Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!
Retsepti lisamiseks peate sisse logima!

Head isu: lõuna- ja õhtusöök vol. 2008

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2008-10-17 10:55:26
Eile tegin õhtusöögiks mulgiputru pruunistatud sibula ja suitsupeekoniga

http://jucjaco.blogspot.com/

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2008-10-17 14:25:46
Lõunaks ema tehtud siilikesed.
Mann
Postitusi: 1446
Abikokk
2008-10-17 15:18:53
Lõunaks eilne Tom Kha Gai supp krevetilisandusega ja kiirelt vokitud krevetid tšilli-küüslaugu-peterselli-valge veiniga.
Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2008-10-17 19:39:41
Täna õhtusöögiks jäänused nami-nami kapsapirukast, mille põhja tegin eile ajapuudusel valmis lehttaignast ja Pagaripoiste sefiirikorvike.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2008-10-17 20:34:00
õhtuks baguette tuunikalasalatiga, Tetley roheline tee mee, ženšenni ja sidruniga, magustoiduks viinamarjad.
Pille
Postitusi: 16233
Nami-Nami peakokk
2008-10-17 21:37:03
Lõunasöök Tartus Truffe kohvikus - penne kana ja suitsujuustuga, kolm erinevat brüleekreemi, kohv. Õhtusöögiks pugisime Emmaga toorest Uus-Kongo hapukapsast, kõrvale rukkileiba katkitambitud avokaadoga..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2008-10-17 22:27:46
Minul on kalapäevad :) Eile õhtusöögiks kartul, praetud lõhe, aurutatud lillkapsas ja brokkoli ning salat. Joogiks valge vein. Täna hiliseks lõunasöögiks lõhepüreesupp. Magustoiduks Pajumäe kohupiimakreem. Õhtuks keedetud vutimunad.

sussi-sussi.blogspot.com

Merilin
Postitusi: 953
Abikokk
2008-10-18 10:37:46
Eile sõime koorest spinatipastat seaga. Mõnus oli.

Pisike ja Pisut Segi, teadagi...

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-10-18 12:13:33
Eile õhtuks spagetid Bolognese kastmes.

Zoozi tegemised

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2008-10-18 22:33:14
Lõunaks oli kana-makaronisupp. Õhtuks Itaalia kanaroog. Hea lihtne teha ja maitses ka hästi. Lapsed ka sõid. Magusaks pahupidi õunakook lehttaignaga. Oli jäätisega väga hea.

Zoozi tegemised

<< 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 >>