Tarretis

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2012-12-26 15:34:40
Tarretis:
Fre:
Nonii, nagu soojaks läks, loobus üks sügavkülmik koostööst. Väga nõme!!! Tõstsin asjad õue ja läkski plussi, just täna.... Sellest tulenevalt küsimused: 1) kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi külmikute/sügavkülmikute remondiga, on sel üldse mõtet? Sageli on nii, et vea leidmise eest küsitakse juba märkimisväärne summa ja remont veel otsa. Tegemist on ka suht vana isendiga, meil olnud 8 aastat ja meie kätte tuli kasutatuna (Bosch). Samas tunduks jube tobe niisama minema visata.... 2) äkki keegi tahab kiita/laita mõnd konkreetset väikest integreeritavat sügavkülmikut? Et juhuks kui peab uue ostma.
Tegelesin kuu aega tagasi külmiku remondiga. Minul remontis Euronicsi järelhooldusega tegelev firma Renerk(asub Tammsaare tee Euronicsis). Mul 5,5 aastat vana Liebherr ja gaas oli välja immitsenud. Mees tuli kohale, tuvastas vea -24 euri. Siis tulid transad - viisid äöra, remont, tagasi toomine ja seejärel veel paigaldamine (integreeritud on) - kokku 149 euri e. siis kõik kokku 173 EEK.
173 EUR - vabandust
2012-12-26 15:33:23
Fre:
Nonii, nagu soojaks läks, loobus üks sügavkülmik koostööst. Väga nõme!!! Tõstsin asjad õue ja läkski plussi, just täna.... Sellest tulenevalt küsimused: 1) kas kellelgi on viimasel ajal olnud kogemusi külmikute/sügavkülmikute remondiga, on sel üldse mõtet? Sageli on nii, et vea leidmise eest küsitakse juba märkimisväärne summa ja remont veel otsa. Tegemist on ka suht vana isendiga, meil olnud 8 aastat ja meie kätte tuli kasutatuna (Bosch). Samas tunduks jube tobe niisama minema visata.... 2) äkki keegi tahab kiita/laita mõnd konkreetset väikest integreeritavat sügavkülmikut? Et juhuks kui peab uue ostma.
Tegelesin kuu aega tagasi külmiku remondiga. Minul remontis Euronicsi järelhooldusega tegelev firma Renerk(asub Tammsaare tee Euronicsis). Mul 5,5 aastat vana Liebherr ja gaas oli välja immitsenud. Mees tuli kohale, tuvastas vea -24 euri. Siis tulid transad - viisid äöra, remont, tagasi toomine ja seejärel veel paigaldamine (integreeritud on) - kokku 149 euri e. siis kõik kokku 173 EEK.
2012-12-11 20:39:56
Aprillikuu OM-s on ka köögividinate rubriigis - silikoonist, saadaval Kaubamajas 4.50
2012-04-28 07:59:22
Aet008:
Küsin asjalikemate käest nõu, kas tasuks osta selline Boschi käsimiksri komplekt, kus ühe keha küljes käib nii vahustamiseks mõeldud otsikud kui ka saumikseri otsik. Võimsus on aparaadil 450W. Minu soov oleks sellega umbes kord nädalas mune või vahukoort vahustada ning saumiksriga nt pestot või kana püreestada. Kas selliste vattidega masin saaks sellega hakkama? Mis teie kogemus ütleb?
Mul selline komplekt kasutuses. Mul kuulub komplekti küll veel üks suurem blender ja väike purustaja. Olen ka vispliga vahustanud muna - nii munavageid, kui ka kollaseid eraldi ja vahukoort, kui kogused on kombaini jaoks liiga väikesed. Pritsimise vältimiseks kasutan TW mikserkannu, millel on kaaneosal väiksem avatud osa ja kannu pisut viltu hoides ning vahustades toimib väga hästu. Saumikseriga püreestan püreesuppi ja seda saab otse potis teha, sellepärast hea. Pestot teen pigem selles väikses purustajas. Pasteeti, lana jms. ei meeldi mulle ka saumikseriga purustada.
2012-03-19 18:11:12
Mis nipiga seda teha, et paber alt plehku ei pistaks ? Youtubest vaatan, et rullivad otse paberil ja sealt koos ahju. Mitme retsepti juures ka hea nõuna kirjas, et õhukeseks rullitud tainast ei peaks ümber tõstma. Endal ei õnnestu - paber liigub ja läheb n.ö. kortsu. Kas sõltub paberist või on mingi hea nõu, mis pidurdaks seda liikumist.