Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2014-03-17 18:18:37
mul kahjuks oli vend itaalias ja õde tööl. peab kajuks vaatama uuesti kuidas mu auhinnale järele tulla

PAPRIKA: Karima's Food

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2014-03-17 22:03:05
Kaks aastat tagasi elas Karima vend mul enam-vähem kõrvalmajas vist :) Kui ta nüüd vahepeal ära pole kolinud, siis kunagi, kui ma oma raamatule järele jõuan, võin Karima omad ka möödaminnes ta vennale viia.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-19 15:32:07
Pille:
Pille:
Kõiksugu auhinnakandidaadid, eriti tordivõistluse omad. Kuna mul ei ole ressursse postiga saatmiseks (jutt pealinna inimestest), siis teen lähinädalatel mõned "külastustunnid". Esimene juba sel laupäeval ehk 15. märtsil kell 10.30-11.30 Faehlmanni tänaval Telemaja taga. Laon kõiksugu auhinnad ja raamatud ja Victorinoxi noad autosse ja siis saab need mu lapse laulutunni ajal kätte :) Auto ja oma mantli värvi ning salasõna täpsustan lähipäevil :)
Nii, auto on väike ja valge ja mul on seljas punane mantel :)
Kordan auhinnatundi SEL LAUPÄEVAL ehk 22. märtsil. Kellaaeg on sama, 10.30-11.40, auto endiselt valge (Mini Cooper Countryman), asukoht Telemaja Faehlmanni 12 (suur ja hall hoone). Ehk sobib mõnedele inimestele sel korral paremini :) (Ehk postiga ma _veel_ auhindu laiali saatma ei hakka, aga ei välista, et ma seda millalgi teen).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karima
Postitusi: 619
Abikokk
2014-03-20 00:03:10
Tsheburashka oi see oli mulle küll üllatus :) Ma arvan,et kui see sulle tüli ei tee siis võiksid võtta küll. sest ta on selle kuulõpuni täiesti kinni ja ei ole Eestis.

PAPRIKA: Karima's Food

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-03-20 17:42:37
Pille, ma saadan sõbranna oma auhindade järgi. Ta ütles, et saab sel kellaajal suure tõenäosusega minna, seega loodan, et ta käib Su juurest läbi. Saad minu auhinnakoti võrra auto kergemaks :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-28 20:29:12
Pille:
Pille:
Pille:
Kõiksugu auhinnakandidaadid, eriti tordivõistluse omad. Kuna mul ei ole ressursse postiga saatmiseks (jutt pealinna inimestest), siis teen lähinädalatel mõned "külastustunnid". Esimene juba sel laupäeval ehk 15. märtsil kell 10.30-11.30 Faehlmanni tänaval Telemaja taga. Laon kõiksugu auhinnad ja raamatud ja Victorinoxi noad autosse ja siis saab need mu lapse laulutunni ajal kätte :) Auto ja oma mantli värvi ning salasõna täpsustan lähipäevil :)
Nii, auto on väike ja valge ja mul on seljas punane mantel :)
Kordan auhinnatundi SEL LAUPÄEVAL ehk 22. märtsil. Kellaaeg on sama, 10.30-11.40, auto endiselt valge (Mini Cooper Countryman), asukoht Telemaja Faehlmanni 12 (suur ja hall hoone). Ehk sobib mõnedele inimestele sel korral paremini :) (Ehk postiga ma _veel_ auhindu laiali saatma ei hakka, aga ei välista, et ma seda millalgi teen).
Nii, ja homme ehk 29. märtsil jälle! :) Tsheburashka peaks tulema. OlgaKa? Keegi veel?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

3liko
Postitusi: 62
Kokaõpilane
2014-03-30 14:30:30
Pille, ma tulen järgmine nädal pühapäeval muidu Viimsisse kardiga sõitma. Ehk on võimalus kuidagi siis auhindu kätte saada.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-30 15:12:59
3liko:
Pille, ma tulen järgmine nädal pühapäeval muidu Viimsisse kardiga sõitma. Ehk on võimalus kuidagi siis auhindu kätte saada.
Jaaa! Ma võin sinna kardiraja juurde ise ära tuua, autoga 5 minutit sõita - või siis tuled meilt enne läbi. OlgaKa mees tuleb ise millalgi järele. Ja suur aitäh Tsheburashkale, kes käis eile hommikul enda ja Karima auhindade järel!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-31 21:37:14
Pille:
OlgaKa mees tuleb ise millalgi järele.
Nuga, põll ja spa-pääse sellele kenale noormehele üle antud ;)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

OlgaKa
Postitusi: 159
Abikokk
2014-04-01 00:49:45
Pille:
Pille:
OlgaKa mees tuleb ise millalgi järele.
Nuga, põll ja spa-pääse sellele kenale noormehele üle antud ;)
Jaaa kena noormees tõi need ka mulle ära, väitis veel, et on jõuluvana ja nõudis paki ees luuletust.. :) Suurimad tänud!

Andmisrõõm on kõige suurem rõõm! Kaju Köök

<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>