Toidukotiteenus

Primavera
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-03-24 10:21:03
Tellisin 5*4le toidukoti ja olen väga rahul. Tõsi, sattus olema selline nädal, kus igal õhtul süüa kodus ei teinudki ja seega on homseks veel kaks toitu varuks. Retseptid on lihtsad ja maitsvad. Tooraine kvaliteetne. Igal juhul soovin edu ja ilmselgelt hakkan teenust kasutama, mitte küll iganädalaselt, sest mulle meeldib enesele ka "vabakavaliselt" kokata, aga üks selline muretu nädal kuus on küll vahelduseks. Paar ettepanekut: kuna inimesed on pealiskaudsed aj armastavad kohe infot haarata, siis võiks retsepti juures olla eraldi välja toodud ka aeg, mis toidu valmistamiseks kokku kulub. Võib-olla oleks turgu ka näiteks 3*4le toidukotil? Edu igatahes!
Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2012-03-24 20:16:32
Mina olin üks nendest, kes sai pakkumise meilile. Tegemist olevat prooviringi (soodus?)pakkumisega, kus üks õhtusöök kahele maksnuks 10 eurot. Samas puudus e-mailis igasugune info selle kohta, et kas kotis on 100% kõik vajaminevad tooted (mul näiteks puuduks vajadus maitseainete, pasta, riisi jmt järele, sest mu köök on nendega keskmisest paremini varustatud :)), selle kohta, kust kraam ostetakse (turult, supermarketist, mahepoodidest?) ning osaliselt selle kohta, milliseid põhiaineid toidud sisaldavad (google abil sai kõik muidugi kiirelt selgeks ja näiteks ka sealihaga ahjuroast ma eriti ei hooli). Ütlen ausalt, et küsima ei viitsinud hakata, sest proovihind 10 eurot kahele mind eriti ei ahvatlenud :) Vähemalt mitte juhul, kui tegemist pole mahetoiduga. Ma lihtsalt mõtlesin, et mis ta edaspidi maksma võiks hakata? Ühesõnaga - ma edaspidi soovitaksin siiski põhjalikuma info kirja panna (et kas ka sool ja pipar on kotis) ning pakkuda võiks ka valikuvõimalust - kas klient soovib ahjurooga teha seast või veisest näiteks. Aga edu siiski :)
Ariina
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2012-03-26 15:57:45
Mina näiteks olen veidi pettunud. Tellisin kodulehelt teenuse kohta lisainfot juba viis päeva tagasi, siiani ei kippu ega kõppu...
Klaviatuurika
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2012-03-27 15:52:57
Profa:
Klaviatuurika:
Ma tahaks kohe kommenteerida seda teenust. Ma vilksamisi nägin reklaami FB-s ja hakkasin sellest kinni. Esimene kott on tellitud (3 toidukorda kahele inimesele) ja nüüd olen ka juba kahel õhtul toitu teinud. Toidud on saanud maitsvad ja mis peamine - valmivad kiirelt. Mul on kaks väikest last, üks neist beebi ja teine lasteaias käiv ja eriliseks vaaritamiseks pole õhtuti just aega- Aga nüüd - mul kohe silm särab peas. Ma ei armasta üldse toidupoes käimist ja igaõhtune: "Mis me täna süüa teeme" ajab mind hulluks. Tahan öelda suur aitäh Eglele ja Kairile - nii armsad noored inimesed ja samuti kõigile selle idee autoritele. Ma jään kindlasti teie andunud fänniks ja toidukoti tellijaks. Mugav on just see, et ise kipud poes kiiruga asju kokku ostma ning koguseid üle ostma, kuid tellitud toidukotis on enamasti just sobiv ja vajaminev kogus. Ühesõnaga, arvan, et see aitab mul oluliselt aega ja raha kokku hoida.
Khmm, kasutaja esimeseks postituseks reklaamist nõretav kiri - miks ei saada aru et see on antireklaam?
Ära siis loe, kui häirib ja antireklaam on. Minule see teenus meeldis ja mina panin kirja nii nagu ma tundsin. Kui keegi palub tagasisidet, siis seda ma ka annan. Pole vaja kohe kritiseerima kukkuda :(
Egle L
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2012-03-31 19:00:21
Ariina:
Mina näiteks olen veidi pettunud. Tellisin kodulehelt teenuse kohta lisainfot juba viis päeva tagasi, siiani ei kippu ega kõppu...
Suured vabandust, et sulle vastava info mõne päevase hilinemisega saatsime. Nimelt korrastamegi just oma süsteemi, et käsitsi e-mailide saatmisel taolisi eksitusi enam ei tekiks. Tänud Sulle tähelepanu juhtimast! :)
Egle L
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2012-03-31 19:09:15
Tsheburashka:
Mina olin üks nendest, kes sai pakkumise meilile. Tegemist olevat prooviringi (soodus?)pakkumisega, kus üks õhtusöök kahele maksnuks 10 eurot. Samas puudus e-mailis igasugune info selle kohta, et kas kotis on 100% kõik vajaminevad tooted (mul näiteks puuduks vajadus maitseainete, pasta, riisi jmt järele, sest mu köök on nendega keskmisest paremini varustatud :)), selle kohta, kust kraam ostetakse (turult, supermarketist, mahepoodidest?) ning osaliselt selle kohta, milliseid põhiaineid toidud sisaldavad (google abil sai kõik muidugi kiirelt selgeks ja näiteks ka sealihaga ahjuroast ma eriti ei hooli). Ütlen ausalt, et küsima ei viitsinud hakata, sest proovihind 10 eurot kahele mind eriti ei ahvatlenud :) Vähemalt mitte juhul, kui tegemist pole mahetoiduga. Ma lihtsalt mõtlesin, et mis ta edaspidi maksma võiks hakata? Ühesõnaga - ma edaspidi soovitaksin siiski põhjalikuma info kirja panna (et kas ka sool ja pipar on kotis) ning pakkuda võiks ka valikuvõimalust - kas klient soovib ahjurooga teha seast või veisest näiteks. Aga edu siiski :)
Tänud Sulle kaasa mõtlemast! Informeerime nüüdsest huvilisi paremini - ühes infokirjaga saadame kaasa ka nimekirja toodetest, mida toidukotist leiab ning samuti ka listi neist asjadest, mis tellijal endal kodus olemas peaksid olema. Meie hind jääb samale tasemele. Nimelt soovime olla konkurentsivõimelised toidukauplustega. Oma nädalamenüüsid paneme kokku selliselt, et toidu ülejääke tekiks minimaalselt, mistõttu pikemas perspektiivis on kliendil siiski võimalik teatud rahasumma ka kokku hoida.
Egle L
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2012-03-31 19:11:56
Primavera:
Tellisin 5*4le toidukoti ja olen väga rahul. Tõsi, sattus olema selline nädal, kus igal õhtul süüa kodus ei teinudki ja seega on homseks veel kaks toitu varuks. Retseptid on lihtsad ja maitsvad. Tooraine kvaliteetne. Igal juhul soovin edu ja ilmselgelt hakkan teenust kasutama, mitte küll iganädalaselt, sest mulle meeldib enesele ka "vabakavaliselt" kokata, aga üks selline muretu nädal kuus on küll vahelduseks. Paar ettepanekut: kuna inimesed on pealiskaudsed aj armastavad kohe infot haarata, siis võiks retsepti juures olla eraldi välja toodud ka aeg, mis toidu valmistamiseks kokku kulub. Võib-olla oleks turgu ka näiteks 3*4le toidukotil? Edu igatahes!
Aitäh Sulle ettepanekute eest! Märgime edaspidi ka toidu valmistamisele kuluva aja retseptide juurde! 3*4 menüüd soovime pakkuma hakata õige peatselt!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-06-12 01:44:49
Postimehes võrreldi kahte pealinnas pakutavat toidukotiteenust: Õhtusöögiks vajaliku saab koju ka poes käimata Koju tellitavate toidukottide hinnad Mõlemad toidukotid said asjatundjate käest kiita ja laita

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-13 11:05:01
Tundub, et USAs hakkab analoogne teenus alles nüüd kanda kinnitama: Everything but the Cook. Mõned teenusepakkujad: Blue Apron ChefDay! Hello Fresh Nii et kui keegi üritab Matkasse või toidukotiteenust mõnele ameeriklasele lahti seletada, siis salasõnaks on "dinner-kit service".

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2013-02-16 12:01:18
See tundub huvitavam, sest pildi järgi ei tooda siin lihtsalt kohale valmiskaupa, vaid on pakendatud täpselt vajaminevad kogused. Nii ei teki asjatuid ülejääke.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

<< 1 | 2 >