aga soovitav väga nn meeste moosi e. tomati-sibulahoidist (vt ka siia).
minul on selline retsept küll, eesti naise mingis kokandus lisas oli 1 kord, kui soovid võin siia trükkida. mulle see meeldib just sellepärast ei et pea tomateid kuumutama, kuumutatud värk mulle ei istu.
kulla Hexi palun-Palun väga seda retsepti, mul lähevad muidu tomatid hukka.
Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-09-20 11:34:41
Pasteet:
Hexy:
Pille:
Tõstan Pasteedi küsimuse siia tomatiteemasse. Ma päris kuumutamata tomati-sibulahoidise retsepti pakkuda ei oska, aga soovitav väga nn meeste moosi e. tomati-sibulahoidist (vt ka siia).
minul on selline retsept küll, eesti naise mingis kokandus lisas oli 1 kord, kui soovid võin siia trükkida. mulle see meeldib just sellepärast ei et pea tomateid kuumutama, kuumutatud värk mulle ei istu.
kulla Hexi palun-Palun väga seda retsepti, mul lähevad muidu tomatid hukka.
no ma loodan et sul on veel tomatid alles, pole mõnda aega arvuti taha saanud :( retsept siin.... 1kg tomateid 200-400gr sibulaid 1-1,5sl jämedat soola 2,5dl suhkrut 10 tera musta pipart 5 tera nelki 1-1,5 tl jahvatatud paprikat natuke cayenne'i pipart 2-4sl 30% äädikat lõika tomatid ja sibulad parajateks tükkideks. lisa maitseained. lase tund aega seista. sega veelkord läbi. salat on valmis, kui suhkur ja sool on sulanud.

Hexy asjatab

Pasteet
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2008-09-23 13:05:07
Hexy:
Pasteet:
Hexy:
minul on selline retsept küll, eesti naise mingis kokandus lisas oli 1 kord, kui soovid võin siia trükkida. mulle see meeldib just sellepärast ei et pea tomateid kuumutama, kuumutatud värk mulle ei istu.
kulla Hexi palun-Palun väga seda retsepti, mul lähevad muidu tomatid hukka.
no ma loodan et sul on veel tomatid alles, pole mõnda aega arvutitaha saanud :( retsept siin.... 1kg tomateid 200-400gr sibulaid 1-1,5sl jämedat soola 2,5dl suhkrut 10 tera musta pipart 5 tera nelki 1-1,5 tl jahvatatud paprikat natuke cayenne'i pipart 2-4sl 30% äädikat lõika tomatid ja sibulad parajateks tükkideks. lisa maitseained. lase tund aega seista. sega veelkord läbi. salat on valmis, kui suhkur ja sool on sulanud.
SUURED TÄNUD!
Seenekas
Postitusi: 2193
Abikokk
2009-06-30 17:11:35
Tegin sisse 13 liitrit tomati-sibulahoidist.
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2009-06-30 19:21:06
Minu kogemus nelgiga on see, et kolm tera nelki 0,7 liitrise purgi tomati-sibula hoidise peale on nii palju, et ei tahtnudki paljalt süüa, kõlbas ainult toidu sisse. Sel aastal maksimum üks tera nelki purgile või jätan hoopis välja.

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-06-30 19:33:44
Profa:
Minu kogemus nelgiga on see, et kolm tera nelki 0,7 liitrise purgi tomati-sibula hoidise peale on nii palju, et ei tahtnudki paljalt süüa, kõlbas ainult toidu sisse. Sel aastal maksimum üks tera nelki purgile või jätan hoopis välja.
Puhtalt maitse asi :) Mul seisab üks 0.7liitrine purk hetkel köögis, et seguneda koos Eesti Mahe talle hakklihaga ja köögiviljadega lihtsaks hautiseks :P Spetsiaalselt käisin praegu lusikaga söömas - just mõnus nelgi mekk on juures, aga ei midagi lämmatavat. Mina sööks küll toorelt ka, kuigi enamasti kasutan seda roogades, kus vaja sibulat-tomatit. Aga jah, nelk ei ole tolle retsepti juures hädavajalik, nii et võib vabalt välja jätta..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-08-24 22:37:59
Delfi Naistelehes jagas keegi Mai kuumutamata tomatihoidise retsepti. Üsna sarnane Hexy ülaltoodud retseptile, aga kuna topelt ei kärise, siis kopeerin selle retsepti ka siia: Värske tomatihoidis. Seisab külmkapis või jahedas keldris jõuluni värske. 1 kg tomatit ja 0.5 kg sibulaid tükeldada kaussi. Lisada 0,5 klaasi suhkrut, 2 tl soola, 2 tl jahvatatud musta pipart, 4 tera pipart, 4 tera nelki, 4 tl äädikat. Sega ja lase kausis seista 2 tundi, kuni tekib vedelik. Siis lusikaga purki. Maitseb imehea.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>