Erinevate Nami-Nami auhindade jms kättetoimetamine

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-06 12:55:17
Täna läksid teele Ingeborgi Victorinoxi-nuga ja Vike nuga ja raamat. Loodetavasti jõuavad vahendajate kaudu peatselt õigete inimesteni :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-06 13:03:45
Rellakese nuga on ka ümbrikusse pandud, et Võrumaale saata. Kas täna satun ilma lasteta postkasti juurde, ei oska aga öelda,

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kardemon
Postitusi: 493
Abikokk
2014-05-25 02:17:03
Pille:
Pille:
TÄNA ehk 3. mail kell 10.30-11.40 on järjekordne auhinnatund Telemaja taga (hall kivimaja Faehlmanni tn 12, Kadriorus). Võtan kõiksugu raamatuauhinnad ka kaasa!
Täna said oma auhinnaraamatud kätte Kardemon ja Kelluke! Suur aitäh teile, autos jälle natuke rohkem ruumi :)
Aitäh! Sain "oma kullerilt" raamatu kätte. Võtan suvilasse kaasa ja hakkan retsepte katsetama!

http://kardemon.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-07-01 19:47:34
Pille:
Pille:
Pille:
Küpsetised. Magusad ja mõnusad Autor: Rachael Lane Tõlkija: Kreet Volmer Köide: kõva LK: 416 Ilmumisaeg: 07.04.2014 Sellest raamatust leiad üle 200 retsepti lihtsatest küpsistest uhkete tortide ja suus sulavate dessertideni. Soolast on ka! Need lihtsad või keerukamad, klassikalised või moodsamad, pidulikud või argisemad küpsetised on just need, millega oma kalleid rõõmustada.
[b][/b] 1. juulil loosin KOLM eksemplari antud raamatust välja kõikide nende vahel, kes juunikuu jooksul kommenteerivad Nami-Nami foorumis restoranide-kohvikute teemasid (ehk siis kogu selle alamfoorumi postitused lähevad arvesse).
Nii. TZIIKI, BIOGREN & PETU - raamatud on teie :)
[b][/b] Tziiki, Biogren & Petu - saatke mulle meilile info@nami-nami.ee oma postiaadress/lähima SmartPosti asukoht ja telefoninumber - ma siis oskan hinnata, kas saadan postiga või proovin kuidagi pidulikult (=isiklikult :)) üle anda.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-10 13:39:25
Täna lähevad posti järgmised auhinnaraamatud (võidetud siin foorumis või FBs): Liisi L - "Korilase aastaring" Ilsu Eliko E (Võhma) - Paleo toitumine Maiu T (Võru) - Jõhvikas Üllekas - Sinu "Taimetoidud" on minu käes! Ristl & Netcat - teie suured Jamie-raamatud on endiselt minu käes!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-10-15 16:32:55
Pille, kolasin foorumis veidi inspiratsiooniammutamiseks ringi ja jäi silma, et mõned raamatud on Sul vaja välja loosida :) (väike sõbralik meeldetuletus :) ) Kõrvitsatoitude teemas kõrvitsaraamatud, šokolaadikookide teemas Nadja Kaarma raamatud, Paleo teemas ka ja jõhvikateemas ka! :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-10-15 17:01:25
Aniitram:
Pille, kolasin foorumis veidi inspiratsiooniammutamiseks ringi ja jäi silma, et mõned raamatud on Sul vaja välja loosida :) (väike sõbralik meeldetuletus :) ) Kõrvitsatoitude teemas kõrvitsaraamatud, šokolaadikookide teemas Nadja Kaarma raamatud, Paleo teemas ka ja jõhvikateemas ka! :)
Aitäh, armas Aniitram. Hakkan aga otsast pihta! Kõrvitsateema oli mul isegi meeles, täna ju 15.10.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-12-09 20:40:11
Pille:
Nii, täna oli mul Random Number Generaatoriks elukaaslane Kristjan, kes andis mulle portsu numbreid, mida ma siis oma koostatud nimekirja alusel te nimedega sobitasin :) Kõrvitsaoranžid Victorinoxi väikenoad saavad endale PROFA, SUSSI, SILX, COUSINELLA ja REBANE. Sandra Vungi magustoiduraamatud aga LEOOLA, ANIITRAM ja OLGAKA. SUSSI ja REBANE said ka kõrvitsaraamatud endale - need ma panin vist juba posti? Eks siis tuleb nüüd uuesti panna. Kes tahavad raamatuid või nuge postiga saada, siis saatke mulle meilile info@nami-nami.ee oma postiaadress ja igaks juhuks ka lähima Smartposti asukoht ja mobiilinumber. Kes usub mu liikumistrajektoori teadvat, võib meilile kirjutada, äkki õnnestub mul isiklikult ja pidulikult auhinnaraamat või -nuga üle anda :) Suur-suur aitäh kõikidele osalejatele! Nüüdsest on see siin jälle lihtsalt kõrvitsateema, auhindu hetkel ei jagu, aga kõik postitused on muidugi väga oodatud :)
Rebase, Silxi ja COusinella auhinnanoad läksid täna postkasti. Aniitrami ja Leoola raamatud läksid vastavalt siis Smartpostikasti või salakohta. Lisaks läks salakohta Netcati raamat. OlgaKa - Sinu abikaasa töötab vist kuskil siinkandis? Äkki saab ta läbi tulla millalgi?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2014-12-11 22:57:39
Raamatud käes, aitäh Pille!
Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2014-12-12 07:58:57
Sain noa kätte. Aitäh! :)

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>