Vegan-toidud (KK # 29) ja veganism

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-22 18:01:15
Kaks kikerhernesupiretsepti, mõlemad sobivad ka veganitele: Maroko kikerhernesupp ja Hispaaniapärane tomati-kikerhernesupp, kergelt suitsune

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-06-04 19:35:42
Köki-möki blogis on tore postitus: Eestimaine vegan õhtusöök

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-08-11 21:49:03
Tuntud USA näitlejanna, Ellen DeGeneres, on vegan ning käivitas just selleteemalise veebilehe: Going Vegan with Ellen.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-09-20 09:38:09
Pille:
http://cf2.foodista.com/sites/default/files/styles/featured/public/field/image/Screen%20shot%202011-08-11%20at%208.54.02%20AM.jpg Tuntud USA näitlejanna, Ellen DeGeneres, on vegan ning käivitas just selleteemalise veebilehe: Going Vegan with Ellen.
Veganism kogub USAs tuure - lugesin täna, et ka eks-president Clinton on vegan-dieedil (vähemalt praegu): Matt Lauer Asks Bill Clinton About His Vegan Diet Wikis on nimekiri riikide kaupa :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-10-24 14:28:05
Vegan-vahukoor kookoskreemist Here is a simple vegan coconut milk whipped cream recipe. Vegan Coconut Milk Whipped Cream Makes 1 cup Ingredients: 1 (15-ounce) can coconut milk, chilled 1/3 cup confectioners’ sugar (more or less to taste) Directions: Open cans of coconut milk and scrape the coconut cream layer into a chilled bowl (do not pour in liquid, reserve for another use). Using an electric hand mixer, beat coconut cream to lighten it up. Add sugar and continue to beat until sugar is incorporated. Refrigerate until firm. Use a whisk to beat cream until semi-smooth. Serve immediately.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-01 23:02:19
Tänase rahvusvahelise vegan-päeva puhul käis Ringvaate stuudios veganiks olemisest rääkimas Sandra. Videolõiku näete siit.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-07 14:46:32
Coccinella:
Hei! Mul on plaanis sel aastal teha vene ja prantsuse köögi segasünnipäev, mis ilmsel(gel)t oleks palju lihtsam ülesanne, kui oleks vegetarian (juustud!) või nutritional yeasti, aga ei usu, et see idee nii ka üle jõu käiv oleks? Kellelgi ideid, mis retsepte tasuks veganiseerida või proovida? :) Ette tänades, Cocci P.S. Napoleoni tort vene köögi esindajana on juba plaanis. :P
Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis Coccinella plaanib teha veganpidu, kus laual oleksid vene ja prantsuse köögist inspireeritud/pärit road, mis on vajadusel kohandatud veganitele sobivateks. Kas on kellelgi häid ideid? Nami-Namis pole hetkel eriti midagi pakkuda: vene köök + vegan prantsuse köök + vegan (Vabanduseks ütlen, et ilmselt on roogi rohkemgi, aga vegan-kategooria lisandus alles tunamullu ja pole jõudnud kõiki retsepte üle käia ja vajadusel vegan-kategooriasse lisada) Kuidas Sa seda napoleoni veganiseerid, Coccinella? Vaja ju võid taina sisse ja piima ja mune kreemi jaoks? :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-11-07 14:50:12
Pille:
Nami-Namis pole hetkel eriti midagi pakkuda: vene köök + vegan
Me saime tunamullu Lõuna-Prantsusmaal toimunud vene-prantsuse segapulmas väga maitsvat peedipüreesuppi (a la borš) musta kalamarjaga. Seda saaks edukalt ka vegansupina teha ja peale vegetaarset musta meremarja ("kalamari") panna. Ilus ja efektne ja saab nt pitsidest serveerida suuremale seltskonnale:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Coccinella
Postitusi: 26
Kokaõpilane
2011-11-07 15:16:04
Aitäh teema tõstmise eest, Pille! Mul endal oligi enne segadus, kuhu see teema paigutada tuleks! :) Mõtlesin proovida seekord selle retsepti põhjal: Koostiosad: 0,5 l sojapiima 4,5 kl jahu 1,5 kl vett 1 kl taimeõli 1 tl soola suhkur (maitse järgi) vanilje Taignas: sega omavahel 4 kl jahu, 1 tl soola, 1 kl taimeõli ja suhkur. Lisa 1 kl vett ja sega taigen ära. Jaga taigen seitsmeks osaks, rulli tainast õhukeseks ja pane küpsetama (15 min, 180 kraadi). Kreem: sega omavahel suhkur, sojapiim ja vanilje. Aja moodustunud segu keema. Lisa juurde eraldi segatud 0,5 vett ja 0,5 kl jahu. Keeda veel 3-4 min pidevalt segades. Määri küpsed ja jahutatud põhjad kreemiga. 1 jäta määrimata, pudista taldrikule. Puisuta pudistatud põhi kreemile. Hoia külmkapis 2-3 tundi ja seejärel saad nautida maitset! Esimesel korral tegin laisa inimese valmis lehttaignaga ja sama kreemiga varianti, kreem oli küll nagu päris keedukreem minu üllatuseks. :) Vahepeal avastanud Nami-Namist Galina kartulipirukad ja pliinid millegagi mõtteisse saanud. :) See peedisupi idee on ülihea. :)

www.thefoodisonfire.blogspot.com

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2011-11-07 18:38:30
Ilma seenteta ei kujutaks ma seda üritust ette ;) Kuidas Sul vene keelega lood on?Ttänapäeval, olen aru saanud, pole vene keele oskus üldsegi endastmõistetav. Kui hästi, siis nt http://ruscook.com/gribi.html Siin on igasuguseid asju, ma olen seda saiti üksjagu kasutanud Seal serva peal on küll mingi lollakas bänner, aga seda ei maksa tähele panna.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>