Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Aaloemahl
Postitusi: 308
Abikokk
2013-12-14 16:43:50
Minul raamat käes! Aitäh!

sussi-sussi.blogspot.com

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2013-12-14 19:02:11
Minulgi käes ja pool läbi loetud - ülimalt haarav raamat! Aitäh!
Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-12-15 13:16:03
Minagi loen juba oma raamatut! :)
Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2013-12-15 17:23:05
Pille:
Liisi:
Pille:
Sussi:
4. novembril olen saatnud.
Sussi, saatsin Sulle meili!!! Hiljemalt reedel lähevad posti Sussi, Vandiste ja Triin28 raamatud, Leoola raamat on juba üle antud!
Mina pole ka sibularaamatut veel saanud. E-mail saadetud 9.okt.
Sibularaamatutega on siis kehva seis, sest kaks raamatut on maja peale jalutama läinud :( Otsin edasi :)
Minu raamat on ilmselt veel otsimisel :)

Liisi Blogi

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-11 10:57:48
Kõiksugu auhinnakandidaadid, eriti tordivõistluse omad. Kuna mul ei ole ressursse postiga saatmiseks (jutt pealinna inimestest), siis teen lähinädalatel mõned "külastustunnid". Esimene juba sel laupäeval ehk 15. märtsil kell 10.30-11.30 Faehlmanni tänaval Telemaja taga. Laon kõiksugu auhinnad ja raamatud ja Victorinoxi noad autosse ja siis saab need mu lapse laulutunni ajal kätte :) Auto ja oma mantli värvi ning salasõna täpsustan lähipäevil :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-14 14:46:40
Pille:
Kõiksugu auhinnakandidaadid, eriti tordivõistluse omad. Kuna mul ei ole ressursse postiga saatmiseks (jutt pealinna inimestest), siis teen lähinädalatel mõned "külastustunnid". Esimene juba sel laupäeval ehk 15. märtsil kell 10.30-11.30 Faehlmanni tänaval Telemaja taga. Laon kõiksugu auhinnad ja raamatud ja Victorinoxi noad autosse ja siis saab need mu lapse laulutunni ajal kätte :) Auto ja oma mantli värvi ning salasõna täpsustan lähipäevil :)
Nii, auto on väike ja valge ja mul on seljas punane mantel :) Homseni!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-15 15:45:06
Pille:
Pille:
Kõiksugu auhinnakandidaadid, eriti tordivõistluse omad. Kuna mul ei ole ressursse postiga saatmiseks (jutt pealinna inimestest), siis teen lähinädalatel mõned "külastustunnid". Esimene juba sel laupäeval ehk 15. märtsil kell 10.30-11.30 Faehlmanni tänaval Telemaja taga. Laon kõiksugu auhinnad ja raamatud ja Victorinoxi noad autosse ja siis saab need mu lapse laulutunni ajal kätte :) Auto ja oma mantli värvi ning salasõna täpsustan lähipäevil :)
Nii, auto on väike ja valge ja mul on seljas punane mantel :) Homseni!!!
Kahjuks käis täna auhindadel järel vaid 3 inimest - suur aitäh teile, Lumetydruk, Üllekas ja Põrnikas. Tänu teile on mul autos nüüd tsiiipaneke rohkem ruumi ja muidu ka kergem ja muretum tunne :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

3liko
Postitusi: 62
Kokaõpilane
2014-03-15 21:44:16
Mul pole kahjuks võimalust Tallinnasse auhinnale järele tulla, ma ei tea mis võimalusi veel on kätte saamisel. Kui teaksin edaspidi aega, mil Tallinna külastad siis saan võib olla oma venna järele saata (juhul, kui tal on kooli kõrvalt ja praktikalt aega)..
Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-03-15 23:21:03
Üritasin ka leida kedagi, kes saaks mu auhindadele järgi tulla, aga kahjuks ei sobinud aeg lõpuks mitte kellelegi :( Ise kah pealinna asja ei ole... Aga kui vaja on, siis püüan järgmisel korral kindlasti kellegi organiseerida. Kui pole just mõnda Tartlast, kes meie kandi inimeste auhinnad saaks kõik siia tuua ja siis kuskil Emajõe serval need laiali jagada? Kahjuks endal seda võimalust pole... :(
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-15 23:27:07
aniitram, Frieda jt suuremate auhindade saajad - ma tartlastele saadan ikka Tartu. pige, on mure nende 50 väiksema kingiga. ühe raamatu postikulud on üle 3 euro ja see on natuke palju, kui vaja mitu-mitu raamatut saata. hommikul oli ilm ka muidugi kehv.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>