LIANNI STUUDIO kokanduskursused Tartus

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-25 17:35:48
Sushi töötuba Juhendab Margit Foht Jaapani köögi maitseelamustest tulvil õhtu! Räägime Jaapani toidu-esteetikast, õpime riisi õigesti keetma ning proovime erinevaid sushi-täidiseid, mille puhul on piirideks fantaasia... Töö käigus saame teada, mida on sushi valmistamiseks vaja, räägime sushi ajaloost ning lõpuks katame laua. Sushit valmib päris palju, nii et saame kõhud täis. Juurde asjakohane muusika ning roheline tee. Tule ja teeme koos Sushit 17. oktoobril algusega kell 19.00. Töötoa hind on 24 euri. Hinnale lisandub Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaks. Lisainfo ja bron tel 7423 447, info@liannistuudio.ee või www.liannistuudio.ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Blondie
Postitusi: 459
Abikokk
2013-01-24 23:40:23
Sain võimaluse olla Lianni stuudios Nami-Nami esindaja martsipanist kujukeste töötoas (Aitäh! :)). Minu jaoks oli tegu puhtalt uudishimuprojektiga - ma ei ole suurem torditegija ega söödavaid kujukesi varem valmistanud. Tegime kõik samu asju - martsipanimassist mängukaru ja tüdrukut, mille detaile-värve-mustreid sai siis igaüks vastavalt oma soovile kokku panna. Mulle meeldis väga, et palju tähelepanu pöörati just tehnilistele võtetele, mitte lõpptulemusele. Saime proovida hulka erinevaid tööriistu ning ka ise katsetada (katsetusi juhiti väikeste nõuannetega). Ehkki ühtteist hakkas üsna kiirelt meenuma omal ajal ülikoolis eriala õppimise juurde kuulunud mitmeid semestreid väldanud skulptuurikursustest, siis tegelikult tuli ikka tõdeda, et kuigi paljud võtted on sarnased, siis on savi ja martsipan ikka täiesti erineva käitumisviisiga (no milline üllatus, eksole...). Igal juhul sai kursuselt julguse tulevikus vajadusel ka omal käel sellist asja ette võtta. Juhendaja rääkis ka oma kogemustest, muuhulgas näiteks enimvajaminevatest tööriistadest ja tarvikutest, aga ka sellest, millega neid kodustes tingimustes esialgu asendada saab. Ma ei ole kindel, et seal ka rohkemate kogemustega tordimeistril huvitav oleks, aga algajale oli küll asi väga sobivalt üles ehitatud. Ja ruumid on neil väga kenad ning õdusad, nii et mõnusa õhtupooliku veedab igal juhul. Juhendas Marika Sinkkonen (Seikluskohvik)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-28 15:17:57
Blondie:
Sain võimaluse olla Lianni stuudios Nami-Nami esindaja martsipanist kujukeste töötoas (Aitäh! :)). Minu jaoks oli tegu puhtalt uudishimuprojektiga - ma ei ole suurem torditegija ega söödavaid kujukesi varem valmistanud.
Väga armsad kujukesed, Blondie! Kuna lapsed on hakanud nõudmisi esitama tortide-küpsetiste väljanägemise osas, siis peaks isegi varsti mõnele sellisele koolitusele minema vist :D Igatahes tänud tagasiside eest!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-28 15:18:33
Edastan Lianni Stuudio kuulutuse: Kingi endale ja oma sõpradele ilus õhtu ning mõtle juba ka lähenevale sõbrapäevale - ilusaim ja maitsvaim kink on karbitäis omatehtud kompvekke! [/i] Kutsume Teid põnevasse trühvlite ja kompvekkide töötuppa, kus valmivad imemaitsvad erinevate täidiste ja kaunistustega käsitöökompvekid alates klassikalistest trühvlitest ja lõpetades fantaasialennuliste käsitöökompvekkidega. Töötoas kasutatav tooraine on kvaliteetne, ent kättesaadav kõigile. Jagatakse retsepte ning soovitusi. Valminud kompvekid pakitakse kenasti osalejatele kaasa! Töötuba toimub 7. veebruaril, 2013 kell 19.00-21.15, Lianni Stuudios. Töötoa maksumus ühele osalejale on 30 Eur+km Meilt saab soetada ka Lianni Stuudio kinkekaarte! [i]Registreerumine helistades tel. 7423447 või info@liannistuudio.ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-11 12:35:19
UUS KURSUS LIANNI STUUDIOS! RIISIHELBE MASSIST 3D FIGUURI VALMISTAMINE. 21.veebruaril, 2013 kell 18.00-20.30 Lianni Stuudios! Koolitusel õpetatakse riisihelvestest massi modelleerimist ja tutvustatakse käepäraseid vorme ja vahendeid. Kursuse jooksul valmib draakoni 3D figuur. Töötuba kestab orienteeruvalt 2,5 kuni 3 tundi. Töötuba viib läbi oma ala tõeline asjatundja Marika Sinkkonen. Töötoa hind ühele osalejale on 30 EUR (hinnale lisandub käibemaks) Info ja registreerumine: info@liannistuudio.ee või helistades tel. 7423 447 NB! Nami-Nami kasutajaid esindab Jaanikaant!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-03-02 00:10:11
Eile oli mul tore võimalus Nami-Nami esindajana osaleda Lianni stuudios sushi valmistamise kursusel. Esiti tekitasid laual lebavad vähesed köögiviljad ja vaakumpakendisse pakendatud kala ja makra minus veidi umbusku, kuid etteruttavalt olgu öeldud, et sushi sai siiski väga maitsev. Juhendaja Margit Foht andis põgusa ülevaate sushist ja vajalikest toorainetest, seejärel asusime ise rulle keerama. Valmistasime makisid ja futomakisid. Kahjuks tooraineid väga valida ei olnud, seega sai tulemus ka veidi liiga ühesugune. Koolituse lõpus nautisime sushit ja maitsvat rohelist teed. Kuna minule tagasiside lehte ei jagunud, siis ehk loevad siit: teravaid nuge võiks olla rohkem kui üks, seda 8! inimese peale ja lõikelauad võiksid ka suuremad olla. Arvestades koolituse eest küsitud hinda, oleksin eeldanud ka laiemat toorainete valikut. Üldiselt jäin koolitusega rahule, algajana oli huvitav ja innustas ka kodus sushi valmistamist proovima. Plusspunktid juhendajale saadetud retseptide ja juhiste eest. Rohkem pilte siin

Liisi Blogi

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >