Kasulikku

SÕNASTIK

Appenzelleri juust

Juba 700 aastat tuntud kõva Appenzelleri juust pärineb Appanzelli ja Saint Galleni ümbruse mägedest Šveitsis. Maitselt vürtsikas ning aroomis on tunda röstsaia ja pärmi[...]

Kalender

Finnish Your Dinner Tallinn

26/08/2017 | 16:30

Finnish Your Dinner – Tähistame 100-aastast Soomet

Mitmed Soome saatkonnad ja sõprusseltsid ning muud kogukonnad ümber maailma katavad laua ühel nädalavahetusel kuskil vabas õhus. Kõik soomlased ja Soome sõbrad on teretulnud liituma.

Finnish Your Dinner – Tallinnas 26.8.2017

Oled teretulnud tähistama Soome 100. juubeliaastat ning nautima ühist piknikut vabas õhus aadressil Soome saatkond, Kohtu 4, Tallinn, 26.08.2017, kl 16:30–18:30.

Oleme katnud külalistele lauad Soome saatkonna sisehoovi. Paki korvi oma söögid, joogid ja vajalikud nõud ning kutsu oma sõbrad kaasa. Sööme koos ühise laua taga ja tähistame Soomet!

Kohe pärast söömist, alates kell 18.30, hakkame laulma koos värskest Eesti-Soome laulikust ja kohale tuleb ka PPA Puhkpilliorkester. Mõnus koosviibimine jätkub seega veel!

Saad broneerida endale ja oma seltskonnale istekohad alates 13. augustist all oleva lingi kaudu. Kohtade broneerimine on tasuta ja neid on võimalik broneerida maksimaalselt kuni kuuele inimesele. Kohtade arv on piiratud ehk tasub kindlustada oma kohad võimalikult kiiresti!

NB! Eraldi registreerumine kohustuslik istekohtade kindlustamiseks.

Üritust korraldab Soome suursaatkond Eestis ja Soome välisministeerium.

Finnish Your Dinner -ühissöömised ümber maailma on osa Soome100-juubeliaasta programmist.

Loe rohkem aasta 2017 Finnish Your Dinner – ürituste kohta sellelt lehelt ning jälgides Facebook -lehte.

Broneerimine algab P 13.08.2017 kell 21 siit: http://illallinentaivaanalla.yhteismaa.fi/en/finnish-your-dinner-tallin/

Loe lähemalt siit.