Jõhvikad

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-02 12:32:21
Loodusajakirjanik ja loodustundja Kristel Vilbaste kirjutas raamatu jõhvikatest. Ma loosin ühe eksemplari välja kõikide nende vahel, kes septembris 2014 siinsamas foorumiteemas oma jõhvikaretsepte ja -ideid jagavad! Raamatu kohta võid lugeda lähemalt kirjastaja veebilehelt.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marit
Postitusi: 310
Abikokk
2014-09-02 22:32:38
Mõni aeg tagasi sai tehtud maitsvat kringlit jõhvikate ja õuntega. Samuti olen eelnevalt teinud apelsinimaitselist keeksi jõhvikatega. Kiidan väga Nami-nami karamellist õunakooki jõhvikatega, mis tõesti on väga maitsev, üks lemmikutest!

Magusad fotod

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2014-09-07 02:25:23
Nami-nami retseptidest on suured lemmikud jõhvika pahupidikook, jõhvikakeeks ja karamelline õunakook jõhvikatega. Veel soovitan siinolevatest retseptidest šokolaadivahtu jõhvikakisselliga ja jõhvika-kohupiimaparfeed. Mannavahtkäib igal juhul värskete jõhvikatega ja talvisesse hapukapsasalatissekäivad ka kindlasti jõhvikad. Aga praegusesse hoidisteaega eriti sobivalt on parim asi, mida jõhvikast teha saab, õuna-jõhvika-apelsinimoos. Algretsept pärineb kusagilt foorumist ja oli siis hoopis midagi muud :) Sisse käib õun, jõhvikad, apelsin (koos koorega), suhkur ja rumm. Kui õuna ei pane, siis on tulemuseks jõhvikakaste, mis on sama hea.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2014-09-07 12:45:39
Mina teen neid pohlamuffineid jõhvikatega. Imehead!

sussi-sussi.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-10-15 17:13:01
Pille:
Loodusajakirjanik ja loodustundja Kristel Vilbaste kirjutas raamatu jõhvikatest. Ma loosin ühe eksemplari välja kõikide nende vahel, kes septembris 2014 siinsamas foorumiteemas oma jõhvikaretsepte ja -ideid jagavad! Raamatu kohta võid lugeda lähemalt kirjastaja veebilehelt.
Jõhvikaraamatu saab endale MARIT. Palju-palju õnne!! :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >