Lemmikvõi

Berit
Postitusi: 391
Abikokk
2010-01-04 22:39:17
Spidur:
Valio või on väga hea. Küpsetamiseks kasutan, leivale ei määri.
Mulle ka väga meeldib. Eriti meresoolaga variant, parem kui eesti võid mu meelest. Märkasin ka oma varasemat postitust ja nüüdseks on margariini kasutamine kui kauge minevik. Harjumused võivad ikka suuresti muutuda.
Mutski
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2010-04-21 09:37:17
Mina pean kahjuks tunnistama,et kasutan siiski margariini osades kookides.Näiteks on mul kook kuhu vaja 600g võid.Hirmkallis tuleb minu jaoks siis see kook. Aga kuna käin aegajalt Nõmme kandis siis peaksin tõesti uurima ehk on seal lahtiselt müüa võid.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-04-21 10:35:50
Ma pole küll kunagi teinud kooki, kuhu peab nii palju võid panema, aga veelgi kujuteldamatum oleks 600g margariini ära süüa. Kas margariin on tõesti võist nii palju odavam? Näiteks toorjuust on ju võist veel kallim, niiet toorjuustukooki oleks veel kallim teha.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Mutski
Postitusi: 23
Kokaõpilane
2010-05-02 10:07:59
Sellest koogist tulebki peaaegu 4 kilone kook.
Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2010-10-19 17:16:28
Kuna asjaolude sunnil on õnn hetkel elada Pärnus, siis kasutan ka Tori-Selja piimatööstuse (vist E-piim?) võid. Hind on hea ja mul on kohe rahulikum elada, kui kapis on kilo jagu võid : ) Üks naljakas asi - nende või on ka külmikust võttes võrdlemisi pehme ja üsna määritav. Üldiselt ju peaks olema nii, et mida rasvasem seda raskemini määritav (80%-ne või on neil). Millest see olla võib? vahepeal kahtlustasin,et äkki nad lisavad taimerasva sinna... Äkki keegi oskab kommenteerida.
Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2010-10-19 17:33:31
Äkki on asi sinu külmikus? Või on just muil asi külmikus, sest meie ostame ka sealt võid ja ei ole pehme ja määritav eriti kergelt. :(
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2010-10-19 18:55:50
Ma kahtlustan ka sinu külmikut, sest meiegi tarbime Tori-Selja võid ja ega ikka külmikust võttes määrida kannata, peab enne laskma toatemperatuuril seista.
Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2010-10-20 10:08:36
Kolhoositar:
Kuna asjaolude sunnil on õnn hetkel elada Pärnus, siis kasutan ka Tori-Selja piimatööstuse (vist E-piim?) võid. Hind on hea ja mul on kohe rahulikum elada, kui kapis on kilo jagu võid : ) Üks naljakas asi - nende või on ka külmikust võttes võrdlemisi pehme ja üsna määritav. Üldiselt ju peaks olema nii, et mida rasvasem seda raskemini määritav (80%-ne või on neil). Millest see olla võib? vahepeal kahtlustasin,et äkki nad lisavad taimerasva sinna... Äkki keegi oskab kommenteerida.
Ee, kas ei ole ikka nii et mida rasvasem seda kergemini määritav. Mu mõte pärineb küll koogi tegemisest kus väiksema rasvasisialdusega tehtud küpsisiepõhi on kõvem kui kõrgema rasvasisaldusega võist tehtud koogipõhi. Aga 80%- ne on madalam siiski, sest nii mõnigi on 82%.

kiilikese köögikatsetused

Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2010-10-20 11:09:04
Vandiste:
Ma kahtlustan ka sinu külmikut, sest meiegi tarbime Tori-Selja võid ja ega ikka külmikust võttes määrida kannata, peab enne laskma toatemperatuuril seista.
Ilmselt ei jää minulgi siis üle muud kui külmikut süüdistada :) praegu pole kraadiklaasi ka käepärast, et üle mõõta. See rasvasuse ja kõvaduse seos on jäänud kuskilt muude rasvade kohta lugedes... et näiteks 100%-ne kookosrasv ja kakorasva on mäletamistmööda hästi kõvad. Aga pole enam kindel, kas see paralleel ka või kohta pädeb.
Laura S
Postitusi: 9
Kokaõpilane
2011-10-26 21:55:35
Mina kasutan peamiselt Tere ja Valio võisid, teised on minu jaoks liiga "margariinised".
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>