Külmkapid/külmikud ja sügavkülmikud

Kallur
Postitusi: 15
Kokaõpilane
2011-01-05 01:23:46
Pille:
Tõstan siia:
Krõõp 27.12.2010:
Just ostsime ilusa hõbedase külmkapi ja täna laps kraapis selle magnetiga täiesti kriimuliseks. Nii kahju on! Kas midagi annaks veel teha, et asja parandada (kriimud väga sügavad ei ole)? Või on kellelgi häid ideid, kuidas koledaid kohti varjata?
Krõõp, pöördu sellise firma poole nagu SmartService. Asub Mustamäel ja suudab autodel igasugu imepuuduseid kõrvaldada. Hiljaaegu oli Tehnikamaailmas neist juttu ja täitsa üllatavaid asju suudavad - kulunud nahkistmed muutuvad uueks, mõlgid ja kriimud kaevad, täke autoklaasilt jne jne. Äkki saad tõesti sellisest kohast abi :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-04-27 19:40:04
Liisi:
Liisi:
Valisime Samsungi ja olen väga rahul. Tellisin külmikule 2 lisariiulit, millest võtsin hetkel kasutusele siiski vaid ühe (võin teise riiuli kellelegi edasi müüa (250 kr) ;) ).
Maeivõi :o Jooksin siis täna koju, et Netcati vihje peale vaadata oma külmiku marki ja mida ma näen - mul on hoopis LG külmik (täitsa piinlik kohe :D) Igatahes kiidan siis oma LG külmikut ja lisariiul on ka müügiks LG-le (võimalik, et sobib ka teistele markidele).
Liisi, mis poest sa selle LG lisariiuli tellisid? Ostsime ka LG SBS külmiku ja riiuleid oleks juurde vaja, aga siin kohapeal ei paku keegi. Või äkki on sul see üks alles veel.

Zap*

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2011-04-28 09:37:55
Zapxpxau:
Liisi:
Liisi:
Valisime Samsungi ja olen väga rahul. Tellisin külmikule 2 lisariiulit, millest võtsin hetkel kasutusele siiski vaid ühe (võin teise riiuli kellelegi edasi müüa (250 kr) ;) ).
Maeivõi :o Jooksin siis täna koju, et Netcati vihje peale vaadata oma külmiku marki ja mida ma näen - mul on hoopis LG külmik (täitsa piinlik kohe :D) Igatahes kiidan siis oma LG külmikut ja lisariiul on ka müügiks LG-le (võimalik, et sobib ka teistele markidele).
Liisi, mis poest sa selle LG lisariiuli tellisid? Ostsime ka LG SBS külmiku ja riiuleid oleks juurde vaja, aga siin kohapeal ei paku keegi. Või äkki on sul see üks alles veel.
Jah, mul on riiul täitsa alles. Tellisin need Euronicsile remonditeenust pakkuva firma käest, asub Tartus, kuid kahjuks nime ei mäleta. Huvi korral võta minuga e-maili teel ühendust.

Liisi Blogi

Kiilike
Postitusi: 1100
Abikokk
2012-06-24 00:26:34
Mitte eriti õnnelik, et mu külmkapp loobus töötamast olen siiski õnnelik oma uue külmkapi üle :) Uueks kapiks sai valitud Smeg 70cm laiune toode. Kapi laius igat pidi on minumeelest üsna üks(st 70 cm) Ukse harjatud terase välimus on uskumatult lahe.. eriti hea on vaadata, et sõrmejäljed ei jää sinna näha ja laopsed kasutavad kapiust peeglina :). Uuel kapil on külmkapi osa all ja külmutus üleval- lastele tunduvalt mugavam kasutada. Kogumaht on suurem kui meie vanal 2 meetrisel kusjuures kõrgust on vaid 1.80.

kiilikese köögikatsetused

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-12-26 00:29:52
Nonii, nagu soojaks läks, loobus üks sügavkülmik koostööst. Väga nõme!!! Tõstsin asjad õue ja läkski plussi, just täna.... Sellest tulenevalt küsimused: 1) kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi külmikute/sügavkülmikute remondiga, on sel üldse mõtet? Sageli on nii, et vea leidmise eest küsitakse juba märkimisväärne summa ja remont veel otsa. Tegemist on ka suht vana isendiga, meil olnud 8 aastat ja meie kätte tuli kasutatuna (Bosch). Samas tunduks jube tobe niisama minema visata.... 2) äkki keegi tahab kiita/laita mõnd konkreetset väikest integreeritavat sügavkülmikut? Et juhuks kui peab uue ostma.
Tarretis
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2012-12-26 15:33:23
Fre:
Nonii, nagu soojaks läks, loobus üks sügavkülmik koostööst. Väga nõme!!! Tõstsin asjad õue ja läkski plussi, just täna.... Sellest tulenevalt küsimused: 1) kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi külmikute/sügavkülmikute remondiga, on sel üldse mõtet? Sageli on nii, et vea leidmise eest küsitakse juba märkimisväärne summa ja remont veel otsa. Tegemist on ka suht vana isendiga, meil olnud 8 aastat ja meie kätte tuli kasutatuna (Bosch). Samas tunduks jube tobe niisama minema visata.... 2) äkki keegi tahab kiita/laita mõnd konkreetset väikest integreeritavat sügavkülmikut? Et juhuks kui peab uue ostma.
Tegelesin kuu aega tagasi külmiku remondiga. Minul remontis Euronicsi järelhooldusega tegelev firma Renerk(asub Tammsaare tee Euronicsis). Mul 5,5 aastat vana Liebherr ja gaas oli välja immitsenud. Mees tuli kohale, tuvastas vea -24 euri. Siis tulid transad - viisid äöra, remont, tagasi toomine ja seejärel veel paigaldamine (integreeritud on) - kokku 149 euri e. siis kõik kokku 173 EEK.
Tarretis
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2012-12-26 15:34:40
Tarretis:
Fre:
Nonii, nagu soojaks läks, loobus üks sügavkülmik koostööst. Väga nõme!!! Tõstsin asjad õue ja läkski plussi, just täna.... Sellest tulenevalt küsimused: 1) kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi külmikute/sügavkülmikute remondiga, on sel üldse mõtet? Sageli on nii, et vea leidmise eest küsitakse juba märkimisväärne summa ja remont veel otsa. Tegemist on ka suht vana isendiga, meil olnud 8 aastat ja meie kätte tuli kasutatuna (Bosch). Samas tunduks jube tobe niisama minema visata.... 2) äkki keegi tahab kiita/laita mõnd konkreetset väikest integreeritavat sügavkülmikut? Et juhuks kui peab uue ostma.
Tegelesin kuu aega tagasi külmiku remondiga. Minul remontis Euronicsi järelhooldusega tegelev firma Renerk(asub Tammsaare tee Euronicsis). Mul 5,5 aastat vana Liebherr ja gaas oli välja immitsenud. Mees tuli kohale, tuvastas vea -24 euri. Siis tulid transad - viisid äöra, remont, tagasi toomine ja seejärel veel paigaldamine (integreeritud on) - kokku 149 euri e. siis kõik kokku 173 EEK.
173 EUR - vabandust
<< 1 | 2 | 3 >