Serveerimiseks JA säilitamiseks sobivad nõud

h_s
Postitusi: 81
Kokaõpilane
2012-03-26 15:40:32
Ma ei leidnud päris õiget teemat, aga tahtsin küsida nõu kuivainete säilituskarpite teemal. Ostsin hiljuti prooviks ühe suure Lock&lock karbi. Mulle muidu nende kvaliteet väga meeldib, aga nende lahtisaamine on päris tüütu - nad kinnituvad ju nelja klõpsuga, toidu kättesaamiseks peab neist vähemasti kolm lahti tegema. Lisaks sellele olid need karbid kõik nii erinevate suurustega, et üksteise peale sobituvaid ja ühekõrguseid torne moodustavaid anumaid oli pea võimatu leida (meil on kuivainete jaoks sügav sahtel, seetõttu on vaja kõrgeid ja kitsaid karpe). Kas oskab keegi pakkuda mingeid alternatiive? Milliseid firmasid säilituskarpide osas veel vaadata võiks?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-26 16:19:39
h_s:
Ostsin hiljuti prooviks ühe suure Lock&lock karbi. Mulle muidu nende kvaliteet väga meeldib, aga nende lahtisaamine on päris tüütu - nad kinnituvad ju nelja klõpsuga, toidu kättesaamiseks peab neist vähemasti kolm lahti tegema.
Mina olen neid Lock&Lock karpe kasutanud aastaid (tõsi küll, ostsin ammu enne seda, kui need Eestis müüki jõudsid). See, et nad neljast küljest lahti käivad, on minu kui kahe väikese tegusa lapse ema jaoks suureks boonuseks, kuigi jah, kolmeaastast tütart need neli klõpsu enam ei takista, kui vaja läätsedele või riisile ligi pääseda..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-03-27 12:22:12
h_s:
Lisaks sellele olid need karbid kõik nii erinevate suurustega, et üksteise peale sobituvaid ja ühekõrguseid torne moodustavaid anumaid oli pea võimatu leida (meil on kuivainete jaoks sügav sahtel, seetõttu on vaja kõrgeid ja kitsaid karpe).
OK firmanimi ei ole meeles, aga täpselt see, mida sa otsid, on müügil Stockmanni kodumaailmas, kohe eskalaatorilt tulles vasakule pöörd ja valged säilituskarbid korgikarva (tegelt mingi puidu-plastisegust) kaantega. Kõik mahuvad täpselt üksteise peale nagu legod, olenemata suurusest ja kaane sees olev süvend hoiab neid ka minema libisemast. Hind on muidugi paras kah. Ise oleks nõus sellist hinda maksma vaid juhul, kui tegu olnuks keraamiliste, mitte plastkarpidega. Niigi on liiga suur hulk me toitu plastpakendites, et seda sinna veel ise ümber valada.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-01-16 13:03:48
Soetasime endale uued kuivainete säilituskarbid, Rosti Modula ja samast sarjast ka külmikukarbid. Eriti lahe on see kolmekordne külmikukarp, kuhu igasugu vorsti- ja juustuviile laduda saab.

Zap*

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2013-01-16 16:41:08
[1quote]Eriti lahe on see kolmekordne külmikukarp...[/quote] On jah lahe, sealtsamast internetipoest tellisidki või?
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-01-16 16:49:30
Mina tellisin www.connox.de Tellisin kokku ca 12 karpi. Saatekulu oli ~ 10€ ja tuli DHL'iga.

Zap*

<< 1 | 2 | 3 >