Odavaimad kohad Tallinnas

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-21 09:07:22
Netcat:
Nad küll ei ütle kusagil, et see on all-you-can-eat, samas: "Varuge rohkesti aega, sest tasu on limiteeritud aga pakutavate roogade hulk mitte!"
Eks selle all-you-can-eat söömisega on nii, et ega see nii kerge polegi. Kui me märtsis Šveitsis suusatamas olime, siis ühel õhtul raclette'i tellides me isegi korraks kaalusime, et kas võtta all-you-can-eat või tavaportsjon. Hinnavahe oli vist 1,5 kordne. Võtsime ikka tavalise, aga sellegi lõpetasime vaevaliselt. No palju Sa ikka seda sulajuustu ja pärlsibulaid-kornišone süüa jaksad??? Aga täiesti off-topic tahtsin ma hoopis Swissoteli esiste taksode kohta naerda. Meil peres üks auto ja paar päeva tagasi olin üle tüki aja linnas ja pidin lapsele sõime järele jõudma kiiresti. Õues oli üsna külm ja mul raske toidukott, mida tassida ei tahtnud. Ma sõidan sajal põhjusel peamiselt Tulika taksodega ja arvasin, et Swissoteli ees on Tallinna Taksopargi omad (samad hinnad). Taksole lähenedes avas juht sõbralikult ukse ja kuna ma viimasel hetkel siiski märkasin, et tegemist on Tallinna Takso ja mitte Tallinna Taksopargi autoga, siis küsisin, kas nende hinnaklass on sama Tulika omaga. Niiiiiiiiii üleolevat ja põlastavat pilku pole tükk aega näinud ja taksojuht tõmbas üsna suure hooga ukse kinni, sest minusugust odavklassisaasta ta ilmselgelt polnud nõus peale võtma :D :D :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2010-10-21 09:30:38
Pille:
Aga täiesti off-topic tahtsin ma hoopis Swissoteli esiste taksode kohta naerda. Meil peres üks auto ja paar päeva tagasi olin üle tüki aja linnas ja pidin lapsele sõime järele jõudma kiiresti. Õues oli üsna külm ja mul raske toidukott, mida tassida ei tahtnud. Ma sõidan sajal põhjusel peamiselt Tulika taksodega ja arvasin, et Swissoteli ees on Tallinna Taksopargi omad (samad hinnad). Taksole lähenedes avas juht sõbralikult ukse ja kuna ma viimasel hetkel siiski märkasin, et tegemist on Tallinna Takso ja mitte Tallinna Taksopargi autoga, siis küsisin, kas nende hinnaklass on sama Tulika omaga. Niiiiiiiiii üleolevat ja põlastavat pilku pole tükk aega näinud ja taksojuht tõmbas üsna suure hooga ukse kinni, sest minusugust odavklassisaasta ta ilmselgelt polnud nõus peale võtma :D :D :D
Peaaegu oleks arvanud, et sul vedas, kuna tundus, et tegemist võis olla kallihinnalise libataksoga. Aga huvi pärast hakkasin Tulika hindasid nende kodukalt vaatama ja sealt suunas ka Tallinna Takso lehele. Selgub, et tegemist ongi endise Tallinna Taksopargiga. Hinnad Tulikast pisut kallimad, samad Tallinki Taksoga. Ma ise Tallinna Taksopargi taksoga sõita ei julge, kuna kahtlustan, et möödunud talvel üks juht kasutas kordistajat ja keris mulle suurema arve. Nimelt oli tšekil seisuaeg ehk siis see aeg, mis liigutakse vist alla 20 km/h, hoopis suurem kui ma taksos üldse aega veetsin :O Mitte et see nüüd toidujutt oleks... :D Aga eks vahel läheb taksot vaja ka nt toidukohta või sealt koju sõitmiseks :D
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-21 13:09:29
ErleS:
Pille:
Aga täiesti off-topic tahtsin ma hoopis Swissoteli esiste taksode kohta naerda. Meil peres üks auto ja paar päeva tagasi olin üle tüki aja linnas ja pidin lapsele sõime järele jõudma kiiresti. Õues oli üsna külm ja mul raske toidukott, mida tassida ei tahtnud. Ma sõidan sajal põhjusel peamiselt Tulika taksodega ja arvasin, et Swissoteli ees on Tallinna Taksopargi omad (samad hinnad). Taksole lähenedes avas juht sõbralikult ukse ja kuna ma viimasel hetkel siiski märkasin, et tegemist on Tallinna Takso ja mitte Tallinna Taksopargi autoga, siis küsisin, kas nende hinnaklass on sama Tulika omaga. Niiiiiiiiii üleolevat ja põlastavat pilku pole tükk aega näinud ja taksojuht tõmbas üsna suure hooga ukse kinni, sest minusugust odavklassisaasta ta ilmselgelt polnud nõus peale võtma :D :D :D
Peaaegu oleks arvanud, et sul vedas, kuna tundus, et tegemist võis olla kallihinnalise libataksoga. Aga huvi pärast hakkasin Tulika hindasid nende kodukalt vaatama ja sealt suunas ka Tallinna Takso lehele. Selgub, et tegemist ongi endise Tallinna Taksopargiga. Hinnad Tulikast pisut kallimad, samad Tallinki Taksoga. Ma ise Tallinna Taksopargi taksoga sõita ei julge, kuna kahtlustan, et möödunud talvel üks juht kasutas kordistajat ja keris mulle suurema arve. Nimelt oli tšekil seisuaeg ehk siis see aeg, mis liigutakse vist alla 20 km/h, hoopis suurem kui ma taksos üldse aega veetsin :O Mitte et see nüüd toidujutt oleks... :D Aga eks vahel läheb taksot vaja ka nt toidukohta või sealt koju sõitmiseks :D
Kaks kolmandata ei jää, ehk lisaks oma offtopic taksotähelepanekud. Minujaoks pole tulikal ja tallinnkil vahet, ühed kallid kõik, kui kuskile terminaalselt hiljaks oled jäämas kulub ära, muidu kutsuks Revali kohale, need on ju 2x odavamad ja tulevad sama kindlalt ja kähku kohale kui Tulika omad. Aga Taksopargi taksistid on mulle tünga teinud iga kord, kui ma nendega sõitnud olen ja neid absoluutselt ei soovitaks, hinnaklassist sõltumata.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-21 14:44:14
Netcat:
ErleS:
Pille:
Aga täiesti off-topic tahtsin ma hoopis Swissoteli esiste taksode kohta naerda. Meil peres üks auto ja paar päeva tagasi olin üle tüki aja linnas ja pidin lapsele sõime järele jõudma kiiresti. Õues oli üsna külm ja mul raske toidukott, mida tassida ei tahtnud. Ma sõidan sajal põhjusel peamiselt Tulika taksodega ja arvasin, et Swissoteli ees on Tallinna Taksopargi omad (samad hinnad). Taksole lähenedes avas juht sõbralikult ukse ja kuna ma viimasel hetkel siiski märkasin, et tegemist on Tallinna Takso ja mitte Tallinna Taksopargi autoga, siis küsisin, kas nende hinnaklass on sama Tulika omaga. Niiiiiiiiii üleolevat ja põlastavat pilku pole tükk aega näinud ja taksojuht tõmbas üsna suure hooga ukse kinni, sest minusugust odavklassisaasta ta ilmselgelt polnud nõus peale võtma :D :D :D
Peaaegu oleks arvanud, et sul vedas, kuna tundus, et tegemist võis olla kallihinnalise libataksoga. Aga huvi pärast hakkasin Tulika hindasid nende kodukalt vaatama ja sealt suunas ka Tallinna Takso lehele. Selgub, et tegemist ongi endise Tallinna Taksopargiga. Hinnad Tulikast pisut kallimad, samad Tallinki Taksoga. Ma ise Tallinna Taksopargi taksoga sõita ei julge, kuna kahtlustan, et möödunud talvel üks juht kasutas kordistajat ja keris mulle suurema arve. Nimelt oli tšekil seisuaeg ehk siis see aeg, mis liigutakse vist alla 20 km/h, hoopis suurem kui ma taksos üldse aega veetsin :O Mitte et see nüüd toidujutt oleks... :D Aga eks vahel läheb taksot vaja ka nt toidukohta või sealt koju sõitmiseks :D
Kaks kolmandata ei jää, ehk lisaks oma offtopic taksotähelepanekud. Minujaoks pole tulikal ja tallinnkil vahet, ühed kallid kõik, kui kuskile terminaalselt hiljaks oled jäämas kulub ära, muidu kutsuks Revali kohale, need on ju 2x odavamad ja tulevad sama kindlalt ja kähku kohale kui Tulika omad. Aga Taksopargi taksistid on mulle tünga teinud iga kord, kui ma nendega sõitnud olen ja neid absoluutselt ei soovitaks, hinnaklassist sõltumata.
Endiselt OFF-TOPIC :) Ma ei teadnud, et Talllina Takso on endine Tallinna Taksopark. Nüüd olen targem. Tallinki juhtide puhul hirmutab mind see, et nad terve sõidu aja klõbistavad oma gps-süsteemiga seal - no kes siis liiklust jälgib??? :) Tulika on minu jaoks ca 40 krooni odavam Tallinkist (marsruut kesklinn-kodu), seega suur vahe sees. Ja ma lihtsalt ei taha sõita enam taksoga, mille juht ei tea, kus mingi konkreetne tänav on (seepärast soovitan ka minu juurde teed otsivatele väliskülalistele alati Tulikat, kuna Viimsisse sõitmiseks ei ole parim marsruut läbi Ecolandi hotelli vms; kus takso haiseb k-o-h-u-t-a-v-a-l-t tubaka järele (ma ise mittesuitsetaja ja olen paar korda lihtsalt taksost välja astuma pidanud); kus taksojuht mul näo täis sõimab, kui ma julgen üldse puudutada teemat "kas kaardiga maksta saab"; kus firma lihtsalt ütleb, et proovigu ma hommikul taksot helistada, kui mul vaja varahommikul lennujaamas olla. Ja veel mõned põhjused, aga ei viitsi enam loetleda. Ma olen laisk ja mugav inimene, eelistan teada, mis mind ees ootab :D

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-10-21 15:37:06
Pille:
Endiselt OFF-TOPIC :) Ma ei teadnud, et Talllina Takso on endine Tallinna Taksopark. Nüüd olen targem. Tallinki juhtide puhul hirmutab mind see, et nad terve sõidu aja klõbistavad oma gps-süsteemiga seal - no kes siis liiklust jälgib??? :) Tulika on minu jaoks ca 40 krooni odavam Tallinkist (marsruut kesklinn-kodu), seega suur vahe sees. Ja ma lihtsalt ei taha sõita enam taksoga, mille juht ei tea, kus mingi konkreetne tänav on
:) :) :) Üks Tallinki juht koos oma GPS-iga ei teadnud, kus Sõle ja Paldiski mnt ristmik oli. Viis mind Taksopargi ristmikule selle asemel. See oli ikka tõeline tase.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2010-10-21 23:01:42
Pille:
Tulika on minu jaoks ca 40 krooni odavam Tallinkist (marsruut kesklinn-kodu), seega suur vahe sees. Ja ma lihtsalt ei taha sõita enam taksoga, mille juht ei tea, kus mingi konkreetne tänav on (seepärast soovitan ka minu juurde teed otsivatele väliskülalistele alati Tulikat, kuna Viimsisse sõitmiseks ei ole parim marsruut läbi Ecolandi hotelli vms; kus takso haiseb k-o-h-u-t-a-v-a-l-t tubaka järele (ma ise mittesuitsetaja ja olen paar korda lihtsalt taksost välja astuma pidanud); kus taksojuht mul näo täis sõimab, kui ma julgen üldse puudutada teemat "kas kaardiga maksta saab"; kus firma lihtsalt ütleb, et proovigu ma hommikul taksot helistada, kui mul vaja varahommikul lennujaamas olla. Ja veel mõned põhjused, aga ei viitsi enam loetleda. Ma olen laisk ja mugav inimene, eelistan teada, mis mind ees ootab :D
Mul enam-vähem samad põhjused Tulika või Tallinki eelistamiseks - võib üsna kindel olla, et saab puhta auto, viisakama teeninduse, lennujaama minekuks õhtul takso ette tellida, kaardiga maksta jne. Igasugune turusolkimine ja klientide petmine on mulle vastukarva ka, see ka üks olulistest põhjustest. Pealegi sõidan taksoga üsna harva, seega kallima takso eelistamine rahakotti eriti ei mõjuta.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-09-24 23:41:26
No ja soodsalt süüa ei saa endiselt kusagil, kõik on oma raha taksodega maha sõitnud.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-09-25 16:00:46
Fre:
No ja soodsalt süüa ei saa endiselt kusagil, kõik on oma raha taksodega maha sõitnud.
No TallinnCity.ee pakub midagi: Mida pakuvad Tallinna kesklinna söögikohad 1 euro eest :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >