Kolhoositar

Postitusi: 56

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-11-17 20:23:50
Jaa, Kikerikii on tagasi! Väga vahva :) stockis maksab 10-pakk 1,90 ja keskturul 0,95 eurot. Kopraonu, kas mõni kobras Tallinna ka maamune toob? :)
2011-10-19 15:35:08
Silja:
Kolhoositar:
Leidsin sellise lehe, näiteks vanillipasta kohaletoimetamine Eestisse on tasuta. http://www.vanillamart.co.uk/products/Premium-Gourmet-Madagascan-Bourbon-Vanilla-Pods.html
Kas keegi on sealt tellinud? Tuleb ikka kohale ka? tundub ju uskumatu et kohale tasuta ja hind täitsa mõistlik... Tahaks tellida kohe 50 kauna korraga:)
Jaa, ma ise tellisin millagi augustis-septembris. Kenasti tuli kohale ja kaunad on väga kenad ja niisked. A telli prooviks mingi väiksem kogus, seal on erinevaid sorte.
2011-09-30 21:26:38
Fre:
Täieline ostuving - kaebaks Valio juustude peale, tegelikult on mumeelest ainuke normaalne tootja Eestis Valio ja nüüd on nad disaininud 500 g paki viilutatud Gouda juustule, ja see pakk ei mahu külmkappi. Ristipidi mahub täpselt (eeldusel et midagi muud ees ei ole) ja sügavuti lihtsalt üldse ei mahu (või peab ukse lahti jätma). No ilgelt nõme!!!
Jaaa, minul on sama probleem. Hämmastav, millest küll need pakendi-disainerid lähtusid?
2011-09-26 22:10:29
Tiina:
Kolhoositar:
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.
Ma pole kah kikerikii mune juba tükk aega kuskil näinud. Neil on varemgi pause olnud, aga et päris kinni... Aga vahepeal leidsin, et Selverisse on müügile tulnud Soome päritolu õrrekanade munad. Kenad suured ja kollase rebuga. Hind oli ka mõistlik.
Jaa, ma olen ka hädaga nüüd neid Selveri õrrekanade mune ostnud. Paraku soome omad, jah. Eesti munatootjad teatavasti "inimlikesse" tingimustesse ei plaani investeerida...
2011-09-26 21:38:17
Käisin neljapäeval Keskturul Kikerikii mune küsimas. Müüja ütles, et "Ani zakrõõlis! Vsjo!" Kas tõesti on Kikerikii oma äri kinni pannud? Tahaks ikka rõõmsamate kanade mune, kui keegi teab pakkuda, siis andke teada.