Kevadpühad e. munapühad e. lihavõtted e. ülestõusmispühad e. kiigepühad

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-28 14:30:39
Ilsu:
Pille:
Ma istusin nüüd koos ajakirjade-raamatute-väljalõigetega diivanile maha ja hakkan meie traditsioonilise kevadpühade brunch'i menüüd välja mõtlema. Tänavu juba 8. aprillil!!!
Ja kuidas läheb? Äkki mõni vihje :) Ise plaanin ühe kohupiimakoogi, peaks midagi kerget kalast tegema ja ongi ideed otsas :D Äkki saab naadimuffineid ka juba teha. Ja äkki natuke kommenteerid seda kooki http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=10113 ma saan aru, et oled seda ise teinud. Kas on ka hea kook :)
Ilsu, ma põhimenüü kohta veel vihjeid ei jaga - mul vaja ühtlasi ka sotti saada, kas me brunch'ile tuleb 15 või 20 täiskasvanut (seni pole keegi mittetulemisest veel teada andnud :D), aga tolle Simneli koogi kohta võin öelda, et see meenutab seda poppi inglise jõulukeeksi, lihtsalt martsipanikiht on vahel ja peal :) PS Ma vahetasin nüüd pildid ära, nüüd on suuremad ja selgemad ehk.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Gretithy
Postitusi: 133
Abikokk
2012-03-28 16:59:23
Pille:
PS Ma vahetasin nüüd pildid ära, nüüd on suuremad ja selgemad ehk.
Teemaväliselt: suuremad pildid on väga super lahendus. Teemasiseselt: Otsustasin ka esmakordselt iseseisva elu peal olles munadepühi pidada ja selleks korraliku õhtusöögi korraldada. Veel ei tea, kas pidulikum eine tuleb vaid mulle ja abikaasale või tuleb keegi veel külla. Esialgu on plaanis teha pashat, kui ma välja mõtlen, milline oleks parim variant Inglise poodidest kohupiima asenduseks. Kas ricotta või quark? Lisaks teen inglisepäraseid ristikukleid ja kui külalisi tuleb, siis kringlit või muud kooki ka. Soolaseks on plaanis teha heeringavaba rosoljet, sest kumbki meist heeringat ei armasta. Lisaks kanašnitslit, värskeid kartuleid ja värsket kevadist salatit. Planeerimises olen aga nii kõva, et võimalik, et kõik muutub täiesti vahetult enne munadepühi :P
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-03-28 17:08:53
Gretithy:
Soolaseks on plaanis teha heeringavaba rosoljet, sest kumbki meist heeringat ei armasta.
Katseta seda http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=2541 meile väga maitses:) ise valin ka kahe vahel teine valik on see: http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=9143 :)

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-03-28 17:11:00
Gretithy:
Esialgu on plaanis teha pashat, kui ma välja mõtlen, milline oleks parim variant Inglise poodidest kohupiima asenduseks. Kas ricotta või quark? Lisaks teen inglisepäraseid ristikukleid ja kui külalisi tuleb, siis kringlit või muud kooki ka.
Gretithy, Inglismaa kubiseb poola toidupoodidest, kus on müügil täiesti korral tvorog ehk ehtne kohupiim. Suuremates poodides (Waitrose jm) on samuti kohupiim täitsa olemas, nii et ei pea üldse leiutama hakkama, et millega asendama hakata..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Gretithy
Postitusi: 133
Abikokk
2012-03-28 17:19:38
Pille:
Gretithy, Inglismaa kubiseb poola toidupoodidest, kus on müügil täiesti korral tvorog ehk ehtne kohupiim. Suuremates poodides (Waitrose jm) on samuti kohupiim täitsa olemas, nii et ei pea üldse leiutama hakkama, et millega asendama hakata..
Sa tuletasid meelde, et meie linnaosas on täiesti üks Poola toidupood olemas, kuhu ma veel jõudnud ei ole. Ma kohe lähen täna sinna vaatama!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2012-03-28 18:56:40
Pille:
Ilsu:
Pille:
Ma istusin nüüd koos ajakirjade-raamatute-väljalõigetega diivanile maha ja hakkan meie traditsioonilise kevadpühade brunch'i menüüd välja mõtlema. Tänavu juba 8. aprillil!!!
Ja kuidas läheb? Äkki mõni vihje :) Ise plaanin ühe kohupiimakoogi, peaks midagi kerget kalast tegema ja ongi ideed otsas :D Äkki saab naadimuffineid ka juba teha. Ja äkki natuke kommenteerid seda kooki http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=10113 ma saan aru, et oled seda ise teinud. Kas on ka hea kook :)
Ilsu, ma põhimenüü kohta veel vihjeid ei jaga - mul vaja ühtlasi ka sotti saada, kas me brunch'ile tuleb 15 või 20 täiskasvanut (seni pole keegi mittetulemisest veel teada andnud :D), aga tolle Simneli koogi kohta võin öelda, et see meenutab seda poppi inglise jõulukeeksi, lihtsalt martsipanikiht on vahel ja peal :) PS Ma vahetasin nüüd pildid ära, nüüd on suuremad ja selgemad ehk.
Küsin veel:) Ma mõtlen, et see kook jääb äkki siiski liiga jõulune kevadpühade jaoks ja kuna ma ei ole varem ühtegi kooki üleni martsipaniga katnud, siis uurin, et kas see aprikoosimoos hoiab selle martsipani korralikult kinni. Olen aru saanud, et tavaliselt tuleks kook enne martsipaniga katmist katta võikreemiga. Võikreem mulle eriti ei meeldi, ja siis ma mõtlen, et äkki saab seda moositrikki ka mõne teistsuguse koogiga kasutada ?

Ilse köögis

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-03-28 19:39:45
Gretithy:
Pille:
Gretithy, Inglismaa kubiseb poola toidupoodidest, kus on müügil täiesti korral tvorog ehk ehtne kohupiim. Suuremates poodides (Waitrose jm) on samuti kohupiim täitsa olemas, nii et ei pea üldse leiutama hakkama, et millega asendama hakata..
Sa tuletasid meelde, et meie linnaosas on täiesti üks Poola toidupood olemas, kuhu ma veel jõudnud ei ole. Ma kohe lähen täna sinna vaatama!
Kuna mulle meeldib selline kreemisem pasha (lapsepõlve värk, ema tegi alati zelatiiniga ja nõrutatud pasha on mind üsna külmaks jätnud), siis mina tegin Inglismaal pashat quarkiga. Töötas väga hästi :) Juhuks, kui Poola poest ei leia päris kohupiima.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-04 22:04:10
Pille:
Ilsu:
Pille:
Ma istusin nüüd koos ajakirjade-raamatute-väljalõigetega diivanile maha ja hakkan meie traditsioonilise kevadpühade brunch'i menüüd välja mõtlema. Tänavu juba 8. aprillil!!!
Ja kuidas läheb? Äkki mõni vihje :)
Ilsu, ma põhimenüü kohta veel vihjeid ei jaga - mul vaja ühtlasi ka sotti saada, kas me brunch'ile tuleb 15 või 20 täiskasvanut (seni pole keegi mittetulemisest veel teada andnud :D)
Nii, menüü hakkab ilmet võtma. Tänase päeva seisuga ;) on pühapäevane menüü järgmine: SOOLANE: Sõir (klassikaline, röstitud köömnetega) + sõbranna Kristiina küpsetatud rukkileib Peedimunad (teen vutimunadest) Krõbesaiad (crostini) tillise marineeritud seafileega Munapoolikud Pepe Kala külmsuitsulõhega (serveerin peo käigus, peale munade koksimist) "Focaccia Bread Shots" (tillukesed focaccia-pallid, keskele päikesekuivatatud tomat) Marineeritud oliivid kapparimarjade ja röstitud küüslauguga Popkorn (maitset veel mõtlen siin) Suur kausitäis salatit kollaste kirsstomatite, mozzarella-pallikeste ja muu hea-paremaga Itaalia pitsapirukas (Vernanda) MAGUS: Pasha (arvan, et teen tänavu topeltportsu seda kuumutatud pashat) Kohupiima-plaadikook (seda saab edukalt väikesteks tükkideks lõigata) Kardemonine aprikoosi-kohupiimakook JOOK: Kasemahl Värskeltpressitud tsitrusemahlad (külalised toovad ise apelsine-greipe kaasa)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2012-04-04 23:17:53
Minu menüü selleks aastaks: Sõir peterselli ja küüslauguga (Võiks teha üle tüki aja rukkileiba) Juustupallid Lõhekorvikesed Munavormid talisibulaga Peedimunad Kuumutatud ananassi pasha Mango-toorjuustukook Joogiks vb mõni mahl ema keldrist, pühad veedame seekord seal.

Hexy asjatab

Gretithy
Postitusi: 133
Abikokk
2012-04-06 19:13:25
Eile sai lõplik menüü kokku pantud ja täna enamus asju selle jaoks ka ära ostetud. Pühapäeval ootame paari sõpra ka meie juurde sööma, aga tahtsin valmistada väga kodust ja natukene eestipärast toitu. Eelroog: Täidetud munad Singirullid Pearoog: Paneeritud kanašnitslid Värsked kartulid Jahukaste Coleslaw salat Värske salat lehtsalati, tomati, redise ja kurgiga Magus: Pasha Inglise ristikuklid Lisa: Mees ilusti küsis, seega tuleb magusale lisaks tema lemmik, Manhattani toorjuustukook. Ei lähe küll teiste asjadega kokku ja pasha on juba kreemine, aga kui mees tahab, siis mees saab :P
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>